Znamy ceny biletów na Konwent MMA, który odbędzie się 31 marca w Warszawie w Hali Koło (Obozowa 60).  Wejściówka na sam Konwent kosztuje 20 złotych. Z kolei wejściówką na After Party w 1811 Club by Theatro (Foksal 18) kosztuje 10 złotych. Mamy też specjalną ofertę dla osób, które chciałyby także uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród MMARocks – Heraklesy 2011 w Hotelu Marriott. Pakiet VIP (Konwent, Heraklesy i after party) kosztuje 55 złotych. Uwaga! Dostępnych jest tylko 50 pakietów VIP i zostaną one sprzedane pierwszym chętnym osobom przy wejściu na Konwent.

14 KOMENTARZE

  1. Szkoda że te bilety VIP są limitowane, ale za to cena bardzo przystępna jak na taką imprezę

  2. Fajnie, że jednak zmienili ceny, bo to 35zł za sam konwent troche by mnie szarpnęło.

  3. A jak Mnie interesuje tylko Konwent i Heraklesy? I jak to wygląda? 10-17 Konwent, 17-20 Heraklesy, 20-? After party? Czy między 10-17 będzie i konwent i rozdanie nagród?

  4. Czy jest może przygotowana jakaś siatka godzinowa z rozpisanymi wydarzeniami na konwencie ?

    Nie będę mógł być do końca i chciałbym wiedzieć na co uda mi się załapać.

  5. Kurde, Ja bym chciał Konwent i Heraklesy tylko a tu widocznie żeby zobaczyć Heraklesy to trzeba kupić cały pakiet i to limitowany;/

  6. WAŻNE PYTANIE DO ORGANIZATORÓW: Czy jest plan konwentu jakikolwiek?

    Niestety nie będę mógł być od rana od 10tej tylko po południu pewnie koło 14 dopiero ale nie wiem co jest kiedy i czy mi się w ogóle opłaca tam jechać. Kurde na przyszłość dawajcie jakiś plan, a najlepiej róbcie w niedziele bo w sobotę to jest zawsze coś a niedziele to idealny dzień na coś takiego moim zdaniem(może poza afterem przed poniedziałkiem, ale mnie tam głównie rajcuje konwent -> seminaria i jakieś prelekcje a nie afterparty z fighterami :P)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.