Sobota 6 września od godziny 13:00 – to nowy termin „Dnia z Federacją KSW” na błoniach Stadionu Narodowego od strony alei Zielenieckiej w Warszawie. Główną częścią wydarzenia będzie oficjalny trening medialny przed październikową galą KSW 28: Fighters’ Den w Szczecinie. Całość odbędzie się w ramach akcji „Letni Narodowy”.

Mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla oraz Marcin Różalski będą głównymi gwiazdami KSW, które zaprezentują się podczas oficjalnego treningu medialnego przed KSW 28.

Fani KSW wraz z całymi rodzinami będą mogli wziąć udział w licznych zabawach i konkursach oraz po raz pierwszy obejrzeć z bliska oryginalną klatkę. Kulminacyjnym momentem imprezy będzie trening medialny, w którym udział wezmą, oprócz wcześniej wspomnianych Bedorfa, Materli i Różalskiego, również Anzor Azhiev, Rafał Jackiewicz i Kuba Kowalewicz.

Po media treningu odbędzie się też specjalna prezentacja gwiazd kolejnej gali – KSW 29, a po całym wydarzeniu w Strefie Fana będzie możliwość spotkania się z zawodnikami, zrobienia zdjęć i otrzymania autografów.

Na koniec wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w treningu obwodowym przygotowanym przez instruktorów z CrossFit MGW.

Wstęp na imprezę jest otwarty, początek o godzinie 13:00.

4 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.