Dla Krzysztofa Kułaka, który podczas weekendowej gali PLMMA 73 w Ciechanowie zmusił do poddania Michała Tarabańkę, było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Zawodnik wierzy, że ta wygrana przybliża go do starcia o mistrzowski pas. W rozmowie z serwisem Polskieradio.pl, powiedział, chce związać się z PLMMA na dłużej.

Mam kontrakt podpisany na cztery walki. Pokażę jeszcze wiele dobrego.

Kułak został zapytany również o plany na przyszłość i potencjalne walki dla innych organizacji, jednak stwierdził, że właśnie w PLMMA chce zakończyć swoją karierę.

To jest docelowa moja organizacja. Tutaj chciałbym skończyć karierę, bo jeszcze z dwa, trzy lata mi zostały.

Krzysztof Kułak ma dziś 36 lat i jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich zawodników.  Na zawodowych ringach toczy boje od roku 2003. Na swoim koncie ma aż 46 walk.

Cała rozmowa do przeczytania tutaj.

7 KOMENTARZE

  1. Skąd ta nagła zmiana planów? Miały być trzy zwycięstwa i UFC… Fani MMA na całym świecie pogrążeni w rozpaczy.

  2. Krzysiu jest rozsądny wie że już bliżej końca kariery tutaj stoczy kilka walk być może z mniej wymagajacymi rywalami w tv puls sie pokaże od sponsorów coś tam zarobi… Tak sobie doczeka emerytury i spokój 😉 przy okazji PLMMA mocno zwalnia tempa robiąc z 4 gale w roku wiec pewnie i zawodnicy coś tam więcej zarabiają… Szkoda mi troche tych czasów kiedy PLMMA bylo z co 3-4 tygodnie 😛

  3. Panie Mirku, następna walka i Kułak wjeżdża w słomce ptysiowej do oktagonu, błagam. Da się to tanio zrobić, dwa rowery, Horwich pospawa, styropian, brązowa farba, logo słomek i ogień, proszę :dobry:

  4. Jeszcze jakiś czas temu w wywiadach Model mówił że się wysoko ceni i za niskie gaże walczył nie będzie .

    Ciekawe czy Krzyśkowi zmieniło się podejście czy Mirek zaczął tak dobrze płacić ???

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.