Reljic

 

Organizacja KSW, oficjalnie poinformował kto zawalczy o zwakowany przez Jana Błachowicza pas mistrza KSW w wadze półciężkiej. W walce o cenne trofeum, na gali KSW 31 w Trójmieście zmierzą się Goran Reljic (MMA 14-4)  z Attila Veghiem (MMA 29-5-2).

Notowany w pierwszej piętnastce na świecie zawodnik, powróci do KSW po czterech latach od zwycięskiego pojedynku z Grigorem Ashughbabyanem na KSW 16. „Pumukli” w ostatnich latach walczył dla amerykańskiej organizacji Bellator, gdzie wygrał turniej w kategorii półciężkiej oraz zdobył pas mistrzowski w tej kategorii. Słowak o węgierskich korzeniach wygrywał dziewięciokrotnie w swoich ostatnich dziesięciu występach.

Bilety na KSW 31: Materla vs Drwal są jeszcze dostępne w portalu eBilet.pl.

 

38 KOMENTARZE

 1. Europejskie zestawienie na wysokim poziomie, nie ma co się rozwodzić, gratki, propsiki, cukiereczki, ciasteczka.

 2. No i to jest konkretny news! Po wielu latach posuchy w półciężkiej (nic nie ujmując Jankowi) w końcu coś się zaczyna dziać.

 3. Bardzo przyzwoite zestawienie. Ja osobiście widziałbym je bardziej w Londynie ale tu też pasuje.

 4. Świetne zestawienie ! Attila to chyba najmocniejszy zakontraktowany zawodnik przez KSW (pomijam dziewczyny), coś tam mówi po polsku, to będzie go można promować prawie jak Polaka 🙂

 5. Świetne zestawienie ! Attila to chyba najmocniejszy zakontraktowany zawodnik przez KSW (pomijam dziewczyny), coś tam mówi po polsku, to będzie go można promować prawie jak Polaka 🙂

 6. Wreszcie pas będzie miał ktoś z zagranicy. Trochę nuda jak nasi wygrywają (oczywiście nie to że życzę im źle) z zagranicznymi, bo wtedy albo pretendent jest słaby, albo walka jest nie o pas. Czekałem na takie starcie długo. Da to trochę więcej "międzynarodowości" KSW. Może ktoś więcej się zainteresuje widząc zawodnika ze swojego kraju jako mistrza.

 7. Wreszcie pas będzie miał ktoś z zagranicy. Trochę nuda jak nasi wygrywają (oczywiście nie to że życzę im źle) z zagranicznymi, bo wtedy albo pretendent jest słaby, albo walka jest nie o pas. Czekałem na takie starcie długo. Da to trochę więcej "międzynarodowości" KSW. Może ktoś więcej się zainteresuje widząc zawodnika ze swojego kraju jako mistrza.

 8. Naaajs 🙂 Fightcard na chwilę obecną bardzo mi się podoba (Silva vs Karaoglu jakoś przeżyję), oby nikt nie wypadł przed galą.

 9. Naaajs 🙂 Fightcard na chwilę obecną bardzo mi się podoba (Silva vs Karaoglu jakoś przeżyję), oby nikt nie wypadł przed galą.

 10. Brawo KSW! Świetne zestawienie. Półciężka z jednozawodniczej kategorii zmienia się w jedną z najciekawszych w KSW!

 11. Na ten czas jest to jedna z najlepszych walk na skalę europejską w wadzę do 93, jaką można zestawić z zawodników poza kontraktem z UFC, Bellatrorem i WSOF. Obstawiam, że wygra Vegh, a później będzie bronił pasa z Narkunem 😉

 12. Vegh w KSW ?! Nie wierzyłem że się uda go ponownie sprowadzić a jednak ! Myślałem że wyląduje w WSOF gdzie pół ciężka jest na dobrym poziomie , a tu taka niespodzianka , Vegh może stoczyć kilka świetnych pojedynków , a potem do UFC tak mi się wydaje że ma takie założenie , ale świetnie że jest u nas KOZAK ! Gratulacje K&L Vegh przez TKO

 13. Pozytywne zaskoczenie ze strony KSW, tak trzymać, wreszcie postawili na poziom, nie na to żeby za wszelką cenę polak był mistrzem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.