Jak doskonale wiemy, prezydent organizacji robi wszystko, aby zorganizować walkę Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem, 18 kwietnia na UFC 249. W mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat tego starcia. Khabib przebywa w tym momencie w Rosji, której granice są zamknięte, a tym samym nie ma możliwości opuszczenia kraju. Mówi się już nawet o zastępstwie za Nurmagomedova – rywalem Fergusona miałby być Justin Gaethje. Khabib na swoim profilu na Instagramie zareagował na pojawiające się komentarze dotyczące potencjalnego anulowania pojedynku Rosjanina z „El Cucuy”.

Przebywam w domu w kwarantannie i czytam reakcje ludzi na temat mojej walki. Wygląda na to, że cały świat ma być w kwarantannie, rządy wszystkich państw do tego nawołują, popularni ludzie krzyczą żeby zostać w domu ze względów bezpieczeństwa, żeby nie rozsiewać tej choroby i ratować ludzi, a Khabib ma być jedyną osobą, która ma pokazać wolną wolę i latać po całym świecie żeby zawalczyć? Rozumiem to wszystko i na pewno jestem bardziej niezadowolony z anulowania tej walki niż ktokolwiek inny. Miałem plany po walce, ale nie mogę tego kontrolować. Największe państwa, największe firmy są zszokowane tą sytuacją, sytuacja zmienia się z dnia na dzień… Ale Khabib ma cały czas walczyć. To właśnie mówicie? Dbajcie o siebie i postawcie się w mojej sytuacji.

View this post on Instagram

Staying home in quarantine and reading the reaction of people to the situation around my fight, it turns out that the whole world should be in quarantine, governments of all countries, famous people around the world urge people to follow all safety requirements in order to limit the spread of the disease, to save people, and Khabib is the only one relieved of all obligations and must demonstrate free will and train flying around the world, for the sake of fight? – I understand everything and I’m definitely upset more than you to cancel the fight, probably like all others, I had many plans after the fight, but I can’t control it all. The greatest countries and the largest companies of our time are shocked by what is happening, every day the situation changes unpredictably. But Khabib still has to fight, is that what you saying? – Take care of yourself and put yourself in my shoes. – 📍 Сижу дома на карантине и читаю реакцию людей на ситуацию вокруг моего боя, получается весь мир должен сидеть на карантине, правительства всех стран и известные люди всего мира призывают людей соблюдать требования безопасности, чтоб ограничить распространение болезни ради спасения людей, а Хабиб, освобождён от всех обязательств и должен демонстрировать свободу воли и тренироваться летая по всему миру рискуя своей жизнью ради боя ? – Я все понимаю и точно не меньше вас расстроен отменой боя, наверно у меня , как и у всех других, было много планов после боя, но я не в силах контролировать все это. Сверх державы и крупнейшие компании нашего времени в шоке от того, что происходит, каждый день ситуация меняется непредсказуемо. Но Хабиб все равно должен драться, так получается? – Берегите себя и поставьте себя на мое место.

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Jeżeli ostatecznie do walki nie dojdzie, będzie to 5 raz kiedy organizacja zmuszona jest do anulowania zestawienia Nurmagomedova z Fergusonem. Khabib to aktualnie mistrz kategorii lekkiej. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Conorem McGregorem, Edsonem Barbozą czy Alem Iaquintą. Ferguson ma świetną serię zwycięstw, podczas której pokonał m.in. Donalda Cerrone, Kevina Lee oraz Anthony’ego Pettisa.

ZOBACZ TAKŻE: DANA WHITE O AKTUALNYM STATUSIE WALKI KHABIBA Z „EL CUCUY”

31 KOMENTARZE

 1. Uff. Obsrana zbroja  😀

  Mówiąc poważnie, szkoda że lotny mało ten chłopak jest i musi tak ojca słuchać. Trochę więcej oleju w głowie i byłoby wszystkim lepiej.

 2. Uff. Obsrana zbroja  😀

  Mówiąc poważnie, szkoda że lotny mało ten chłopak jest i musi tak ojca słuchać. Trochę więcej oleju w głowie i byłoby wszystkim lepiej.

  W momencie jak już poleciał do Rosji wiadomo było, że nie zawalczy, nie wiem co tutaj jest trudnego do zrozumienia? Teraz tworzą jakiś konflikt z dupy, żeby podgrzać atmosferę.

 3. Uff. Obsrana zbroja  😀

  Mówiąc poważnie, szkoda że lotny mało ten chłopak jest i musi tak ojca słuchać. Trochę więcej oleju w głowie i byłoby wszystkim lepiej.

  Pfff… GTFO

 4. W momencie jak już poleciał do Rosji wiadomo było, że nie zawalczy, nie wiem co tutaj jest trudnego do zrozumienia? Teraz tworzą jakiś konflikt z dupy, żeby podgrzać atmosferę.

  Teraz pytanie czy naprawde Lysy mu cos nagadal o tych Emiratach i tam gali czy po prostu stwierdzili ze jak zamykaja mu klub w USA to ma na nich wyjebane jaja i wraca do kraju. O tych Emiratach to chyba nawet Lysy nigdzie nie mowil ze to rozwazali tylko dziennikarze. No w chuj szkoda ale to juz bylo wiadomo 3 tyg temu ze gala poszla sie jebac nawet gdyby Nurma nie wyjechal to i tak tej gali by sie nie udalo zrobic w USA.

