Wraz z właścicielem sieci kin „Multikino” przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na kinową transmisję KSW 32!

Wszystko co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie, to napisać w komentarzu pod tym wpisem, które zestawienie z karty walk londyńskiej gali jest, Waszym zdaniem, najciekawsze. W dobrym guście będzie także dopisanie dwóch, trzech zdań uzasadnienia. Konieczne jest także dopisanie w komentarzu, do którego kina chcecie się wybrać (pełna lista poniżej). Wpisy bez tej informacji nie będą brane pod uwagę. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy jedenaście – po jednej dla każdego kina – do autorów których powędrują podwójne wejściówki.

Konkurs trwa do poniedziałku, do godziny 24:00.

Transmisja gali KSW 32 – Road to Wembley odbędzie się 31 października w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

Poniżej informacja odnośnie transmisji wydarzenia na dużym ekranie:

Największa organizacja MMA w Europie – Federacja KSW już 31 października zorganizuje swoje pierwsze wydarzenie poza granicami Polski, Galę KSW 32 – Road to Wembley. Multikino będzie transmitowało wydarzenie jako jedyna sieć kinowa w Polsce.

W walce wieczoru gali KSW 32: Road to Wembley, 31 października w hali SSE Arena, Wembley w Londynie kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Mariusz Pudzianowski (9-3, 3 KO, 2 Sub) skrzyżuje rękawice z Australijczykiem Peterem Grahamem (11-9, 10 KO).

Pudzianowski, w pojedynku ze znakomitym kickbokserem, spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw do pięciu kolejnych wygranych w KSW. W ostatnich dwóch latach „Pudzian” pokonał kolejno: Seana McCorkle’a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę i ostatnio na KSW 31 Brazylijczyka Rollesa Gracie. Znokautowanie eksperta od jiu jitsu w maju zajęło mu jedynie 27 sekund.

Peter Graham to kolejny krok przybliżający mnie do walki o pas wagi ciężkiej KSW, który teraz należy do Karola Bedorfa. Australijczyk to twardy gość z dużym doświadczeniem, ale w Londynie chciałbym pokazać, że poradzę sobie z nim sprawniej niż ostatnio zrobił to Karol” – zapowiada Pudzianowski. „Zapraszam wszystkich polskich i brytyjskich fanów na KSW: Road to Wembley, będzie się działo!”

Graham pojawi się w klatce KSW już po raz trzeci. W ubiegłym roku „Wódz” pokonał przez TKO w drugiej rundzie Marcina Różalskiego, a na niedawnej gali KSW 31 musiał uznać wyższość wspomnianego Bedorfa, chociaż niewiele brakowało pokonałby mistrza po serii ciosów w trzeciej odsłonie.

Oprócz tego w stolicy Wielkiej Brytanii Borys Mańkowski (17-5-1, 3 KO, 6 Sub) stanie do swojej drugiej obrony mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej przeciwko Jessemu Taylorowi (29-12, 5 KO, 16 Sub), a powracający do walk Marcin Różalski (5-3, 3 KO, 1 Sub) skrzyżuje rękawice z londyńczykiem Jamesem McSweeneyem (MMA 14-12, 9 KO, 5 Sub). W Londynie wystąpi też niepokonany lekki Mateusz Gamrot (9-0, 3 KO, 2 Sub), który położy na szali swój perfekcyjny rekord w starciu, z również niepokonanym, Marifem Piraevem (13-0-1, 3 KO, 7 Sub), a w ciekawym pojedynku w wadze średniej spotkają się Brett Cooper (20-11, 13 KO, 2 Sub) i Maiquel Falcao (34-7, 23 KO, 6 Sub).

Na widzów będą czekały również dwa polsko-angielskie starcia. Rywalem Jima „Judo” Wallheada (27-9, 10 KO, 10 Sub) będzie szczeciński specjalista od gilotyn i dźwigni na nogi Rafał „Kulturysta” Moks (10-7, 9 Sub). Natomiast inny Brytyjczyk na londyńskiej karcie Oli „The Spartan” Thompson (14-8, 6 KO, 6 Sub) spotka się w okrągłej klatce KSW z niepokonanym ciężkim Michałem Włodarkiem (7-0, 3 KO, 1 Sub).

Transmisja gali KSW 32 – Road to Wembley odbędzie się 31 października w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

Start transmisji: 19:00
Czas trwania: Gala może trwać do 300 minut
Bilety: 40 zł
Sugerowany wiek: 18 lat
Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

WRESTLING || JUDO

109 KOMENTARZE

 1. Taylor vs Mańkowski.

  Ponieważ to największy sprawdzian dla Borysa i dowiemy się czy jest w stanie mierzyć się z czołówką światową. Istotna ta walka jest także z punktu widzenia fana KSW oraz K&L – Borys to zawodnik który jest w stanie zastąpić Mameda, Pudziana jako główna gwiazda KSW, wypełniająca hale. Bo nie ma co się oszukiwać – Pudzian i Mamed nie są nieśmiertelni.

  Katowice.

