Niepokonany i prawdopodobnie najlepszy mistrz wagi lekkiej UFC, jaki kiedykolwiek dzierżył pas na biodrach – Khabib Nurmagomedov przechodzi na sportową emeryturę. Khabib ogłosił to w wywiadzie po walce, świeżo po poddaniu Justina Gaethje w walce unifikacyjnej.

Według mistrza, jego matka nie chciała by bił się po odejściu z tego świata jego ojca Abdulmanapa Nurmagomedova. Khabib obiecał jej, że po tej walce zakończy karierę i tak właśnie zrobił.

WIDEO: Khabib Nurmagomedov obronił tytuł na UFC 254! Justin Gaethje uduszony przez mistrza!

Khabib Nurmagomedov jest jednym z nielicznych zawodników, którzy w zawodowej karierze MMA nigdy nie zostali niepokonani. W przypadku Khabiba jest to imponujące 29 zwycięstw, 0 porażek. Jego domeną są bardzo silne zapasy (Sambo), które często stawiane są na piedestale bez podziału na kategorie wagowe. W 2013 roku pobił rekord obaleń w jednej walce i ustanawiając pułap 21 przewróceń na przestrzeni 3 rund przeciwko Ablowi Trujillo.

W 2018 roku zdobył zwakowany pas wagi lekkiej, który obronił w walce przeciwko Conorowi McGregorowi. Rywalizacja z McGregorem to jedno z najbardziej hucznych wydarzeń w historii największej na świecie organizacji MMA – Ich walka była jedną z najbardziej wyczekiwanych i pobiła wiele rekordów (17,2 milionów dolarów wpływów z bramki, 2,4 mln z PPV).

W związku z tymi osiągnięciami Khabib Nurmagomedov jest uważany za najsilniejszego mistrza jaki kiedykolwiek dzierżył pas wagi lekkiej.

93 KOMENTARZE

 1. Widzę to tak – UFC ściąga GSP z emerytury bądź Conor znów dominuje dywizje i Khalabib wróci na 30-tą walkę. Róbcie screeny

 2. Widzę to tak – UFC ściąga GSP z emerytury bądź Conor znów dominuje dywizje i Khalabib wróci na 30-tą walkę. Róbcie screeny

  Wątpię, raczej Khabib jest człowiekiem słownym więc nie wierzę w to. Szkoda, bo każdy fan mma pewnie chciałby pooglądać jeszcze tego przechuja kilka następnych lat. Dana będzie pewnie kusił, bo uciekła mu największą obecnie gwiazda mma, ale czuję, że nic z tego.

 3. W kwietniu czekaliśmy na Khabib – Tony, a teraz jeden skończył karierę a drugi przejebał z zastępstwem. Panie idź pan w chuj.

 4. UFC ściąga GSP z emerytury bądź Conor znów dominuje dywizje i Khalabib wróci na 30-tą walkę.

  Jeśli wróci, to tylko dla GPSa.

 5. Widzę to tak – UFC ściąga GSP z emerytury bądź Conor znów dominuje dywizje i Khalabib wróci na 30-tą walkę. Róbcie screeny

  rodzina ma duze znaczenie dla Khabiba wiec watpie

 6. Widzę to tak – UFC ściąga GSP z emerytury bądź Conor znów dominuje dywizje i Khalabib wróci na 30-tą walkę. Róbcie screeny

  Też bym to tak ujął

 7. Jak podczas werdyktu zaczął majstrować czy rękawicy, to pomyślałem, że to może się tak skończyć. Oddał hołd ojcu, zawalczył a teraz spełni jego marzenie- odejdzie niepokonany.

