ksw-fan

Informacja prasowa:

Gala KSW 31: Materla vs Drwal to nie jedyna atrakcja, która czeka na fanów, którzy 23 maja pojawią się w Trójmieście. Przed wydarzeniem już od 14:00 zapraszamy wszystkich do Strefy Fana KSW 31, która będzie zlokalizowana przy ERGO ARENIE. Na terenie 1000 metrów kwadratowych kibice będą mogli m.in. wziąć udział w wyścigach na traktorach sportowych z największą gwiazdą Federacji KSW Mamedem Khalidovem w strefie Briggs & Stratton oraz uczestniczyć w otwartych treningach prowadzonych przez mistrza KSW w wadze półśredniejBorysa Mańkowskiego w strefie MegaForm.

Oprócz tego w Strefie Fana zaprezentują się wszyscy uczestnicy KSW 31, a także będzie można spotkać piękne KSW Girls. Ponadto przewidzieliśmy dla fanów koncert grupy Kontrabanda, występ taneczny grupy Hasao Cheerleasers oraz konkursy z nagrodami. Od godziny 19:30 na dużym ekranie ruszy transmisja z KSW 31: Materla vs Drwal wspierana przez KSWTV.

Przez cały czas w obok Strefy Fana aktywna będzie akcja krwiodawstwa Krwawy Sport. W specjalnie podstawionych busach będzie można oddawać krew obok gwiazd Federacji KSW.

O KSW 31

Kolejna gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO Arenie, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpią Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z członkiem legendarnej rodziny wojowników Rollesem Gracie (8-3, 8 Sub) oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-8, 10 KO).

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

7 KOMENTARZE

 1. Szkoda ze podobnym atrakcji nie bylo na 29-tce w Krk, wiadomo pora roku robi swoje, ale mam nadzieje ze jak nastepnym razem odwiedza Krk to pomysla o tym 😉

 2. bartolllox23

  Szkoda ze podobnym atrakcji nie bylo na 29-tce w Krk, wiadomo pora roku robi swoje, ale mam nadzieje ze jak nastepnym razem odwiedza Krk to pomysla o tym 😉

  cos tam było w starej zajezdni przecież konkursy itp

 3. Baasteek

  cos tam było w starej zajezdni przecież konkursy itp

  Jednak teraz to jest bezposrednio przy hali a w Krk mimo wszystko trzeba sie bylo tluc MPK 😉

 4. Czy to jest płatne? Bo coś mi się wydaje, że właśnie poprzednie strefy fana w Gdańsku były płatne a po zakupie biletów na galę nie uśmiecha mi się dodatkowy wydatek.

 5. Ian

  Czy to jest płatne? Bo coś mi się wydaje, że właśnie poprzednie strefy fana w Gdańsku były płatne a po zakupie biletów na galę nie uśmiecha mi się dodatkowy wydatek.

  Idąc z odpowiedzą:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.