 2. Pudzian Vs GrahamZe względu na to że Grahama lubiłem od zawsze (czasy K1) i zobaczymy czy zaskoczy z faworyzowanym Mario;) Wrocław Arkady Wrocławskie

 3. Marcin Różalski vs James McSweeneyDwa dziki. Raczej nie preferują leżeć podczas walki, wolą porządnie się poobijać, co gwarantuje ciekawe widowisko. Na pewno obaj dadzą z siebie wszystko, by upuścić "temu drugiemu" krwi. Emocje gwarantowane. Biletów nie chcę, bo nie będę miał jak wykorzystać. Chciałem tylko podzielić się opinią 😉

 4. Jesse Taylor vs. Borys Mańkowski.Uważam że będzie to dobra walka od strony technicznej.Mam nadzieje że Borys pokaże swoje umiejętności w Anglii i pokona rywala. Poza tym będzie to przełomowa walka dla Mańkowskiego. Zobaczymy czy ma szanse na arenie międzynarodowej. I musi pokazać że polskie MMA stoi na równym poziomie z zagranicznym.Kino: Warszawa Targówek

 5. dla mnie najciekawszym starciem tej gali będzie starcie Różala z  Jamesem McSweeneyem powód jest prosty lubie dobrą wymianę ciosów w stójce  walka jest efektowna po 2 Różal – kiedy taki psychopata wchodzi na ring ma w głowie jedno rozjechać rywala a taka jest filozofia mmapo 3 pomimo że  Różlaowi nie  poszła dobrze ostatnia walka  z powodu kontuzji tym bardziej ze sportową złością wyjdzie do ringu to będzie się działopo 4 nie lubie kiedy zawodnicy się klinczują i patrzą żeby wygrać na punkt obalając przeciwnik a na plecy zyskując pozycje dominującą i nic nie robiąc bo wygrywa czyli wygrać jak najmniejszym wysiłkiem licze że Różal wygra przez nokautMultikino Szczecin

 6. Marcin Różalski vs James McSweeney
  Bo Różal to Różal, najciekawsza i najbarwniejsza postać na naszym podwórku. Wchodzi do klatki by się napierdalać, a nie grać w szachy i dlatego nie daje nudnych pojedynków – na co liczę i tym razem.

  Katowice

 7. Pudzianowski vs Graham
  Mariusz ostatnią walkę wygrał bardzo szybko, ale Graham to bardziej wymagający zawodnik z którym Bedorf się „męczył. Myślę, że to będzie świetny test i kolejne zwycięstwo w drodze o pas dla Pudzilli.

  Warszawa

 8. Dla mnie najciekawszym zestawieniem jest Oli Thompson vs Michał WłodarekJeden i drugi są typem człowieka, którzy chcą rozszarpać i rozwalić przeciwnika. Ich wizerunek zewnętrzny, staredowny, zachowanie również przypominają szalonych ludzi. Będzie to ciekawe starcie również z tego względu, że Oli będzie bardzo zmotywowany ze względu jego ostatniej porażki na ksw. Wie, że może to być jego ostatnia szansa. Nie mogę się doczekać tego starcia.Warszawa Wola Park

 9. Cooper vs FalcaoJak do tej pory najlepsze starcie dwóch zagranicznych zawodników w KSW, które moim zdaniem powinno wyłowić kolejnego pretendenta do pasa w wadze średniej, bądź do walki o bycie pretendentem z wygranym Drwal vs Karaoglu ( czyli z Tomkiem oczywiście 😉 )Warszawa Ursynów

 10. GAMROT VS PIRAEV

  2 młodych, 2 niepewidywalnych, 2 z dobrymi rekordami, czyli to na co wszyscy czekamy "MMA from a ToP"

 11. Różalski – McSweeneyRóżal to gwarancja efektownej walki, a jego przeciwnik z pewnością dotrzyma mu kroku. Walka może obfitować w wiele zwrotów akcji i niecodziennych technik z obu stron. Do tego liczę na soczyste KO 😀

 12. Marcin Różalski vs James McSweeney

  Liczę na mocną wojne w stójce 1 i 2 nie kalkulują podczas walki dążą do nokautu.
  Z pewnością nie zakończy się to nudną decyzją o której wszyscy będą chcieli zapomnieć
  Multikino
  Kraków ul.Dobrego Pasterza

 13. Mańkowski vs Taylor. Jesse jest teraz w dobrej formie i ma kilka dobrych zwycięstw, do tego jest doświadczonym zawodnikiem. Borys to jeden z moich ulubieńców i jestem ciekaw jak poprawił swoje możliwości fizyczne i kondycje. Z pewnością będzie to walka która może rozgrywać jak i zakończyć się w każdej płaszczyźnie.

  Wrocław Arkady Wrocławskie

 14. GAMROT VS PIRAEV

  Zawodnicy w kwiecie wieku, niepokonani, a w dodatku większość walk kończą przed czasem. Zapowiada się mega ciekawe stracie które pokaże który z talentów jest na wyższym poziomie.

