Na gali PLMMA 72, która odbyła się 4 marca w Łomiankach ogłoszono oficjalnie, że Krzysztof „Model” Kułak zasilił szeregi wojowników Mirosława Oknińskiego. Informację podał sam zawodnik w trakcie rozmowy w studiu po gali Profesjonalnej Ligi MMA zapowiadając, że jego celem jest mistrzowski pas.

Kułak (MMA 28-15-2) ma na swoim koncie występy m.in. w KSW czy Celtic Gladiator. Obecnie ma passę dwóch wygranych z rzędu. Obie miały miejsce w listopadzie ubiegłego roku dla irlandzkiej organizacji. Wcześniej dwa razy uległ w starciach z Abu Azaitarem i Maciejem Jewtuszko na galach organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

22 KOMENTARZE

  1. Model się dobrze wpasuje w tą kopalnię beki. Nazwisko jakieś tam zawsze jest, będzie dobrym sprawdzianem dla młodych prospektów.

  2. Mi sie to podoba. Moze stac sie jedna z twarzy organizacji na TV Puls :bye: Antek sprobowal i wyszedl na takim ruchu hardzo dobrze, to mam nadzieje, ze i Kulakowi sie uda jeszcze cos powalczyc na poziomie

  3. Zdaje się, że miał walczyć na kolejnej gali Celtic Gladiator. Ciekawe, czy coś nie wypaliło, czy po prostu hajs u Mirka się lepiej zgadza?:crazy: A może będzie walczył jednak z Vinnim?

  4. Nie wiem po co mu to, i tak nic nie zwojuje.

    Młodzi będą mogli się sprawdzić i wypromować po zwycięstwie z Kułakiem.

  5. A jaka inba na PLMMA była jak Kułaka na listę nie wpisali przy wejściu i trener biegał i załatwiał żeby Krzysio mógł na halę wejsć. 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.