Mistrz wagi lekkiej UFC, Khabib Nurmagomedov, w rozmowie z dziennikarzami skrytykował podejście organizacji do promocji sobotniej gali w Sankt Petersburgu. Według „Orła”, największa organizacja MMA na świecie zbyt małą uwagę przykuła do promowania swojego wydarzenia w Rosji:

Uważam, że UFC powinno zastosować inną politykę. UFC powinno zwracać uwagę na naszych zawodników.

Na te słowa zareagował jeden z dyrektorów zarządzających UFC Dan Shaw, który na konferencji prasowej po gali odpowiedział Khabibowi w takich słowach:

Z całym szacunkiem dla Khabiba, nie zgodziłbym się z nim w tej kwestii. Jeśli spojrzycie na to, czego dokonaliśmy, cofnijmy się w czasie – otworzyliśmy biuro w Moskwie… 10 miesięcy temu. I w ciągu zaledwie 10 miesięcy zorganizowaliśmy galę na 23 tysiące osób w moskiewskim Stadionie Olimpijskim, a teraz w Yubileyny (Sports Palace) zebrało się około 7 tysięcy widzów więc nasza średnia na wydarzenie to 15 tysięcy fanów.

Na kartach walk znalazło się mnóstwo miejsc dla Rosjan, co najmniej jeden Rosjanin walczył dzisiaj niemal w każdym pojedynku.

Nurmagomedov prawdopodobnie wróci do oktagonu we wrześniu. Gdzie i z kim zawalczy, nie zostało jeszcze potwierdzone oficjalnie. Najprawdopodobniej będzie to bój unifikacyjny pasów wagi lekkiej z tymczasowym mistrzem Dustinem Poirierem.

2 KOMENTARZE

  1. a teraz w Yubileyny (Sports Palace) zebrało się około 15 tysięcy widzów.============================Yubileyny pojemność — 7 000 widzówPuste miejsca w parterze i na trybunach.jak blya 15 tysięcy???

  2. Podsumowując :* w prawie każdej walce rosjanin * Rosjanie to medialne ogóry* inni Rosjanie nie chcą ich oglądać bo ich nie znają więc trybuny puste* reszta świata jest w innej strefie czasowej i tylko Polacy kibicują swoim* Khabib hur dur czemu nie było promocji kak nas ruskich tu 100 miljionów, przez to gala słaba bo nikt nie wiedział, nie padumał nikt

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.