Niepokonany Rosjanin podpisał kontrakt z UFC po wygranej z Polakiem, Rafałem Kijańczukiem. 23-letni Khadis Ibragimov, mistrz kategorii półciężkiej organizacji M-1 Global,  ogłosił w swoich mediach społecznościowych, iż związał się kontraktem z największa organizacją MMA na świecie.

Ibragimov (8-0 MMA) występuje w MMA od maja 2017 roku. Od tamtej pory wygrał on 8 pojedynków z rzędu, w tym pokonał m.in. Rafała Kijańczuka przez TKO w pierwszej rundzie. Zawodnik ma również na koncie zwycięstwo z pogromcą Marcina Tybury, Stephanem Puetzem.

13 KOMENTARZE

 1. :razz:łacz::childcry::arielcry:

  Właśnie z takich informacji trzeba się cieszyć! Widocznie to nie był czas dla Rafała, ale jak widać wygrane z nim coś znaczą. Kijana na spokojnie poprawi to co trzeba i może zobaczymy go w najlepszej lidze na świecie.

 2. Gdyby to Rafal, po ewentualnym zwycięstwie, miał otrzymać propozycje kontraktu i ja przyjac, można powiedzieć, że dobrze się stalo. Rok zawodowych startów, a jeszcze mniej w pełni profesjonalnych treningów, to jednak zbyt mało na UFC. Teraz trzeba rozbić Kowalskiego i wracać do M-1 po pas. Nam pozostaje obserwować jak poradzi sobie Ibragimov.

 3. Kurwa ale teraz zobaczymy przynajmniej w jakim miejscu  jest Kijan

  I jestem ciekaw czy Rosjanin zostanie zweryfikowany  w ufc zawsze będzie to jakieś odniesienie do do momentu w którym jest Rafał

 4. Nie wydaje mi się żeby po ewentualnej wygranej taką propozycje dostał Kijan,a nawet jeśli nie wiadomo czy by chciał do UFC tak szybko.

 5. Toc Kijana by nie poszedl do zadnego UFC. Juz przed walka byl temat ze jak Rusek wygra to z automatu idzie do UFC. Pozniej mial sapy ze M-1 nie dotrzymuje umowy bo go nie chca puscic ale jednak ulegli.

 6. na Bandla też robiliście hypertrain pf pf pf pf pf pf

  Janikowski już miał podbijać ufc pf fp fpf pf pf

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.