 5. Teraz pytanie czy naprawde Lysy mu cos nagadal o tych Emiratach i tam gali czy po prostu stwierdzili ze jak zamykaja mu klub w USA to ma na nich wyjebane jaja i wraca do kraju. O tych Emiratach to chyba nawet Lysy nigdzie nie mowil ze to rozwazali tylko dziennikarze. No w chuj szkoda ale to juz bylo wiadomo 3 tyg temu ze gala poszla sie jebac nawet gdyby Nurma nie wyjechal to i tak tej gali by sie nie udalo zrobic w USA.

  Wszystkie gale po drodze odwołane ale akurat UFC 249 się odbędzie…bądźmy poważni. Te Abu Dhabi to  była jakaś kaczka dziennikarska, jak niby Tony miał tam lecieć nie mówiąc o powrocie do kraju….tak samo Khabib.

  Nie wiem w co gra Łysol, ale po wypowiedziach o śp. Koby'm traktuje go jako opętanego mamoną wariata, w złym tego słowa znaczeniu.

 6. Zawsze się znajdzie w grupie ten jeden nierozgarnięty akmed

  Co do gali nie ma szans, nie odbędzie się, więc Habibi dobrze zrobił, że zawinął jednak wrotki do domu.

 7. W momencie jak już poleciał do Rosji wiadomo było, że nie zawalczy, nie wiem co tutaj jest trudnego do zrozumienia? Teraz tworzą jakiś konflikt z dupy, żeby podgrzać atmosferę.

  Pfff… GTFO

  Trzymaj fason redaktorze.

  Standardy

 8. W momencie jak już poleciał do Rosji wiadomo było, że nie zawalczy, nie wiem co tutaj jest trudnego do zrozumienia? Teraz tworzą jakiś konflikt z dupy, żeby podgrzać atmosferę.

  Proste że się gala nie odbędzie, ale ten mentalny 12 latek mógłby wykazać więcej profesjonalizmu wobec tego całego bigosu zamiast gorzkich żali. Szkodzi tym sobie i UFC.

 9. Ja nie rozumie jednego.  Czemu albo odbędzie się o wyznaczonej dacie albo ja anuluja? Nie mogą po prosru przenieść na później?

 10. Chłop ma racje w tym co pisze. Ale rozumiem pokusę UFC, wyobraźcie sobie jaki pułap sprzedaży ppv by osiągnęli w czasie gdy nic się nie dzieje.

 11. Wszystkie gale po drodze odwołane ale akurat UFC 249 się odbędzie…bądźmy poważni. Te Abu Dhabi to  była jakaś kaczka dziennikarska, jak niby Tony miał tam lecieć nie mówiąc o powrocie do kraju….tak samo Khabib.

  Nie wiem w co gra Łysol, ale po wypowiedziach o śp. Koby'm traktuje go jako opętanego mamoną wariata, w złym tego słowa znaczeniu.

  Umknelo mi chyba, co powiedział o Kobym? Zechcesz zacytować?

 12. Ja nie rozumie jednego.  Czemu albo odbędzie się o wyznaczonej dacie albo ja anuluja? Nie mogą po prosru przenieść na później?

  Ino ramadan :mjsmile:

 13. Jak ja bym chciał żeby Ferg go stłukł.. Ale nasz przebrzydły Dagestanski kolega spodziewa się tego, i wymyśla milion wymówek żeby w czapę nie dostać

 14. Zawsze się znajdzie w grupie ten jeden nierozgarnięty akmed

  Co do gali nie ma szans, nie odbędzie się, więc Habibi dobrze zrobił, że zawinął jednak wrotki do domu.

  Maseczki maseczkami, ale po kawę do Starbucks'a się nie bali pójść

  :razz:utinlaugh:

 15. Proste że się gala nie odbędzie, ale ten mentalny 12 latek mógłby wykazać więcej profesjonalizmu wobec tego całego bigosu zamiast gorzkich żali. Szkodzi tym sobie i UFC.

  Ale oprócz tego słodkiego pierdzenia napiszesz jakieś konkrety? Co TY "mentalny 100-latku" byś zrobił na jego miejscu?

  Chłopak napisał prawdę, wszyscy się wokół srają i mówią o kwarantannie…tylko walka Kabebab i Ferguson ma się odbyć bo będzie jak kurwa lekarstwo na koronawirusa?

 16. Mówi tak jakby świat zamarł i tylko samolot z Nurma miał ruszyć do miejsca docelowego gali.

  Niech się tak nie sra, bo Masa ludzi funkcjonuje normalnie. Na cholerę zatem wracał do domu? Narażał się podczas podróży kiedy wszyscy mówią żeby się nie przemieszczać.

  Jak lubię go i mu kibicuje, to taka gadka mnie zraził.

 17. Z tą rodziną to też niezłe jaja, nie tak znowu dawno walczył jak jego żona rodziła na drugim końcu świata i mu to nie przeszkadzało, a teraz nagle się rodziną przejmuje.

  Obsraniec.

  :jjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.