Jak wiemy nie od dziś, prezydent Rosji, Vladimir Putin, jest wielkim fanem mistrza UFC, Khabiba Nurmagomedova. Putin spotkał się z ojcem zawodnika oraz samym Khabibem, aby osobiście pogratulować mu zwycięstwa na UFC 242, gdzie zmierzył się on z Dustinem Poirierem. Na spotkaniu obecny był także Vladimir Vasilyev, który rządzi Dagestanem.

Nie jest to pierwsze spotkanie Putina z Nurmagomedovem po walce w oktagonie UFC. Prezydent Rosji osobiście gratulował mu również gdy ten pokonał największą gwiazdę MMA, Conora McGregora.

Poniżej film z przywitania mistrza wagi lekkiej w Dagestanie:

Dla Khabiba wygrana z Poirierem była drugą obroną tytułu mistrzowskiego. W pierwszej Rosjanin rozprawił się właśnie z wcześniej wspomnianym Irlandczykiem. Teraz prawdopodobnie jego kolejnym rywalem będzie były tymczasowy mistrz, Tony Ferguson, lecz jak zapowiada menadżer zawodnika, chcą oni walki z Georgesem St. Pierrem. Nie wiadomo jakie decyzje podejmie UFC.

19 KOMENTARZE

 1. conor bujał się z putinem zanim to było modne:cmgkeepgoing:

  To było później, jak zaczął kopiować :suchykarol:

 2. Każdy kraj by witał w ten sposób takiej klasy sportowca. Gdybyśmy w Polsce mieli takiego Khabiba to byśmy się tu wszyscy posrali że szczęścia i podniecenia. Można tylko zazdrościć, że Ruscy mają tak wielkiego mistrza w swoich szeregach.

 3. Każdy kraj by witał w ten sposób takiej klasy sportowca. Gdybyśmy w Polsce mieli takiego Khabiba to byśmy się tu wszyscy posrali że szczęścia i podniecenia. Można tylko zazdrościć, że Ruscy mają tak wielkiego mistrza w swoich szeregach.

  To tak dwuznacznie, do fapowania i w razie jakbyś miał się nie zesrać 😉

 4. Każdy kraj

  🙁

  no chyba nie każdy… dajmy na to taki jeden – co jego flaga jest na obecnym pasie mistrzowskim UFC – a ilość obron tego trofeum też ma większą niż Dagestan(Rosja)…

 5. Każdy kraj by witał w ten sposób takiej klasy sportowca. Gdybyśmy w Polsce mieli takiego Khabiba to byśmy się tu wszyscy posrali że szczęścia i podniecenia. Można tylko zazdrościć, że Ruscy mają tak wielkiego mistrza w swoich szeregach.

  Przecież mieliśmy Aśke i jakoś nikt się specjalnie nie podniecał 🙂

 6. Przecież mieliśmy Aśke i jakoś nikt się specjalnie nie podniecał 🙂

  Gdzie Asia, gdzie Kebab…

 7. Każdy kraj by witał w ten sposób takiej klasy sportowca. Gdybyśmy w Polsce mieli takiego Khabiba to byśmy się tu wszyscy posrali że szczęścia i podniecenia. Można tylko zazdrościć, że Ruscy mają tak wielkiego mistrza w swoich szeregach.

  zależy w czym, gdybyśmy mieli w UFC to nie sądzę zeby u nas byla większa podjarka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.