  Warszawa Targówek

 15. Dla mnie najlepszym starciem będzie walka Thompson – Włodarek. Po pierwsze primo, jest to kategoria królewska.Po drugie secundo, Włodarek będzie się bił z przeciwnikiem Coco i Pudziao, czyli idzie tym samym torem w stronę pasa. Po trzecie tercio, Thompson zrobi wszystko by wygrać, żeby nie wylecieć z KSW.Multikino Szczecin

 16. Borys Mańkowski vs Jesse Taylor

  W mojej opinii najciekawsze zestawienie gali. Jeśli Borys poradzi sobie z Amerykaninem, to będzie zdecydowanie najważniejsze zwycięstwo w jego karierze.

  Multikino: Olsztyn

 17. Mateusz Gamrot vs Marif Piraev
  Jest to walka dwóch młodych prospektów, oboje są niepokonani. Zwycięstwo w tej walce może znacząco przybliżyć do angażu w UFC a także zagwarantować walkę o pas KSW w wadze lekkiej. W tej walce można dużo zyskać i dużo stracić. Zwycięzca bierze wszystko.

  Multikino Poznań 51

 18. Mariusz Pudzianowski vs. Peter Graham

  Cóż, każda walka Mariusza oceniana była do pewnego momentu jako freakfight. Sam do ostatniego starcia miałem takie podejście. Jednak(chcąc, nie chcąc) śledząc losy Mariusza w MMA zauważam ogromny postęp i wierzę, że w przyszłości może przynieść polskim kibicom dużo radości i sprawić niespodzianki tak jak w walce z Rollesem Gracie.

  MULTIKINO KATOWICE

 19. Gamrot – Piraev

  Wprost zzera mnie ciekawosc czy Gamer wbije Marifa w ziemie czy moze to on bedzie wbijany (drugie, malo prawdopodobne). Mam nadzieje zobaczyc rowniez jakies widowiskowe kopy na morde:)

  Szczecin

 20. Pudzian vs GrahamNajtrudniejszy do rozgryzienia rywal dla Msriusza. Wszystkie rozwiązania są możliwe. Nudno nie będzieWarszawa Ursynów

 21. Mańkowski vs. Taylor Ta walka pokaża gdzie znajduje się aktualnie Borys w rankingach europejskich. Będzie to dla niego jeden z trudniejszych sprawdzianów, a ewentualna wygrana pozwoli mu udowodnić, że zasługuje na pas i jest topowym eurpejskim zawodnikiem. Multikino Szczecin

 22. Taylor vs MańkowskiMocny i bardzo doświadczony rywal dla Borysa. Walka będzie dobrym sprawdzianem dla niego.Multikino Warszawa Ursynów

 23. Achort

  Dla mnie najciekawszym zestawieniem jest Oli Thompson vs Michał Włodarek

  Jeden i drugi są typem człowieka, którzy chcą rozszarpać i rozwalić przeciwnika. Ich wizerunek zewnętrzny, staredowny, zachowanie również przypominają szalonych ludzi. Będzie to ciekawe starcie również z tego względu, że Oli będzie bardzo zmotywowany ze względu jego ostatniej porażki na ksw. Wie, że może to być jego ostatnia szansa. Nie mogę się doczekać tego starcia.

  Warszawa Ursynów

 24. Achort

  Dla mnie najciekawszym zestawieniem jest Oli Thompson vs Michał Włodarek

  Jeden i drugi są typem człowieka, którzy chcą rozszarpać i rozwalić przeciwnika. Ich wizerunek zewnętrzny, staredowny, zachowanie również przypominają szalonych ludzi. Będzie to ciekawe starcie również z tego względu, że Oli będzie bardzo zmotywowany ze względu jego ostatniej porażki na ksw. Wie, że może to być jego ostatnia szansa. Nie mogę się doczekać tego starcia.

  Warszawa Wola Park

  Edytuję, bo zauważyłem dopiero teraz że tego kina nie ma w tej rozpisce 😀 Warszawa Ursynów.

 25. Dla mnie najciekawszym zestawieniem jest Oli Thompson vs Michał Włodarek

  Jeden i drugi są typem człowieka, którzy chcą rozszarpać i rozwalić przeciwnika. Ich wizerunek zewnętrzny, staredowny, zachowanie również przypominają szalonych ludzi. Będzie to ciekawe starcie również z tego względu, że Oli będzie bardzo zmotywowany ze względu jego ostatniej porażki na ksw. Wie, że może to być jego ostatnia szansa. Nie mogę się doczekać tego starcia.

  Warszawa Ursynów

 26. Krakowski vs Winner
  Potrafię sobie wyobrazić przebieg pojedynków na tej gali, ale nie w przypadku tej walki. Winner jest tak nie równo walczącym zawodnikiem, że na prawdę trudno przewidzieć co będzie miał w głowie, gdy stanie w klatce z Polakiem. Natomiast Krakowski to jedna wielka niewiadoma, ponieważ Jego dotychczasowi rywale nie byli najwyższych lotów. Jedno jest pewne to będzie walka, która wyróżni się spośród innych walk.