 8. Wątpię, raczej Khabib jest człowiekiem słownym więc nie wierzę w to. Szkoda, bo każdy fan mma pewnie chciałby pooglądać jeszcze tego przechuja kilka następnych lat. Dana będzie pewnie kusił, bo uciekła mu największą obecnie gwiazda mma, ale czuję, że nic z tego.

  rodzina ma duze znaczenie dla Khabiba wiec watpie

  Jest też bardzo impulsywny, więc nie zdziwię się jak po dużym zwycięstwie Conor zacznie kampanie wymierzoną w Khabiba i Rusek nie wytrzyma i wróci.

 9. Zaczną wyzywać, deprecjonować jego pozycję i osiągnięcia choć dziwne to brzmi lol, wjeżdżać na rodzinę po czym Khabib by zamknąć wszystkim mordę wróci by dobić 30-0. Pewne info

 10. W zasadzie nie pamiętam walki w której bym kibicował Khabibowi oprócz tej z Conorem ale trzeba oddać królowi co królewskie. Gość grindował kolejnych rywali bez problemów a my się zastanawialiśmy kto i jak może go pokonać. Miał być Conor miał być Poirier i miał być na pewno Gejczi ale Khabib zawsze robił swoją robotę. Jedyne czego żałuję to jest walka z Tonym. Co do jego powrotu tu tutaj myślę iż nawet Danka go nie będzie już kusił po tym wszystkim także to była na pewno jego ostatnia walka w karierze.

 11. W kwietniu czekaliśmy na Khabib – Tony, a teraz jeden skończył karierę a drugi przejebał z zastępstwem. Panie idź pan w chuj.

 12. Ali Terrorysta tak łatwo go nie odpuści. Wcześniej jeszcze ojciec by mu zabronił i temat byłby zamknięty, a tak to jeszcze możemy go zobaczyć ponownie

 13. Pierdolona muslimska mentalność . Bo mu matka nie pozwoliła bez tatusia walczyć :matt:

  Ty byś twardzielu olał matkę?:roberteyeblinking:

 14. Gość zakończył karierę w wieku 32 lat, gdzie mógłby spokojnie jeszcze powalczyć. Za kilka lat fani będą co jakiś czas wspominać ów fenonem – niepokonanego Dagestańczyka. Szacunek.

  Ciekawe czy swojego syna też będzie trenował, tak jak jego ojciec i za 20 lat usłyszymy o gościu z niesamowitym parterem 😉

 15. Mógł nam jeszcze trochę radości zapewnić, wielka strata dla całej dyscypliny.

  Dziękuję Khabib za wszystko, wiem że czytasz.

 16. Ali Terrorysta tak łatwo go nie odpuści. Wcześniej jeszcze ojciec by mu zabronił i temat byłby zamknięty, a tak to jeszcze możemy go zobaczyć ponownie

  Jak ktoś ma nie wrócić, to chyba tylko właśnie Khabib.

 17. Nigdy nie lubiłem, zawsze deprecjonowałem, ale… No kurwa, zamknął mi ryj okrutnie, jest na pewno GOATem jeśli chodzi o 155, porozpierdalał wszystkich pretendentów bez mydła, a 5 rund dał Iaquincie. Walko z Tonym nie będzie, bo wydaje mi się, że Khabib to człowiek słowny, zwłaszcza teraz, kiedy jego i całą rodzinę spotkała tak ogromna tragedia.

  Kibicowało się oponentom, a potem oglądało jak Nurma mieli ich jak maszynka. Szacunek.

 18. Lysy niespecjalnie zadowolony. Normalnie po gali daje z 15 minut wywiad, a teraz 5 minut i  co chwile powtarzal, ze chce miec ten chujowy rok za soba :crazy:

 19. Lysy niespecjalnie zadowolony. Normalnie po gali daje z 15 minut wywiad, a teraz 5 minut i  co chwile powtarzal, ze chce miec ten chujowy rok za soba :crazy:

  Na konferencji przed walką przez kilka minut wyciągał statystyki jaki to Khabib nie jest popularny i kochany, a teraz w pizdu wszystko.

