Federacja KSW prezentuje siódmy odcinek nowego cyklu materiałów KSW 31: No Comments, w których uczestnicy majowej gali w ERGO Arenie sami nagrywają filmiki, prezentując fragmenty swoich przygotowań oraz jak spędzają czas między treningami.

12 KOMENTARZE

 1. Ten odcinek dużo lepszy od 6 i ogólnie Drwal chyba pokazuje się z najlepszej strony jeśli chodzi o cały cykl 😀

 2. Zastanawia mnie kwestia treningu. Czy inni zawodnicy, tak jak Tomek w okresie przygotowawczym do walki, trenują późnymi wieczorami, aby przystosować organizm do "warunków" panujących w trakcie pojedynku?

 3. Comber

  Zastanawia mnie kwestia treningu. Czy inni zawodnicy, tak jak Tomek w okresie przygotowawczym do walki, trenują późnymi wieczorami, aby przystosować organizm do "warunków" panujących w trakcie pojedynku?

  Aziz pewno usypia dzieci 🙂

 4. Bez kitu Drwalu wyrósł na gwiazdę w tych filmikach! Przebił wszystkich! Ogólnie dobra seria, mam nadzieję że przed KSW w Londynie podciągną się jeszcze w tych materiałach.

 5. Drwal kiedyś tak bardzo się nie lubił z KSW. A teraz sam robi najlepszą promocję tej walki.

  "Doktor Pawulon" :rofl:

 6. Ciekawe czy Jay wie w ogóle jak nazywa się jego przeciwnik.

  W sumie to myślałem, że przy takim pomyśle ktoś nakreśli chłopakom jakiś scenariusz, ale widzę że raczej spontan i tylko Tomek się tu wyróżnia.

 7. Bo robi jaja, a nie pokazuje jak się przygotowuje. Jak dla mnie ma to po prostu robić klimat pod nadchodzącą galę by się bardziej chciało oglądać. Niekoniecznie bawić…Choć są głównie przygotowania jednak to czemu miałyby tej funkcji nie spełniać? Nawet bardziej niż jaja od Gorilli, bo jednak w sobotę ma nie być jaj, przynajmniej nie w takim sensie 😉 Trochę tego, trochę tego, ale na pewno nie jest to czas stracony dla mnie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.