 27. Gamrot vs PiraevObaj młodzi, obaj niepokonani. Zapewne zwycięzca powalczy o pas kategorii lekkiej KSW. Dla obydwu jest to ważna walka. multikino Rzeszów

 28. Reljic vs NarkunChce zobaczyć jak Żyrafa rewanżuje się Reljiciowi i zdobywa pas mistrzowskiŁódź

 29. Mańkowski vs TaylorTo dlatego, że wg. mnie Taylor jest zawodnikiem który odbierze pas Mańkowskiemu. Po ostatnim występie na KSW i przegranej z Mamedem wygrał 9 z 13 pojedynków. Ostatnio wygrał nawet z Tsarevem, który już mógł postawić realne zagrożenie Borysowi. Mańkowski jeżeli tym razem wykaże się lepszą kondycją to zapowiada się najlepsza walka na gali.kino: Warszawa Ursynów

 30. GORAN RELJIC VS. TOMASZ NARKUNSzykuje się świetny rewanż za bardzo wyrównane pierwsze starcie, w którym Narkun zaskoczył bardzo dobrą stójką a Reljic jak równy z równym "kulał" się z mistrzem BJJ jakim jest Polak.  Obaj od czasu tamtego starcia odnieśli po jednej bardzo znaczącej wiktorii. To walka na papierze jest najbardziej wyrównanym pojedynkiem KSW 32. Reljic jest obecnie najlepszym sportowo zagranicznym zawodnikiem w KSW a Narkun to zawodnik z potencjałem na ścisłą czołówkę wagi półcięzkiej w Europie. Obaj posiadają czarne pasy brazylijskiego jiu-jitsu, a więc paradoksalnie o zwycięstwie zadecyduje zapewne siła i precyzja ciosów.WARSZAWA TARGÓWEK

 31. Pudzian vs Graham"Żaba to piękny ptak, tylko jej skrzydeł brak"Olsztyn

 32. Gamrot vs PiraevDziwi mnie tak małe zainteresowanie tym pojedynkiem w komentarzach. Gamer jest dla mnie mega kotem, jeżeli ktoś widział jego duszenie na stojąco na ADCC w Sofi to wie o czym mówię. Młody prospekt z ambicjami na UFC a na przeciw niemu staje niepokonany Piraev z klubu Fight Nights Team. Czemu wspominam o jego klubie? Może dlatego że tranuje z takimi osobami jak Ali Bagautinov, Gasan Umalatov czy Murad Machaev. To będzię wielki test dla Polaka !

 33. Gamrot vs PiraevDziwi mnie tak małe zainteresowanie tym pojedynkiem w komentarzach. Gamer jest dla mnie mega kotem, jeżeli ktoś widział jego duszenie na stojąco na ADCC w Sofi to wie o czym mówię. Młody prospekt z ambicjami na UFC a na przeciw niemu staje niepokonany Piraev z klubu Fight Nights Team. Czemu wspominam o jego klubie? Może dlatego że tranuje z takimi osobami jak Ali Bagautinov, Gasan Umalatov czy Murad Machaev. To będzię wielki test dla Polaka !Multikino Gdańsk

 34. Marcin Różalski vs James McSweeney
  Walka dwóch zawodników, którzy w klatce idą na wojnę.Mała szansa na decyzję , duża szansa na świetny pokaz fajerwerków i skończenie.
  Multikino Olsztyn

 35. Pudzian vs Graham
  Jeśli chcemy widzieć Pudziana z Bedorfem lub Emelianienko to musi to wygrać. Walka moim zdaniem najciekawsza z względu marketingowego w kontekscie przyszłości walk na wyspach, Japonii i pasa KSW.

  Multikino Warszawa Targówek

 36. Goran Reijlic vs Tomasz Narkun

  Żyrafa dostał szanse rewanżu po pierwszej walce uznał i została wygrana na jego korzyść . Mam nadzieje że pojedynek rozpocznie się od samego początku złością sportową obydwu zawodników.Panowie mają sobie do udowoddnienia który z nich jest lepszy .

  Multikino Szczecin

 37. Goran Reijlic vs Tomasz Narkun

  Żyrafa dostał szanse rewanżu po pierwszej walce uznał i została wygrana na jego korzyść . Mam nadzieje że pojedynek rozpocznie się od samego początku złością sportową obydwu zawodników.Panowie mają sobie do udowoddnienia który z nich jest lepszy .

  Multikino Szczecin

 38. Pudzianowski vs Graham
  Jak lubię Mariusza tak nie spodziewałem się, że kiedyś mnie chodź trochę podjara mnie jego walka aż do tego zestawienia. Mam nadzieje, że Mario powtórzy luja z walki z Graciem 🙂
  Multikino Warszawa Targówek

 39. Pudzian – Graham
  Cierpliwy kamien ugotuje 😀 Jestem pod wrazeniem czego dokonal Pudzian i chetnie obejrze jak ubija grahama 😀 Janusz 🙂
  Warszawa Targowek

 40. Pudzian – Graham, Graham w walce z Karolem Bedorfem pokazał, że jest twardy, potrafi się bić i ma serce do walki. Uważam, że to będzie jedna z trudniejszych walka Pudziana, Graham ma mocną stójkę, w parterze ślizga się, żeby tylko wstać do stójki, ma dobre cardio. Pudzian będzie męczył się z obaleniem, jak obali, to Graham będzie próbował wstawać, czasem będziemu się to udawać, a w stójce, będzie mocno bił po głowie. Albo Pudzian go przeleży, albo Graham ostudzi zapał Mariusza mocnymi uderzeniami na głowę.

