Pierwszy Polak w UFC i jeden z najlepszych średnich w Europie Tomasz Drwal oraz zwycięzca drugiej i trzeciej Konfrontacji Sztuk Walki Antoni Chmielewski to kolejni zawodnicy, którzy potwierdzili swoją obecność podczas pierwszego polskiego Konwentu MMA oraz ceremonii rozdania nagród MMARocks.pl – Heraklesy 2011. Z zawodnikami będzie można porozmawiać o ich najbliższych planach, które w przypadku Antka zakładają start na majowej gali KSW 19.
Przypominamy, ze konwent odbędzie się w warszawskiej Hali Koło przy Obozowej 60.
Drwal spoko ale za chmielkiem nie przepadam..daje nieciekawe walki i wygrywa przez glupote sedziow
Śmietanka się zbiera, tylko dlaczego wszyscy z -84?
turniej bedzie:)
A pani redaktor z mmaattack będzie?
Kiedy będą następne nominacje
Coraz lepsze informacje, szykuje sie niezła impreza
spoko, godziny mi pasują, zdąże na miare zdrowy pociąg powrotny. jeszcze treraz muszę się zgadać z kimś z cohones bo Warszawy nie znam całkowicie,ledwo się po Wschodniej poruszam 🙂
Ze Wschodu bedziesz jechał, że wspominasz o Dworcu Wschodnim?
Ciekawe wydarzenie się zapowiada, ale mam pytanie: czy rozdanie Heraklesów również odbędzie się w Kole?
Ze Wschodu bedziesz jechał, że wspominasz o Dworcu Wschodnim?
nie,od Plocka:)
Myślę że Antek powinien stoczyć jeszcze 2-3 pojedynki i zakończyć karierę. Na pewno zrobił dużo dobrego dla polskiego mma ale forma już nie ta (sytuacja z KSW17 kiedy to po 1. rundzie ledwo żyje). Matt Horwitch ma już na pewno lata świetności za sobą ale z Chmielewskim nie powinien mieć większych problemów.
@mali
Ceremonia rozdania Heraklesów odbędzie się wieczorem na osobnej imprezie.
Tak się złożyło, że waga średnia poszła na początek. Ale inne kategorie też będą 🙂
Czy na tą osobną imprezę będzie można wejść człowiekowi z ulicy?
Czy ktoś moze opisać już całą ramówke co jak ,gdzie bilety na co mona wejsc a na co nie… bo Zostało mało czasu a nic nie wiadomo
Fajnie ale jak na razie to sami MW zakładam jeszcze że zobaczymy Jursa na 100% no i Janka pewnie równierz nie zabraknie
podejrzewam, ze bedzie kilka osob z warszawy jeszcze, np strus, moze nastula