drwal_matrla

Informacja prasowa Federacji KSW:

Główni bohaterowie sobotniej gali KSW 31 pojawili się dzisiaj w Warszawie na media treningu oraz specjalnej imprezie KSW 31: Face to Face, który pod patronatem Prezydenta m. st. Warszawy odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki. Twarzą twarz naprzeciwko siebie stanęli pretendenci do pasa w wadze półciężkiej Goran Reljic i Attila Vegh, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf i australijski kickboxer Peter Graham, najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz Pudzianowski i członek legendarnej rodziny wojowników Rolles Gracie oraz mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla i pretendent do pasa, legenda polskiego MMA Tomasz Drwal.

Przypominamy, że ostatnie bilety na KSW 31: Materla vs Drwal dostępne są w portalu eBilet.pl.

Całą galę 23 maja od 19:30 można oglądać w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, IPLA.tv, www.KSWTV.com, UPC oraz u innych operatorów cyfrowych.

Gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO Arenie, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpią Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z członkiem legendarnej rodziny wojowników Rollesem Gracie (8-3, 8 Sub) oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-8, 10 KO).

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

a1

a2

a3

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. Pervert

    co to za gruby typ z pasem?

    Przedstawili go jako prezydenta miasta stołecznego Warszawy, ale to chyba jakiś wiceprezydent bo jak sobie przypominam nie zmienił nam się niedawno..

  2. ochraniacz ma założony 😉 Nigdy nie wiadomo czy jakieś kolano nie pójdzie podczas spotkania

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.