 41. Marcin Różalski vs James McSweeney
  Jestem fanem mma,bo lubie oglądać bijatyke bez zbednego kalkulowania,tysiąca gameplanow,trenerow,psychologow i calego tego pierdolenia wokolo,a Rózal mi to gwarantuje,wychodzi i sie bije bez kalkulowania…
  Multikino Poznań 51

 42. Różalski vs Mcsweeney
  Można powiedzieć o Różalu i o jego tatuażach, psach, wypowiedziach dużo. Nie można jednak zarzucić mu braku serca do walki. Widzę w nim jakąś iskrę, która mogła rozbłysnąć już w walce z Grahamem. Myślę, że Różal znokautuje rywala!
  Rzeszów.

 43. Pudzian GrahamWiadomo waga ciężka. Zobaczymy czy Mario zostanie królem nokautu i po raz kolejny szybko odprawi przeciwnika ciosami. Wojna! Multikino Olsztyn

 44. Mateusz Gamrot vs Marif Piraev Szykuje się dynamiczny i zacięty pojedynek. Mateusz dostał wymagającego rywala, a zwycięstwo nad nim przybliży go do pasa KSW w wadze do 70 kg.GAMER WAR !!!!!! Warszawa Ursynów

 45. Gamrot vs PiraevTak jak już ktoś wcześniej wspominał, dziwi tak niskie zainteresowanie jak i samo promowanie tego pojedynku. Mateusz i Marif to dwaj młodzi i utalentowani zawodnicy, a ja bardzo lubię obserwować rozwój takich zawodników. Obaj mają szanse na wspaniałą przyszłość w MMA, jednak po tym pojedynku jeden z nich będzie ku temu zdecydowanie bliżej. To właśnie ze względu na potencjał obu zawodników, ten pojedynek jest dla mnie najciekawszy.Gdańsk.

 46. Gamrot vs PiraevGamer jest nadzieją wagi lekkiej w Polsce, nieoficjalnie wiemy,że jest pod lupą największej organizacji świata. Do tej pory świetnie wykorzystuje wszelkie umiejętności zdobyte w Ankosie i odprawia doświadczonych zawodników,którzy mieli staż od Bellatora, UFC i Cage Warriors itp.Piraev jest bardzo ciekawym,wszechstronnym fighterem, który nie zaznał goryczy porażki, wyjazd do Anglii ma zweryfikować jego warsztat MMA w walce z GamrotemŁódź

 47. Borys Mańkowski vs Jesse TaylorWarszawa Ursynów Walka na wysokim poziomie sportowym, najtrudniejsza do tej pory dla Borysa.

 48. Brett Cooper vs. Maiquel Falcao

  Kino Kraków

  Zdecydowanie czekam na tę walkę ponieważ po przegranych walkach z naszym Mamedem maja sobie jak i włodarza organizacji coś do udowodnienia, a przedewszystkim to że są znaczącymi nazwiskami w tym sporcie. Uważam ze zwyciężca tego pojedynku zrobi mały krok do przodu w kierunku pasa mistrzowskiego.

 49. Pudzianowski – Graham

  Na fali popularnych programów typu: jakaś tam kiczen i inne , chcę zobacz jak cierpliwy master szef Mariusz (a.k.a gotujący kamień) robi kotlety mielone obtoczone w tartej grahamce!!
  A no i moja dziewczyna powiedziała ostatnio, że: „Po tym ostatnim boksie Pudziana to będzie go zawsze oglądać!!”

 50. Pudzianowski – Graham

  Na fali popularnych programów typu: jakaś tam kiczen i inne , chcę zobacz jak cierpliwy master szef Mariusz (a.k.a gotujący kamień) robi kotlety mielone obtoczone w tartej grahamce!!
  A no i moja dziewczyna powiedziała ostatnio, że: „Po tym ostatnim boksie Pudziana to będzie go zawsze oglądać!!”

  Multikino Olsztyn

 51. Różalski  vs Mcsweeney Powrót Różala  , nie może być inaczej. Poznań Multikino 51

 52. Rafał Moks vs. Jim Wallhead
  To starcie zastanawia mnie najbardziej, jego przebieg najciężej jest mi przewidzieć i ciekawi mnie jak Moks poradzi sobie z tak efektownie walczącym zawodnikiem jak Jim i czy odbije się po porażce w słabym stylu z Aslambekiem.
  Warszawa Targówek

 53. PUDZIAN vs GRAHAMWiadome jak to jest z Pudzianem – raczej wyśmiewany, nie do końca traktowany poważnie, ale jednak z walki na walkę coraz mocniejszy i naprawdę jestem bardzo ciekaw jak zaprezentuje się w tej walce. Już od jego pierwszej jego walki towarzyszyły mi spore emocje, na początku była wiara w to, że może coś zdziałać, później lekkie zwątpienie, ale mimo wszystko nie przestałem kibicować Mariuszowi i z wielką ochotą oglądam każdą kolejną walkę. Przeciwnik ciekawy, mam nadzieje, że Mario pokaże się w stójce z dobrej strony.Wrocław, Arkady Wrocławskie