 20. Jak ktoś ma nie wrócić, to chyba tylko właśnie Khabib.

  Być może. Ale presja będzie na niego ogromna. Nie wiadomo, czy nie ulegnie

 21. On już nie ma wyzwan, przez całą karierę ani przez moment nie był zagrożony, wszystkich zdominował. Czy goat ? Musiaby raczej kilka lat pobronic pasa jak gsp, spider czy Jones ale na pewno jest legenda i odchodzi w najlepszym swoim czasie

 22. Pierdolona muslimska mentalność . Bo mu matka nie pozwoliła bez tatusia walczyć :matt:

  Lepiej się stoczyć jak BJ Penn

 23. Ja tam dalej czekam aż @Tidzej odwoła swoje słowa ze Szklanej Szczęki Show z 2013 roku, że Khabib jest chujowy.

  Gdyby Chabib legitnie wygrał z Tibau ta cała historia by się nie wydarzyła

  :goldi:

 24. Najbardziej zaluje ze nie doszlo do jego walki z Fergusonem. On nie wroci nie ta mentalnosc. Dla niego rodzice to wszystko. Do tego ma kasy jak lodu tak wiec nie wroci juz. Najlepszy zawodnik, najlepszy zapasior no kurwa pan Khabib!

 25. Wątpię, raczej Khabib jest człowiekiem słownym więc nie wierzę w to. Szkoda, bo każdy fan mma pewnie chciałby pooglądać jeszcze tego przechuja kilka następnych lat. Dana będzie pewnie kusił, bo uciekła mu największą obecnie gwiazda mma, ale czuję, że nic z tego.

  Dana właśnie dzwoni do mamy Khabiba i kusi wieloma prezentami.

 26. Gdyby Chabib legitnie wygrał z Tibau ta cała historia by się nie wydarzyła

  :goldi:

  Przywołany do tablicy, pojawił się!

 27. Co teraz będzie Khabib robił, pasł owce w Dagestanie? Wracaj chłopie i nie pierdol mi tutaj o emeryturze.

  :childcry:

  A po co ma wracać? Te walki nawet nie są emocjonujące! Wynik walki przewidywalny. Nikt nie może ruszyć Khabiba a ten każdego jedzie w zapasach jak pro w grupie dla początkujących i tyle z emocji.

  Kto liczy na sensacje albo emocje w walce z GSP jest albo laikiem mma albo zwykłym dzbanem.

 28. Nigdy nie byłem wielkim fanem Khabiba, ale mam ogromny szacunek dla jego charakteru, umiejętności i osiągnięć.

  Czapki z głów, spokojnej emerytury.

 29. A po co ma wracać? Te walki nawet nie są emocjonujące! Wynik walki przewidywalny. Nikt nie może ruszyć Khabiba a ten każdego jedzie w zapasach jak pro w grupie dla początkujących i tyle z emocji.

  Kto liczy na sensacje albo emocje w walce z GSP jest albo laikiem mma albo zwykłym dzbanem.

  W półśredniej jest sporo świeżego mięsa do ubicia, no chyba mi nie powiesz że nie chciałbyś tego zobaczyć?

 30. Pierdolona muslimska mentalność . Bo mu matka nie pozwoliła bez tatusia walczyć :matt:

  O kurwa, no nie wiem jak cię obrazic. Ty kurwa ludzki śmieciu. Gardzę i pluje.

 31. Jest też bardzo impulsywny, więc nie zdziwię się jak po dużym zwycięstwie Conor zacznie kampanie wymierzoną w Khabiba i Rusek nie wytrzyma i wróci.

  ale Conor to żaden przeciwnik dla niego. W najlepszym przypadku dla Irlandczyka, skończyło by się tak jak przy pierwszej walce.

  Inni przeciwnicy?

  GSP? super, ale pare lat temu.

  Tony? już mieli walczyć ale  Ferguson po walce z Jutinem nie wygląda tak samo.

