Organizacja KSW prezentuje oficjalny trailer gali KSW 31: Materla vs Drwal, która odbędzie 23 maja w trójmiejskiej ERGO Arenie.
Organizacja KSW prezentuje oficjalny trailer gali KSW 31: Materla vs Drwal, która odbędzie 23 maja w trójmiejskiej ERGO Arenie.
KSW czując presje UFC zrobiła naprawdę fajna rozpiske, wiele ciekawych pojedynków. Zobaczymy co z tego dotrwa do gali. Jak w UFC ktoś łapie kontuzje to maja od razu innego dobrego, a nawet lepszego w jego miejsce. Zobaczymy jak to bedzie na KSW
Materlę lubię ale nie ma #(*$&@ kibicować będę Drwalowi bo gościa zejebiście lubię.KSW mogło pokazać trochę wcześniejszych walk Drwala w zapowiedzi ale tym większe zdziwko Januszów będzie jeśli TK wygra 🙂
Pięknie się czyta komentarze gdzie ludzie punktują się co lepsze: KSW z kozak rozpiską czy UFC z Crocopem i Jankiem w Polsce.Łezka się w oku kręciOby takie spory były bardzo często
Moim zdaniem również karta najlepsza w historii, oby nikt nie wypadł, a będzie absolutny hit. Dobrze, że bilet już tylko czeka na otwarcie, już się nie mogę doczekać, to będzie miazga totalna.