Jak, można się było spodziewać, Khabib Nurmagomedov po pokonaniu Conora McGregora, ogromnie zyskał na popularności. Dagestańczykykowi na Instagramie w ciągu zaledwie jednego weekendu przybyło niemal 6 milionów obserwujących.

Khabib zyskał status super gwiazdy w Rosji. Spotkał się z prezydentem Władimirem Putinem, o czym pisaliśmy tutaj

Khabib dostał także zaproszenie od Szefa Republiki Czeczeńskiej Ramzana Kadyrova. Wideo z przebiegu spotkania prezentujemy poniżej:

https://www.instagram.com/p/Boz6GkOAG63/?taken-by=za_kadyrov_95

„Orzeł” poczuł się na tyle pewnie, że wczoraj zagroził UFC odejściem, jeśli organizacja zwolni Zubairę Tukhugova, którego nazywa „bratem”.

Wygląda na to, że na tym całym zamieszaniu zbić kapitał postanowiło… WWE.  Mistrz wagi lekkiej UFC poinformował dzisiaj na Twitterze, że otrzymał ofertę od tej amerykańskiej firmy medialno-rozrywkowej zajmującej się organizowaniem widowisk i programów telewizyjnych związanych z wrestlingiem:

„WWE poprosiło mnie, by do nich wskoczył. Co o tym myślicie?”

Khabib dodał do tego hashtagi „zmiażdzyć Lesnara” i „udawane walki”.

Zrobiło się ciekawie wokół osoby Nurmagomedova. Conor McGregor i Dana White, po zapoznaniu się z doskonałymi wynikami sprzedaży PPV gali UFC 229, zrobią wszystko, by doprowadzić do rewanżu. Teraz jednak Khabib rozdaje karty.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.