Khamzat Chimaev kusi fanów potencjalnym występem na jubileuszowej gali UFC 300. Borz sugeruje, że wróci do oktagonu podczas kwietniowego wydarzenia.

Khamzat Chimaev w ostatniej walce pokonał Kamaru Usmana w październiku 2023 roku na UFC 294. Przed ich starciem, Dana White, prezydent organizacji zapowiadał, że wygrany zostanie następnym pretendentem w kategorii średniej UFC. Chimaev ostatnio wspomniał, że zmierzy się z wygranym pojedynku Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem, a teraz kusi fanów potencjalnym występem na UFC 300 w kwietniu tego roku. Być może zwycięzca mistrzowskiego pojedynku szybko wróciłby do oktagonu.

29-letni Chimaev (13-0 MMA) jest wciąż niepokonany w klatce MMA. W przeszłości wygrywał z m.in. wcześniej wspomnianym Usmanem, Kevinem Hollandem czy Gilbertem Burnsem. Ostatnio wspominał o potencjalnej walce z Israelem Adesanyą, a jego wymarzonym rywalem jest Jon Jones. Obecnie Borz zajmuje 9. miejsce w rankingu kategorii średniej UFC. 11 z 13 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem, a obecnie jest jednym z najbardziej popularnych zawodników w największej organizacji MMA na świecie.

Tak obecnie wygląda rozpiska gali UFC 300:

Data: niedziela, 14 kwietnia 2024, 00:00

Miejsce: T-Mobile Arena w Las Vegas, USA

Walka wieczoru

Karta główna

Karta wstępna

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.