  Może Gamer? no chyba nie bardzo.

  podajcie godnego przeciwnika z tej wagi dla Khabiba.

 32. ale Conor to żaden przeciwnik dla niego. W najlepszym przypadku dla Irlandczyka, skończyło by się tak jak przy pierwszej walce.

  Inni przeciwnicy?

  GSP? super, ale pare lat temu.

  Tony? już mieli walczyć ale  Ferguson po walce z Jutinem nie wygląda tak samo.

  Może Gamer? no chyba nie bardzo.

  podajcie godnego przeciwnika z tej wagi dla Khabiba.

  To samo można byłoby powiedzieć o GSP, Silvie, Jonesie, Fedorze, DJ-u i innych gdyby skończyli karierę w środku prime. Po jakimś czasie trafi się odpowiedni rywal, zwłaszcza jak zmienia się kategorie wagowe.

 33. ale Conor to żaden przeciwnik dla niego. W najlepszym przypadku dla Irlandczyka, skończyło by się tak jak przy pierwszej walce.

  Inni przeciwnicy?

  GSP? super, ale pare lat temu.

  Tony? już mieli walczyć ale  Ferguson po walce z Jutinem nie wygląda tak samo.

  Może Gamer? no chyba nie bardzo.

  podajcie godnego przeciwnika z tej wagi dla Khabiba.

  Chińczyk :roberteyeblinking:

 34. ale Conor to żaden przeciwnik dla niego. W najlepszym przypadku dla Irlandczyka, skończyło by się tak jak przy pierwszej walce.

  Inni przeciwnicy?

  GSP? super, ale pare lat temu.

  Tony? już mieli walczyć ale  Ferguson po walce z Jutinem nie wygląda tak samo.

  Może Gamer? no chyba nie bardzo.

  podajcie godnego przeciwnika z tej wagi dla Khabiba.

  Diaz!

 35. Pierdolona muslimska mentalność . Bo mu matka nie pozwoliła bez tatusia walczyć :matt:

  na chuj tak trolujesz głabię?

  nie napiszę tak jak @Orest , bo myślę, że ty nie jesteś "ludzkim śmieciem".

  Ty jesteś poprostu IDIOTĄ, głąbem nie nadającym się nawet do zamiatania krawężników.

 36. O kurwa, no nie wiem jak cię obrazic. Ty kurwa ludzki śmieciu. Gardzę i pluje.

  Wczuj sie na moment w role rodzica takiego dziecka i Ci przejdzie.

  @beef  trzymaj sie, jestesmy z toba, dla ciebie rowniez zaswieci kiedys albo zgasnie ostatecznie slonce.

 37. A po co ma wracać? Te walki nawet nie są emocjonujące! Wynik walki przewidywalny. Nikt nie może ruszyć Khabiba a ten każdego jedzie w zapasach jak pro w grupie dla początkujących i tyle z emocji.

  Kto liczy na sensacje albo emocje w walce z GSP jest albo laikiem mma albo zwykłym dzbanem.

  No mógłby na przykład iść wagę wyżej, jak inni wielcy mistrzowie, którzy zdominowali swoje dywizje i pokusili się o kolejny pas w wyższych kategoriach, czyli McGregor, Amanda i Cejudo, bo grubego nie liczę.

 38. Co by nie mówić, szok.

  Ale tak naprawdę Khabib miał wizję od Allaha, który powiedział mu że przy następnej walce z Tonym w Ziemię pierdolnie meteoryt, wybuchnie wulkan pod Yellowstone, rozpocznie się atak zombie i PiS wygra kolejne wybory.

  No sami rozumiecie, trochę za duże ryzyko.

  Szacun za karierę, dominację i odejście w najwyższym punkcie kariery. Tak czynią tylko najlepsi.

  Nie byłem jego fanem, ale trzeba to powiedzieć że co miał zrobić to zrobił i to z nawiążką. Szczególnie w tak przykrych okolicznościach dla niego (i całego świata).

