konstantin_erokhin

Konstantin Erokhin ma teraz ciężki okres.

Rosyjski ciężki w fatalnym stylu przegrał walkę z Gabrielem Gonzagą na finałowej gali The Ultimate Fightera. W zeszłym miesiącu został zwolniony z UFC.

Teraz okazuje się, że ostatnie testy antydopingowe, przeprowadzone w okresie zbliżonym do walki, wskazały wynik pozytywny. W organizmie Erokhina wykryto drostanolon, który jest sterydem anabolicznym. Komisja Sportowa Stanu Nevada na najbliższym posiedzeniu podejmie decyzję o karze, jaką otrzyma Rosjanin. Na pewno zostanie zawieszony.

Erokhin (MMA 9-3) w Ultimate Fighting Championship stoczył dwa pojedynki i oba przegrał. Oprócz wspomnianego wyżej Gonzagi, wygrał z nim także Viktor Pesta. 34-letni Konstantin przed angażem w UFC pokonał m.in. Bretta Rogersa i Dave’a Huckabę.

Wyniki testów reszty uczestników gali TUF 22, firmowanej nazwiskami Frankiego Edgara i Chada Mendesa, były negatywne.

 

4 KOMENTARZE

  1. Był na koksie i przegrał w fatalnym stylu nie wykazując jakiejkolwiek chęci walki. Gorzej już się nie da.  Jaką może dostać karę skoro został już zwolniony z ufc?

  2. niestety faktem jest że większość zawodników z ciężkiej i półciężkiej bierze…przykra sprawa im większe prace nad łapaniem tym więcej złapanych…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.