karty

Trzech sędziów ringowych oraz sześciu sędziów punktowych będzie obsługiwać galę KSW 31: Materla vs Drwal, 23 maja w Gdańsku/Sopocie.

Rozjemcami w klatce będą sędzia główny KSW Tomasz Bronder, Piotr Michalak oraz doświadczony brytyjski arbiter znany z organizacji Cage Warriors Richard Mitchell. Pojedynki punktować będą dwaj inni Anglicy Ben Cartlidge i David Lethaby oraz Leszek Pawlęga, Cezary Wojciechowski, Łukasz Porębski i Grzegorz Stańczuk.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

11 KOMENTARZE

 1. To ten Porębski od komentarza na Extreme? Jak człowiek z tak słabą wiedzą odnośnie mma może być sędzią? tak tylko pytam…

 2. VoRaNeK

  Zawieszona

  Jak to zawieszona skoro Wojek tu bronił jej jak lew i w ogóle sie nie znamy?

  Serio aż taka lipa z sędziami jest, że trzeba zatrudniać Pawlęgę

 3. Ostatnie punktacje pana Pawlęgi to 10-9, chociaż kojarzę, że w jednej z sędziowanych przez niego walk (Danelski – Meek) można było dać 10-8 w jednej z rund. Ze skrajności w skrajnośc, niestety.

  Pani Preiss sama w wywiadzie przyznała, że nie umie pracować pod presją i przeszkadza jej pierdyliard rzeczy. Nie będę za nią tęsknił i nie ma nic do rzeczy to, że jest kobietą.

  @Pervert to na Extreme komentuje jakiś Porębski? http://cohones.mmarocks.pl/threads/…tatorami-ufc-na-extreme-sports-channel.23050/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.