  Powodzenia w życiu, Nurma.

 39. A ja tylko przypomnę swój komentarz:

  • Khabib zabiera Justinowi duszę, że ten staje się nieszkodliwy, a sam odchodzi na emeryturę
  • Tony się wkurza i nie podpisuje więcej kontraktów
  • Dustin przegrywa z Conorem, skupia się na swojej fundacji, a krul raz na jakiś czas wskakuje w super walkę, ale głównie w -77
  • Felder skupia się na komentowaniu

  i Gamrot szybko wbija do topki, a w ciągu ~2 lat mamy 2 polskich mistrzów

  #mystic

 40. Nie wróci. Wracają dla kasy, a on ma na to wyjebane. Z jednej strony Putin, a z drugiej Arabowie. Ciapaci założą szkółkę mma, zrobią z niego szefa i bańka jak nie więcej wpadnie za rok szefowania. Identycznie może być w Rosji. Tu i tam petrodolary nie stanowią żadnego problemu.

 41. To samo można byłoby powiedzieć o GSP, Silvie, Jonesie, Fedorze, DJ-u i innych gdyby skończyli karierę w środku prime. Po jakimś czasie trafi się odpowiedni rywal, zwłaszcza jak zmienia się kategorie wagowe.

  uważasz, że Khabib przy rekordzie 29-0 jest w środku prime?

 42. uważasz, że Khabib przy rekordzie 29-0 jest w środku prime?

  Jest mistrzem od dwóch lat, spokojnie może jeszcze potrzymać ten pas przez kolejne cztery.

 43. Jest mistrzem od dwóch lat, spokojnie może jeszcze potrzymać ten pas przez kolejne cztery.

  ale nie chce. Dziwisz mu się?

 44. ale nie chce. Dziwisz mu się?

  Nie dziwię się, ale jako fan sportu jestem zły na tą decyzję, tak czy siak za jakiś czas o tym zapomnę i będę się jarał innymi zawodnikami.

 45. Jakby o tym nie myśleć, każdy kolejny mistrz tej kategorii będzie podważany, będzie miał za sobą cień Khabiba. Trochę przerąbane.

  Nawet Janek miał łatwiej, bo pokonał Reyesa, który "pokonał" Jonesa.

 46. O kurwa, no nie wiem jak cię obrazic. Ty kurwa ludzki śmieciu. Gardzę i pluje.

  O jeju, koleś który ma taką niesamowitą karierę mógłby ją ciągnąć dalej właśnie w chłodzie ojcu i o to mi chodzi. Matka mu nie pozwoliła co jest trochę dziwne, bo jest na samym szczycie i  został pewnie głównym żywicielem rodziny zarabiając na walkach których nauczył go właśnie ojciec. Polecam trochę pomyśleć przed nazywaniem innych ludzi śmieciem panie psychologu

 47. Ojeju, koleś który ma taką niesamowitą karierę mógłby ją ciągnąć dalej właśnie w chłodzie ojcu i o to mi chodzi. Matka mu nie pozwoliła co jest trochę dziwne bo jest na samym szczycie i jest zapewne żywicielem rodziny zarabiając na walkach których nauczył go właśnie ojciec. Polecam trochę pomyśleć przed nazywaniem innych śmieciem panie psychologu

 48. Będę tęsknił za jego walkami. Szacunek się należy + za ubicie Pana od whiskaczy i ośmieszaniu go na każdym kroku. najlepszy zawodnik mma w historii, dzisiaj pokazał ze nawet w stójce jest bardzo mocny, aż sam gejczi był zdziwiony tym ze przegrywa w swojej płaszczyźnie w której miał jedynie szanse wygrać.

 49. Jest tak mocno związany z rodzicami, ze jak matka umrze, to gotów popełnić samobójstwo

  jak sie polaczki  zesrały, bo muslimka obrazil :razz:utinlaugh:

  Wszedłbym z Wami w polemikę ale mama mi zabroniła a ojciec od 15 lat nie żyje więc. Dobranoc.

