Michał Garnys, ekspert od przygotowania fizycznego w sportach walki, wygłosi na Konwencie MMA dwa wykłady. Tematem pierwszego z nich będzie „Suplementacja dla poszczególnych jednostek treningowych”, a drugiego „Rola treningu o charakterze tlenowym w MMA”. Wykłady cenionego w polskim MMA eksperta to idealna okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat treningu i suplementacji.

Przypominamy, że Konwent MMA odbędzie się w sobotę 31 marca w Warszawie w Hali Koło (Obozowa 60). Start imprezy o godzinie 10:00, ale drzwi otwarte są już od 9:00. Na Konwencie pojawią się najlepsi polscy zawodnicy MMA oraz nie zabraknie innych atrakcji dla fanów.

13 KOMENTARZE

  1. Kilkukrotnie w amerykańskich filmach/serialach widziałem następujący patent z wesołego miasteczka/festynu:
    delikwent siedzi na ławeczce nad zbiornikiem z wodą; klient kupuje los, dzięki któremu może oddać kilka rzutów do celu; trafienie w cel powoduje zwolnienie zapadni czyli "załamanie" się ławeczki przez co delikwent wpada do zbiornika z wodą.
    Myślę, że siedzący na takiej ławeczce Venom dałby niezły zysk.

  2. Błagam zróbcie materiał video z tych wykładów. Mnie niestety nie będzie a chętnie posłucham.

  3. Escobar pisał w innym temacie że dostał dużo maili , więc wyluzujcie 🙂

  4. trochę odbiegając od tematu, jaka jest najbliższa stacja pkp w rejonie hali Koło? nie wiem jak ja tam trafię… totalnie nie znam Warszawy

  5. Najlepiej jest wysiąść na Centralnym i pojechać tramwajem 24, kierunek Nowe Bemowo, przystanek Magistracka. Zrobię jeszcze małą ściągawkę dla przyjezdnych 🙂

  6. dzięki wielkie za informacje, czekam na ściągawkę, pewnie nie tylko ja 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.