 54. Gamrot vs PiraevZacny przeciwnik, bedzie konkretny sprawdzian dla Mateusza.Multikino Krakow

 55. Cooper vs Falcao
  Zapowiada się ciekawie. Obydwaj solidni zawodnicy, dobrze się pokazali w walce z Mamedem. Dodatkowo cieszy fakt, że jest to jedno z nielicznych zestawień zawodników spoza granic naszego kraju, które możemy oglądać. Prestiż tej walce dodaje fakt, że są to zawodnicy doświadczeni, rozpoznawalni. Liczę na twardą walkę, która myślę będzie zakończona przez decyzję.
  Warszawa

 56. Oli Thompson vs Michał Włodarek
  Liczę na ciężkie grzmoty jak to na HW przystało, bez kalkulowania.

  Łódź

 57. Borys Mańkowski vs Jesse TaylorBo Borys to dobry kot! Diabeł pełen pozytywnej energi. Lubię takich wariatów i wierzę, że dadzą dobry show z Taylorem. Wysoki poziom sportowy tej walki to czysta formalność.Warszawa Ursynów

 58. Pudzianowski vs GrahamMariusz wykonał kawał solidnej roboty od początku swojej przygody z MMA. Do walki o pas zostało kilka już niewiele. Po drodze jednak, Pudzian musi dopilnować, by jego trud nie poszedł na marne, krzyżując rękawice z byłym zawodnikiem K-1. Szykuje się ciekawy pojedynek :)Warszawa Ursynów

 59. Włodarek vs ThompsonDlatego, że we Włodarku widzę przyszłego mistrza tej kategorii i jestem bardzo ciekawy jego formy.

 60. Różalki vs McSweeneyc

  Różal uświadamia, że w klatce zrobi wszystko żeby wygrać i stawia na wojnę. Takie walki ogląda się najlepiej. Czekam na to 🙂

  Rzeszów.

 61. Mariusz Pudzianowski vs Peter GrahamPrzede wszystkim dlatego, że (wg różnych doniesień) wygrana Pudziana może pomóc w zestawieniu go z Fedorem, co byłoby jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim mma, lub postawiłaby go przed walką o pas KSW z Bedorfem/Kitą. Poza tym Mariusz to tytan pracy, z walki na walkę widać progresję w kondycji i technice. Życzę mu jak najlepszego wyniku w walce z Grahamem (przewiduję decyzję dla Pudziana) :).Olsztyn

 62. Pudzianowski – GrahamŚledzę karierę Pudziana w MMA od czasów jego pierwszej walki i nie mogę wyjść z podziwu jak ogromne postępy poczynił. Jednak jego ostatni rywale nie do końca mówią nam w jakim miejscu jest Pudzian.  Skoro mistrz wagi ciężkiej KSW, Karol Bedorf, ledwo poradził sobie z Grahamem, będzie to nareszcie prawdziwy test dla Pudziana i pokaże nam czy Mariusza stać na walkę z najlepszymi.Katowice

 63. Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham

  Karta opiera się na pojedynkach Polak vs zagraniczniak. Przyglądając się wszystkim zestawieniom stwierdzam, że każdemu z naszych zawodnikow bez problemu wybaczymy porażke. Ale nie Mariuszowi. Mariusz jeśli przegra, znów będą wieszane na nim psy. Dlatego według mnie ta walka będzie budziła największe emocje.

  Opinię napisalem, ale w konkursie nie będe brał udziału jako że wygrałem ostatnio bileciki. Niech ktoś inny skorzysta. Pozdro!

 64. Najbardziej ciekawi mnie walka Mariusz Pudziawski vs Peter Graham.Jestem ciekaw, na ile niewątpliwie duży progres Pudziana pozwoli mu na walkę z zawodnikiem, który swego czasu należał do ścisłej czołówki sportów uderzanych.

 65. Mańkowski vs. Taylor, ponieważ jestem fanem Borysa i jest to moim zdaniem najlepsze sportowo zestawienie. Łódź

 66. Taylor vs MańkowskiWalka zdaje się być największym wyzwaniem dla Borysa i liczę, że uda mu się ją skończyć w efektowny sposób. Mam nadzieje na emocjonujące, techniczne i mega wybuchowe starcie 🙂 Ponadto, potencjalnie, starcie jest na najwyższym sportowym poziomie z całej gali.Wrocław Arkady

 67. Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham
  Walka zapowiada się bardzo ciekawie jezeli Mariusz polegnie bardzo straci w oczach fanów. Liczę na to , że Mario przeniesie walkę do parteru i bedzie szukał skończenia jakąś techniką kończącą w końcu 😀 . Bardzo ważny test dla Mariusza którego nie może oblać . W przypadku zwycięstwa kolejna walka powinna być obowiązkowo o pas z wygranym COCO/Kita 😉
  Łódź

 68. Mariusz Pudzianowski vs Peter GrahamCzekam na tą walkę z niecierpliwością. Po ostatnim fenomenalnym nokaucie Mariusza na Rollesie Gracie "Pudzian" ma chyba jeszcze więcej do udowodnienia w oktagonie, czy jego wygrana była przypadkowa, czy właśnie tak miało być jak twierdzi zgodnie jego team :))Mutikino we Wrocławiu

 69. Mariusz Pudzianowski vs Peter GrahamW swoich ostatnich pojedynkach obaj zawodnicy wykazali się nietuzinkową formą. Jeszcze niedawno bukmacherzy nie postawiliby żadnych pieniędzy na Mariusza w tym starciu.. Dziś,zestawienie to ma potencjał i najprawdopodobniej wyłoni pretendenta do walki o pas.Gdańsk

 70. Mańkowski vs Taylor

  Jeśli ktoś uwielbia prawdziwe MMA to nie może wybrać innej walki z tej karty !
  Świetne zestawienie i mega sprawdziań dla Ankosiaka.

