Lata 2015-2016 bez wątpienia były najlepszym okresem w karierze Krzysztofa Jotki (MMA 20-4). Jeden z naszych najlepszych średnich mógł się wtedy pochwalić serią pięciu zwycięstw z rzędu w UFC, które zbliżały go do statusu pretendenta do tytułu mistrzowskiego. Niestety, po świetnym występie w boju z Thalesem Leitesem, rozpoczęła się czarna seria – Jotko przegrał trzy kolejne walki, w tym dwie przez nokauty. Udało mu się wrócić na zwycięski szlak w kwietniu, kiedy wypunktował Alena Amedowskiego.

Już w najbliższą sobotę Krzysztof skrzyżuje rękawice z Marcem-André Barriaultem na gali UFC 240 w Kanadzie. Z tej okazji na europejskim profilu UFC na Twitterze pojawił się zapis wideo z zakończenia walki Jotki z Tamdanem McCrorym. Polak potrzebował niespełna minutę, by znokautować rywala i dopisał tym samym do bilansu czwarte zwycięstwo z rzędu w świetnej serii, o której pisaliśmy na początku:

11 KOMENTARZE

  1. czyli temat "Jotko o krytyce Szpilki…" to takie publicity stunt? Kontrowersyjne przypomnienie o zawodniku (bo to sie klika i komentuje) przed wlasciwymi newsami przed walka. Ile wam Dzotko zaplacil?! 😆 Czy to bardziej, jednak pod wyswietlenia zrobione?:deniro::deniro::deniro:

  2. Chciałbym żeby Jotko się odbudował, ale jakoś nie widzę go w top 15.

    Ja Go widzę, ale musi trenować Ko-La-Na w Wilanowie.

  3. czyli temat "Jotko o krytyce Szpilki…" to takie publicity stunt? Kontrowersyjne przypomnienie o zawodniku (bo to sie klika i komentuje) przed wlasciwymi newsami przed walka. Ile wam Dzotko zaplacil?! 😆 Czy to bardziej, jednak pod wyswietlenia zrobione?:deniro::deniro::deniro:

    Jotko nie robi nam wyświetleń. To akurat zrobiłem dla przeciwwagi, bo wiedziałem, że za chwilę ruszę Najmana i Bonusa BGC :conorsalute:

  4. Jotko nie robi nam wyświetleń. To akurat zrobiłem dla przeciwwagi, bo wiedziałem, że za chwilę ruszę Najmana i Bonusa BGC :conorsalute:

    Piekne. To jest wspaniale jak forumowicze maja lepszy " trash talking " niz zawodnicy MMA. 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.