Jotko

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) W swojej pierwszej obronie tytułu PLMMA w wadze średniej Michał Szuliński (MMA 8-3-1, 7. w Rankingu PL) z Arrachionu MMA Olsztyn skrzyżuje rękawice z niepokonanym wychowankiem Mirosława Oknińskiego Krzysztofem Jotko (MMA 13-0, 4 w rankingu PL). Starcie wstępnie planowane jest na listopad na galę PLMMA Extra w Legionowie.

Szuliński zdobył tytuł w kwietniu, błyskawicznie poddając Mateusza Pogudza na PLMMA 14 Extra również w Legionowie. W swoim kolejnym występie podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza przegrał jednak z mocnym Hracho Darpinyanem na XCage 5. Ormian przerwał passę sześciu kolejnych zwycięstw Michała.

Niepokonany na zawodowym ringu Jotko w tym roku walczył na razie tylko raz. Na MMA Attack 3 po znakomitym pojedynku pokonał decyzją sędziów Bojana Velickovica. Zanim 23-latek powalczy o tytuł, czeka go jeszcze występ na czwartej gali MMA Attack 26 października w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie.

31 KOMENTARZE

 1. A kto sędzią, brat Jotki czy syn Mirasa  A tak na poważnie, zobaczymy jaką będzie miał przeprawe na MMAA 3 wszystko może się zmienić

 2. Zajebiste zestawienie i wcale bym nie skreślał Szulińskiego.

  Krzysiu może mieć w końcu tę pierwszą jedynkę w rekordzie jako L. Oczywiście jeżeli wcześniej nie przegra na MMA Attack.

 3. Ciekawe ile razy w roku Jotko zawalczy na PLMMA jako ewentualny mistrz… Chyba Mirkowi nie spodobało się że mistrzem jest ktoś z poza jego team’u i rzucił do boju swoją największą gwiazdę.

 4. Jotko dostatnie to czego chciał, czyli Michała,a przy okazji dostanie też wpierdol od Michała w pakiecie
  Gracias por todo, Jose!

 5. Dobre zestawienie. Faworytem chyba będzie Jotko o ile dojdzie do tej walki, bo walczy 26 października i żeby nie było jak z Cipkiem. I niczym nie zdziwił mnie fakt, że tą gwiazdą pod koniec roku będzie właśnie Krzysiek(spodziewałem się tego). 🙂

 6. rybers, nie. występ Krzyśka był już planowany jakiś czas temu. Krzysiek sam mówił w wywiadach, że zawalczy na PLMMA z Szulińskim, jeżeli nie będzie miał ofert za granicą. Występ na WSOF nie wypalił, więc wziął tę walkę.

  Zestawienie bardzo dobre, szczególnie mocne jak na PLMMA. Jestem za Krzyskiem.

 7. Dobre starcie, nie wiem czemu tak wiele osób stawia Jotko jako dużego faworyta. Szuliński to b. dobry zawodnik, pamiętajcie, że udusił Mameda jak kaczkę 😉 (chyba, że to nie on, pewności nie mam)

 8. Po przegranej Michała z Darpinyanem ta walka już mnie tak nie jara. Mimo wszystko to bardzo fajne zestawienie. Nie mam w nim wyraźnego faworyta.

 9. Jak dla mnie faworytem jest Michał. To świetny zawodnik, lepszy od Krzysztofa, co udowodni w ringu 🙂

 10. Jotko jest dla mnie mega przereklamowany, ale pewnych kwestii nie da sie przeskoczyć i aby wygrać Michal musi go skończyć.

 11. Jotko jeszcze nie walczył z tak dobrym zapaśnikiem i grapplerem w jednym. Obstawiam,że Michał może wyciągnąć jakąś technikę pod koniec drugiej rundy.

 12. Ja liczę na Krzyśka, jest w stanie wypunktować w stójce Michała tylko musi od początku być skupiony, lubię Go i chce by zachował ten nieskazitelny rekord 🙂

 13. A ja wręcz przeciwnie, denerwuje mnie Jotko, i mam nadzieję, że Michał odbije sobie na nim, swoją ostatnią porażkę. 

 14. Jotko jest bitny i zawzięty, udowodnił dla mnie swoja wartość ostatnia walką z Serbem, oraz walką w 77 kg tez dla mmaa, potrafi sie bic i jestem za nim w tej walce, wyrównane jest to zestawienie.

 15. Jotko bez problemów wygra, będzie wysoka przewga i wygrana przez decyjzę.

 16. Dla mnie Jotko to ciągle młody, dobrze rokujący zawodnik, na podobnym etapie rozwoju jak Borys Mańkowski. Oboje mają jeszcze duże rezerwy do wykorzystania, przy dobrym prowadzeniu za 2-3 lata dojrzeją i mogą zostać mega fighterami.

 17. Super info. Mały błąd, powinno być „Ormianin” a nie „Ormian”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.