  Bydgoszcz

 71. Mańkowski vs TaylorBorys jest lubianym zawodnikiem, daje ciekawe walki, zawsze walczy aktywnie, agresywnie i w przyjemny dla oka sposób.  Ta walka to największe wyzwanie w jego karierze, może nam pokazać jakie postępy robi Mańkowski. Przeciwnik bardzo doświadczony i na pewno solidny, wartościowy nabytek dla KSW, który większość walk kończy przed czasem. Myślę, że starcie będzie ciekawe i emocjonujące. WAR BORYS!!!Poznań 51

 72. Falcao vs. Cooper

  Dwóch dynamicznych zawodników preferujących walkę w stójce, obaj nie boją się wymian ciosów, a to zapowiada bardzo ciekawą walkę. Ponadto, sądzę że starcie wyłoni kolejną gwiazdę najciekawszej kategorii wagowej w KSW, która dołączy do Mameda, Materli, Tomka, Jaya czy Karaoglu.

  Warszawa Targówek

 73. Włodarek vs Thompson – dwóch mocnych strikerów, waga ciężka, mocne ciosy i nieprzewidywalny "wściekły" Michał Włodarek. Sporo emocji i zapewne niebywała czujność – jeden cios może zmienić obrót walki. Przede wszystkim charyzma Włodarka, "uśmiechnięty kiler" 🙂 Warszawa Ursynów

 74. Nie mam wątpliwości, że najlepszą walką dla koneserów MMA będzie walka Mateusza Gamrota z młodym Rosjaninem, Marifem Piraevem. Każdy kto zna się trochę na tym sporcie potrafi zestawić sobie style obu tych zawodników – obaj są niepokonani w swojej karierze, a przede wszystkim w mojej opinii żaden z nich nie jest mocno ukierunkowany na jedną płaszczyznę, co w zderzeniu stylów gwarantuje niesamowitą walkę. Widać to chociażby po zwycięstwach w.w zawodników – żaden z nich nie ma przewagi w współczynniku wygranych walk przez jedno skończenie – obaj mają zrównoważenie poddań, zwycięstw punktowych i nokautów. To dwaj zawodnicy młodego pokolenia, którzy bazę mają typowo MMA, a Piraev jest jednym z niewielu zawodników zagranicznych, którzy moim zdaniem mogą dojść nawet do pasa w federacji KSW. Na drodze jeden z najlepszych lekkich w kraju – Mateusz Gamrot. Dla każdego z nich zwycięstwo będzie bardzo ważne, do tego dochodzą łokcie, a wydaje mi się, że w tej walce najwięcej ich zobaczymy – to będzie walka wieczoru.

  Wrocław Arkady Wrocławskie Multikino

 75. Borys Mańkowski vs Jesse Taylor

  Ponieważ Borysa czeka najprawdopodobniej najtrudniejszy sprawdzian w KSW. Zapowiada się walka na wysokim poziomie sportowym. Emocji dodaje fakt, że jest to walka o pas.

  Kraków

 76. Rafał Moks vs Jim WallheadDla Rafała będzie to bardzo ciężka walka, gdyż jego przeciwnik przez poddanie przegrał ostatnio w 2006 roku, a jak wiemy jest to najmocniejsza strona Moksa. Jim to bardzo solidny zawodnik i z pewnością będzie chciał pokazać się przed własną publicznością z jak najlepszej strony. Myślę, że to zestawienie spokojnie może zostać ogłoszone walką wieczoru, gdyż obydwoje zawodnicy dadzą z siebie wszystko w klatce.

 77. Gaara

  Ile nagle osob z wroclawia, a jak pytalem to tylko @cRe i @LoGi sie zglaszali…

  Bo pytałeś na forum, a reszta pewnie pisze z głównej bo zobaczyli konkurs :p

 78. Różalski vs. McSweeney…
  – dwa podobne charaktery!
  – dwóch charyzmatycznych zawodników!
  – zawsze wchodzą do klatki po to by zniszczyć rywala!

  Czy trzeba więcej uzasadniać, ze to będzie walka tej gali? Nie! ! !

  Multikino Gdańsk.

 79. Gaara

  Ile nagle osob z wroclawia, a jak pytalem to tylko @cRe i @LoGi sie zglaszali…

  To samo z Olsztyna, kurna oploty nie powinny być uznawane za czytelników

 80. michi972

  To samo z Olsztyna, kurna oploty nie powinny być uznawane za czytelników

  To właśnie w większości są czytelnicy, którzy się nie udzielają.
  Wybacz, że to napisałem, nie rób głupot!

