Organizacja KSW prezentuje otwarcie gali KSW 31: Materla vs Drwal, która odbyła się 23 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie:

9 KOMENTARZE

 1. Jak dla mnie Top obok Karwan i Glacy 🙂

  Ale w 2:44 wycięli moment gdzie widać że gościu śpiewa z playbacku 😀 W ściągniętej wersji którą wrzucał Voran było to widać 😀

 2. Dla mnie już od jakiegoś czasu te otwarcia KSW zrobiły sie wtórne, elektroniczna muzyka i lasery zaczynają sie przejadać. Chętnie bym zobaczył jakiś artystyczny szit czy nawalające bębny.

 3. Ja najchetniej bym zobaczyl brak tych otwarc, na co to komu. Jak chca przedstawic zawodnikow to niech przedstawia, nie potrzeba do tego wokalnej gwiazdy i laserow.

  otwarcia ksw powoli mi sie kojarza z

 4. KSW 17 Anna Karwan + Matheo -mistrzostwo swiata . Teraz to niestety wtorna podrobka ,albo moze mi sie juz opatrzylo,nie wiem sam.

 5. allladino

  KSW 17 Anna Karwan + Matheo -mistrzostwo swiata . Teraz to niestety wtorna podrobka ,albo moze mi sie juz opatrzylo,nie wiem sam.

  Na 17-stce był Glaca. Jest to póki co jedyna nuta jaką odsłuchuje od czasu do czasu z tych openingowych na KSW.

 6. Mi się podobało otwarcie, ale nie podobał mi się playback 🙁
  Dla mnie na razie najlepszy występ to Glaca na KSW 17 🙂

  edit:

 7. Akurat według mnie to otwarcie zdecydowanie się wyróżnia na tle kilku ostatnich gal. Jest to fajny dodatek do gali, ale własnie tylko dodatek dlatego nie przykładam do tego jakiejś większej uwagi 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.