KSW 31 Drwal Materla

Według najnowszego badania firmy Sotrender – „YouTube Trends Maj 2015”, kanał KSW na YouTube był najchętniej oglądanym kanałem sportowym w maju.

Kanał KSW uzyskał największą liczbę odsłon oraz był kanałem najbardziej interaktywnym (wszystkie aktywności związane z kanałem w danym miesiącu). Był również trzecim najczęściej ocenianym przez użytkowników, oraz trzecim z największą liczbą subskrybentów. W pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych materiałów sportowych w maju, aż sześć związanych było z KSW, a pierwsze trzy miejsca w całości zajęły produkcje Konfrontacji. Pierwsze miejsce należało do zapowiedzi walki Pudzianowski vs. Gracie, drugie do oficjalnego trailera KSW 31, a trzecie do materiału związanego z bonusami po gali.

najwiecejodslonKSW-1

We wspomnianym wyżej raporcie analizą objęte są filmy oraz kanały w serwisie YouTube prowadzące komunikację głównie w języku polskim, a sam ranking opiera się na analizie 1343 polskich kanałów.

1 KOMENTARZ

  1. Myślę, że w tytule artykułu powinien się znaleźć dopisek 'polskim'. Najchętniej oglądanym polskim kanałem sportowym w maju. Brak tego słowa wprowadza w błąd, a dopiero na samym końcu, w ostatnim zdaniu znajduje się ta informacja

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.