 50. ale Conor to żaden przeciwnik dla niego. W najlepszym przypadku dla Irlandczyka, skończyło by się tak jak przy pierwszej walce.

  Inni przeciwnicy?

  GSP? super, ale pare lat temu.

  Tony? już mieli walczyć ale  Ferguson po walce z Jutinem nie wygląda tak samo.

  Może Gamer? no chyba nie bardzo.

  podajcie godnego przeciwnika z tej wagi dla Khabiba.

  Kurwa nie ma.

 51. Dziwna sytuacja, koleś z walki na walkę coraz lepszy, jarałem się okrutnie. To jak poskładał dzisiaj Gejcziego to naprawdę piękna sprawa. Z jednej strony szkoda że odchodzi, z drugiej zacznie się może coś ciekawego dziać w tej kategorii bo tak to było wiadomo przy każdej walce co się stanie.

 52. To są takie charaktery, że on się zamknie na swojej wiosce w Dagestanie, założy jakaś szkółkę i tyle mu wystarczy. Ja uważam, że nie ma możliwości powrotu. Kurwa jakim ten gość był potworem w klatce, aż żal że już kończy. Mimo, że nie byłem jego fanem to oglądanie jego popisów było przyjemnością. I pomyśleć, że najbliżej ubicia Khabiba był Johnson :mamed:

 53. Ali Terrorysta tak łatwo go nie odpuści. Wcześniej jeszcze ojciec by mu zabronił i temat byłby zamknięty, a tak to jeszcze możemy go zobaczyć ponownie

  Też mi się wydaje, że bez Ś.p. Abdulmanapa to Abdelaziz ma największy wpływ na Khabiba a to biznesmen i to dobry. Z resztjak już pisaliście Conor może dojść do pasa bo i Poirier'a i Gaethje znokautuje, potem napierdalanka bardzo mocno po religii i rodzinie i Khabib wróci

 54. Pierdolona muslimska mentalność . Bo mu matka nie pozwoliła bez tatusia walczyć :matt:

  Z muslimską mentalnością nie ma to nic wspólnego. Gdyby tak było, to matka by nawet się nie odezwała na tak ważny temat.

  Zabawne jest to, że Khabib niby muslim, a jest wzorem do naśladowania dla innych jako człowiek i jako sportowiec.

  Ogólnie ciapaki jacy są każdy wie i na każdym kroku to widać.

  Natomiast Khabib i jego ojciec z jakiegoś powodu nie mieli nigdy nic wspólnego z tym bydłem. To pokazuje, że trzeba na to patrzeć indywidualnie, a nie przez pryzmat tego że są muslimami.

  Mi się w głowie nie mieści, że mając takie poparcie na wschodzie, tyle różnych pokus z tym związanych i tyle presji ze strony społeczeństwa, pozostaje neutralny i nawet zarobione dziesiątki milionów nic w nim nie zmieniły. Nawet rewanż z Conorem za niesamowite pieniądze go nie skusiły.

  Nie ma drugiej osoby w tym sporcie, który mi na serio tak imponuje. I to piszę ja- osoba nie przepadająca za muslimami.

 55. Też mi się wydaje, że bez Ś.p. Abdulmanapa to Abdelaziz ma największy wpływ na Khabiba a to biznesmen i to dobry. Z resztjak już pisaliście Conor może dojść do pasa bo i Poirier'a i Gaethje znokautuje, potem napierdalanka bardzo mocno po religii i rodzinie i Khabib wróci

  IMO Khabib sra na to co ta łajza myśli.

  Ja mu się nie dziwię.  Odszedł na szczycie, wyzwań mu brakuje,  zarobił w chuj siana i nie odniósł dużych obrażeń. Lepiej skończyć tak niż z galaretą zamiast mózgu. Jeszcze przez kilka lat bedziemy się zastanawiać, a jak z Khabibem poradziłby sobie kolejny mistrz.  Na tym polega legenda.

