laski KSW

W piątek przed galą KSW 31: Materla vs. Drwal zapraszamy wszystkich kibiców na ważenie w trójmiejskliej ERGO ARENIE. Zawodnicy wejdą na wagę o 16:00, by dopełnić formalności i stanąć naprzeciw siebie ostatni raz przed sobotnim wydarzeniem.

Dla wszystkich, którzy nie dotrą na piątkową ceremonię, portal MMARocks.pl wspólnie z Federacją KSW zorganizował możliwość obejrzenia ważenia „na żywo” w Internecie. Transmisja wideo w najwyższej jakości będzie dostępna na naszym portalu, portalu Onet.pl oraz oficjalnej stronie www.KSWMMA.com i www.KSWTV.com.

Ważenie będzie również otwarte dla wszystkich kibiców, którzy do ERGO ARENY będą mogli wejść od godziny 15:45 wejściem A1. Podczas ceremonii, oprócz możliwości obejrzenia swoich idoli, fani będą mogli także wziąć udział w konkursie. Spośród osób, które zdobędą komplet autografów od zawodników występujących na KSW 31, rozlosowane zostaną wejściówki na galę.

Przypominamy, że ostatnie bilety na KSW 31: Materla vs Drwal dostępne są w portalu eBilet.pl.

Całą galę 23 maja od 19:30 można oglądać w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, IPLA.tv, www.KSWTV.com, UPC oraz u innych operatorów cyfrowych.

Informacja prasowa:

O KSW 31

Gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO Arenie, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpią Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z członkiem legendarnej rodziny wojowników Rollesem Gracie(8-3, 8 Sub) oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-8, 10 KO).

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.