Zawodnik ze Szczecina przygotowuje się do swojej walki na gali KSW 15. W tym celu odwiedził po raz kolejny Holandię, kraj tulipanów i świetnych kickboxerów. Oto co miał do przekazania użytkownikom „MMARocks” i „Grappler-info”:

„Do Holandii wyjechałem z wiadomych przyczyn – element przygotowawczy do KSW 15. Miałem przyjemność trenowania tam już 2 miesiące temu i postanowiłem też pojechać właśnie w styczniu. Treningi odbywały się na przemian w Gym’ach które oddalone są od siebie o ok 50km. Stójkę ćwiczyłem głównie pod okiem Jana Wesselsa, bardzo doświadczonego zawodnika.

Miałem wspaniałe warunki do mieszkania, ponieważ mam rodzinę w Holandii, która zadbała o najmniejsze szczegóły i dzięki temu mogłem skupić się na treningach. Jak wiadomo zawodnicy holenderscy słyną z mocnej stójki, więc nie było lekko. Na szczęście z wyjazdu wróciłem bez poważnej kontuzji, jedynie z drobnymi mikro urazami – okopane nogi, nie słyszę nic na prawe ucho (po sierpie od Diona Starringa). Najbliższy wyjazd planuje na luty – wtedy mam zamiar  trenować głównie w Bredzie czyli głównej siedzibie Golden Glory, tym razem tam nie pojechałem tylko do niedaleko położonych filii ponieważ treningi tam ruszają pełną parą dopiero w drugiej połowie stycznia.

Na koniec chciałbym podziękować trenerowi Piotrowi Bagińskiemu za cierpliwość :) , Jankowi Wodzyńskiemu za poświęcenie :) , a także pozdrowić wszystkich fanów MMA i zaprosić do oglądania nadchodzącej gali KSW 15 oraz do trzymania kciuków za zawodników ze Szczecina”

W środku posta jeszcze dwa zdjęcia Karola z treningów.

9 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.