 56. Też mi się wydaje, że bez Ś.p. Abdulmanapa to Abdelaziz ma największy wpływ na Khabiba a to biznesmen i to dobry. Z resztjak już pisaliście Conor może dojść do pasa bo i Poirier'a i Gaethje znokautuje, potem napierdalanka bardzo mocno po religii i rodzinie i Khabib wróci

  To jest, moim zdaniem, scenariusz kompletnie nierealny. Nie Conor, swoją gadka i prowokacjami będzie decydował co robi Khabib.

 57. Pewnie ojciec trzymał twardą ręką całą rodzinę tam i wychował syna na killera, a mama by chciała wiecej ciepla, empatii w domu. Teraz jak odszedł to mają trochę spokoju może. To tylko teoria, nie znam ludzi osobiście

 58. Odejść w takim stylu to marzenie każdego sportowca.

  Dziękuję MISTRZU za wszystkie emocje!

  Pod drugim zdaniem podpisuję się obiema rękami.

  To pierwsze mocno wątpliwe. Gdyby każdy sportowiec marzył o takim odejściu to już dawno np. pająka czy innych by w mma nie było. Niestety ci nasi kochani fajterzy często nie mają pojęcia kiedy należy odejść albo wiedzą, ale chcą jeszcze wycisnąć resztki soku z suchej już cytryny. :Duke3d:

  Pierdolona muslimska mentalność . Bo mu matka nie pozwoliła bez tatusia walczyć :matt:

  Mało światowy jestem, ale wychodzi na to, że u muslimów to kobiety mają bardzo wysoką pozycję, są cenione i ich zdanie liczy się ponad wszystko. Tak?

  Przywołany do tablicy, pojawił się!

  @Tidzej jest jak Zordon z Power Rangersów. Niby tylko gadająca głowa gdzieś tam w szkiełku ekranu, ale jak go wezwiesz zegarkiem oznaczeniem to się odezwie.

 59. W półśredniej jest sporo świeżego mięsa do ubicia, no chyba mi nie powiesz że nie chciałbyś tego zobaczyć?

  To akurat bym chciał :corn:

 60. To pierwsze mocno wątpliwe. Gdyby każdy sportowiec marzył o takim odejściu to już dawno np. pająka czy innych by w mma nie było. Niestety ci nasi kochani fajterzy często nie mają pojęcia kiedy należy odejść albo wiedzą, ale chcą jeszcze wycisnąć resztki soku z suchej już cytryny.

  Właśnie w tym sęk. Każdy na pewno marzy, ale nie każdy ma na tyle odwagi żeby podjąć decyzję w odpowiednim czasie, jak to się później kończy, każdy wie.

 61. jak sie polaczki  zesrały, bo muslimka obrazil :razz:utinlaugh:

  Spierdalaj parówo

  Zresztą Twoja stara też pewnie jest "polaczkiem"

  Wracaj do roboty – zmywak pełny

 62. Ktos tu napisał "dziękuję za emocje"…

  No emocjonujące 29 walk w których niezliczoną ilość razy wąchał odbytnice rywali. Emocje fchuj…

  Co jak co i zupełnie mu nie ujmując to jeśli o poziom emocji w walkach Khabiba chodzi to wywoływał je chyba tylko u swojej starej.

  Był jest i będzie najnudniejszą postacią w UFiC równie legendarnie co w bilansie…

 63. Cos tu kurwa nie pasuje…

  O ile Khabib jest słowny to w takim samym stopniu Dana kłamie… Więc bardziej byłbym za emeryturą bo tak powiedział Nurma… Więc jeśli Nurma powie ze jeszcze raz zawalczy to uwierzę.

  Dana kłamie nawet gdy śpi więc te wszystkie tweety wszystkich innych ludzi sa o kant huja rozbić

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.