 81. Shajs

  To właśnie w większości są czytelnicy, którzy się nie udzielają.
  Wybacz, że to napisałem, nie rób głupot!

  To zależy, mogą być to też ludzie którzy gdzieś tam jakoś zobaczyli konkurs ,założyli konto i…
  Kurna , a myślałem że nie mam konkurencji w mieście

 82. Taylor – MańkowskiChętnie zobaczę Borysa bo widzę w nim potencjał lecz w ostatniej walce oddychał rękawami i gdyby walka potrwała dłużej to by chyba zszedł. Chętnie zobaczę czy poprawił cardio i czy potrafi przechytrzyć bardzo dobrego przeciwnika.Multikino w Galaxy – Szczecin

 83. Brett Cooper vs Maiquel FalcaoTo będzie mocne starcie i na serio otworzy galę. Poprzednie walki obaj mieli w main eventach, a teraz tak nisko na karcie? Oj, nie docenia ich KSW 🙂 Uderza w zachodni rynek, to i walki muszą być międzynarodowe, a to jedyna dwóch obcokrajowców. Waga średnia czyli już silnie i jeszcze dynamicznie. Ufam tym gościom!Mutikino Poznań 51

 84. Moks vs. WallheadJestem prostym człowiekiem, który ucieka przed przemocą, chyba że ogląda ją na ekranie. Bardzo lubię oglądać jak Moks odkręca przeciwnikom głowy lub nogi i mam nadzieję zobaczyć to ponownie.Szczecin.

 85. Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham

  Luj z całej pety ode mnie! Mariusz w Londynie pokaże światu, że można być mistrzem w każdej dyscyplinie przy odpowiednim samozaparciu. Zadanie Petera, to nie dać się odesłać na emeryturę. Dla obu to ważny moment w karierze. No i najciężsi zawodnicy na gali. Takie walki ogląda się dla huku obalanego ciała!

  Multikino Poznań 51

 86. Różalski vs McSweeney
  Ciekawy jestem jak Różalski,który był na zakręcie i gotowy skończyć karierę,pokaże się z tak dobrym przeciwnikiem. Mało jest teraz takich wojowników jak on,którzy walczą do upadłego i nie kalkulują. Walka na pewno zakończy się przed czasem – nie widzę innej opcji .

 87. Różalski vs McSweeney
  Ciekawy jestem jak Różalski,który był na zakręcie i gotowy skończyć karierę,pokaże się z tak dobrym przeciwnikiem. Mało jest teraz takich wojowników jak on,którzy walczą do upadłego i nie kalkulują. Walka na pewno zakończy się przed czasem – nie widzę innej opcji .
  Warszawa Targówek

 88. Gamrot vs Piraev

  Z wszystkich zawodników z rozpiski , Gamer to fighter z największym potencjałem i aspiracjami do światowego topu. Niestety jego kolega z teamu ostatnimi wypowiedziami udowodnił ,że nie ma ambicji i jest mu wygodnie w miejscu w którym się teraz zatrzymał.
  Dlatego moja uwaga skupia głównie na jednym pojedynku – WAR GAMER!!! Czekam na tą walkę z wypiekami, szczególnie biorąc pod uwagę fakt ,że jego przeciwnik to również młody i perspektywiczny zawodnik.
  Dodatkowy smaczek: po tym pojedynku jeden z nich straci nieskazitelny rekord 😉

  Warszawa Ursynów

 89. Jako najciekawsze zestawienie zdecydowanie skłaniam się ku Marcinowi Różalskiemu i Jamesowi McSweeneyowi. Obaj zawodnicy, nawet gdy przegrywali, dawali emocjonujące i pełne akcji pojedynki. Podobne warunki fizyczne, charakter i styl walki tylko dodają atrakcyjności tego pojedynku w którym nie liczył bym na konieczność wskazywania zwycięzcy przez arbitrów punktowych, ta walka skończy się przed czasem, gdy jeden z zawodników padnie znokautowany na matę.

  ŁÓDŹ

 90. Mateusz Gamrot vs Marif Piraev
  To pojedynek dwóch młodych zawodników którzy mają wielkie ambicje, w walce będą fajerwerki z racji że Gamrot po wy granej dostałby najpewniej walkę o pas, a Piraev bez wątpienia będzie chciał pokazać w swoim debiucie ze nie znalazł się w KSW z przypadku.

  Multikino Katowice

 91. cRe

  A uczyli czytania w szkole?

  Jest ,że koniec o północy nie musi to być jednoznaczne z tym że od razu losują

 92. Mateusz Gamrot vs Marif PiraevCo tu dużo pisać: jest to najciekawsze zestawienie dwóch wszechstronnych zawodników. Obaj mają nieskażony porażką rekord, obaj są bardzo młodzi. Zawodnicy z wagi 70 kg zapewniają dynamiczne pojedynki, przez cały czas ich trwania, niezależnie czy jest to 3 czy 5 rundowy pojedynek.Radzę nie mrugać zbyt często bo można wiele stracić z widowiska.Multikino Olsztyn.

 93. Dajcie info bo kto nie wylosuje chce kupić bilety … żeby nie było za późno ! Pozdrówki

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.