Podczas sobotniej gali UFC 239, na hali w Las Vegas doszło do wymiany zdań pomiędzy Natem Diazem a siedzącym blisko klatki Khabibem Nurmagomedovem, jego menadżerem Ali Abdelazizem i towarzyszącymi im osobami.

Zawodnicy zostali szybko rozdzieleni przez ochronę UFC z powodu mocno uzasadnionych obaw, że słowna kłótnia szybko zmieni się w bójkę. Obie grupy słyną z dużej niechęci do siebie a w przeszłości doszło do bijatyki nawet do bijatyki podczas gali World Series of Fighting w 2015 roku.

Prezydent UFC Dana White podczas konferencji prasowej po gali UFC 239 zapytany o sytuację odpowiedział:

„Khabib i Diaz starli się ze sobą, obrzucali się wyzwiskami. Przerwaliśmy to i przenieśliśmy Diaza w inne miejsce. Po walce Melendeza opuścił halę.”

Poniżej wideo z zajścia w 2015 roku na gali World Series of Fighting

Mistrz wagi lekkiej UFC, Nurmagomedov we wrześniu zmierzy się z tymczasowym czempionem dywizji Dustinem Poirierem. Nate Diaz powróci do klatki UFC w sierpniu tego roku w starciu z Anthonym Pettisem.

1 KOMENTARZ

  1. "do bijatyki nawet do bijatyki"- do korekty 🙂 Dajcie, że siana z tymi nagłówkami i zakreślaniem na czerwono miejsca gdzie ktoś dostał strzała. Potrzebne jak Diazowi powód do walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.