Organizacja KSW prezentuje kompilację dziesięciu najlepszych akcji gali KSW 31: Materla vs. Drwal. Kibice zapamiętają kolejną galę w ERGO ARENIE m.in. dzięki świetnym akcjom Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materli, Tomasza Drwala, Attili Vegha czy Aziza Karaoglu.

30 KOMENTARZE

 1. To chyba ukłon w stronę trochę większych fanów niż typowy janusz 😛 przecież typowy janusz już tego filmiku nawet nie zobaczy 😀

 2. Ale skończenie jednym ciosem, choć faktycznie wyglądające mega dobrze, zdarza się w moim odczuciu na galach częściej niż takie akrobatyczne wyjście z techniki kończącej.. stąd wg mnie obie mogłyby być nr 1, natomiast osobiście mi to wyjście z duszenia bardziej pasuje

 3. @up
  dokładnie.
  nietypowa technika, której (chyba) jeszcze w historii KSW nie było > luj z całej epy od Pudziao na gościu ze porcelanową szczęką
  w moim mniemaniu jest OK.

 4. A widzieliscie kiedys lepsze rozbicie niz Atilli ? I to tuz przed tym jak mial zemdlec .Po prostu mistrzostwo. Jeszcze na zimno wycelowal zeby spadli na glowe Relica .

 5. allladino

  A widzieliscie kiedys lepsze rozbicie niz Atilli ? I to tuz przed tym jak mial zemdlec .Po prostu mistrzostwo. Jeszcze na zimno wycelowal zeby spadli na glowe Relica .

  I jeszcze się sprytnie odwrócił. Dobre to było naprawdę.

 6. Dobrze, że Goran ma szyję składaną jak pałka teleskopowa, to nic mu się nie stało 🙂 A tak serio, to nigdy jeszcze nie widziałem czegoś takiego, parę razy ktoś się rzucał na plecy przy RNC (najczęściej klepiąc sekundę po tym), ale takiego "fiflaka" to jeszcze żem nie widział 😀

 7. Nie sądziłem, że zabraknie knockdownu na Maćkowiaku. To był naprawdę fajny cios od Gułasia.

  Nr.1 niepodważalny, na drugim bym dał krucyfiks jednak.

 8. Wojsław Rysiewski

  Które konkretnie akcje Tomka były na tyle spektakularne, że powinny się tam znaleźć?

  Wrzucam na szybko dwie ze zdominowanej podobno przez Michala pierwszej rundy, ale naprawde bylo tych momentow sporo. Zdjecia nie oddaja oczywiscie tego co material video. Mam swiadomosc, ze to kwestia osobistych preferencji, ale dla mnie zwlaszcza moment gdy Cipek wpada w siatke klatki po fantastycznym uniku Tomka byl naprawde mega.
  View attachment 738
  View attachment 739

 9. Naprawdę uważasz, że powinienem usunąć, którą z zamieszczonych akcji by dać tam unik po którym zawodnik wpada w siatkę?

  Proponuję zrób sobie kawę, usiądź spokojnie i zastanów się czy jakby taką same akcje jak podałeś wykonał Cipek, Irokez albo np. Patryk Grudniewski to domagałbyś się zamieszczenia ich w top 10.

 10. Pudzianowski dla mnie nr 1. Akcja z walki o pas LHW nie zrobiła na mnie aż tak dużego wrażenia, bo już ją wcześniej widziałem 😉

  [​IMG]

 11. Wojsław Rysiewski

  usiądź spokojnie i zastanów się czy jakby taką same akcje jak podałeś wykonał Cipek, Irokez albo np. Patryk Grudniewski to domagałbyś się zamieszczenia ich w top 10.

  Zaden z nich nie zrobilby tego w taki sposob, ale rozumiem co masz na mysli i … pewnie masz racje.

 12. Czemu Tomek jest plecami tak blisko klatki, a Materla wpada w nią twarzą skoro to wg wielu Tomek miał inicjatywę w stójce i dyktował tempo walki w tej płaszczyźnie, a nie jedynie lepiej trafiał 😉

  1 runda wg mnie nie była zdominowana przez Cipao, ale do czasu slama mogło iść w obie strony. Jednak slam to zbyt imponująca akcja by nie odwróciło to wówczas rundy, po czym ponownie Cipao skontrolował Gorillę w parterze, nie dając mu uciec, ani w żaden sposób sobie zagrozić.

  @Wojsław Rysiewski A co myślisz o tym co napisałem a propos knockdownu na Maćkowiaku? Chyba prędzej bym tu go ujął niż ten GnP na Jagodzie, choć też oczywista lekcja jak to robić z góry by rozbić rywala.

  @mmammag Nie widzisz różnicy w tej walce ;-)? Przede wszystkim to Attili udało się dzięki temu rozbiciu zaraz być z góry, nie jedynie uciec przed RNC. Rzadko rozbicie się tak udaje, często atakujący duszeniem jeszcze dociśnie próbującego tak wychodzić.

 13. Born2kill

  Czemu Tomek jest plecami tak blisko klatki, a Materla wpada w nią twarzą skoro to wg wielu Tomek miał inicjatywę w stójce i dyktował tempo walki w tej płaszczyźnie, a nie jedynie lepiej trafiał 😉

  [​IMG]

 14. @Fresh, myślisz, że nie wiem, że wielu ma taką taktykę, gdy chcą kontrować i unikać parteru też często? W tej walce też trzeba by powiedzieć, że to Bonnar dyktował tempo walki i był agresywniejszy, ale co z tego wyszło wiemy. W walce Tomka z Michałem było zdecydowanie inaczej, bo do agresji w stójce, choć nieefektywnej za bardzo dorzucił dominację zapaśniczo-parterową.

 15. Wojsław Rysiewski

  Które konkretnie akcje Tomka były na tyle spektakularne, że powinny się tam znaleźć?

  Powiedz kto pokazał lepszy boks w ostatnich latach KSW

 16. W obu ostatnich walkach. Jego boks był tak skuteczny, że nie musiało go być wiele. Chyba o to w tej zabawie chodzi.

 17. Boks Drwala był skuteczny i bardzo widowiskowy, dużo uników i nonszalanckiego opuszczania gardy, mimo to Materla nie mógł się wstrzelić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.