Dana White nie rezygnuje z organizacji pojedynku Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem. Wczoraj sam Rosjanin poinformował fanów na swoim profilu na Instagramie, że zakaz podróży z kraju może utrudnić mu występ na zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 249. Prezydent UFC w podcaście „Heavyweight” wypowiedział się na temat aktualnego statusu tego pojedynku.

Największym wyzwaniem w tym momencie jest to, że jak tylko coś wymyślę to następnego dnia wstaję i cały świat się zmienia. Za każdym razem, kiedy pracowałem nad czymś ciężko ze swoją ekipą, nasze wysiłki idą na marne. Tak stało się dzisiaj. Obudziłem się i Rosja zakazała podróże, a Khabib Nurmagomedov tam przebywa.

Obudziłem się rano i cały pier*olony świat znowu się zmienił. Wracamy więc do planowania i myślimy już nad nowym rozwiązaniem. Podczas naszej rozmowy już pracują nad tym ludzie. Słuchajcie, jestem kur*a zawzięty i jak powiedziałem, że to się odbędzie to się odbędzie.

Wiele osób martwi się o bezpieczeństwo zawodników. White zapewnił, że to zawsze było priorytetem UFC i teraz nic się nie zmienia.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych zawodników. Pomyślcie o tym… W 20-letniej historii tego sportu, odkąd tu jestem i jeszcze przede mną, nie było nigdy śmierci czy poważnego uszkodzenia na zdrowiu. To szalone! Nawet cheerleading nie może tego powiedzieć. Jeszcze przed koronawirusem zawsze zapewnialiśmy naszym zawodnikom bezpieczeństwo i pomoc medyczną. Zdrowie i bezpieczeństwo to dla nas nic nowego. Teraz po prostu staram się odpowiednio tym zarządzać, podczas gdy cały świat szaleje i traci swoje głowy przez koronawirusa. Wszyscy moi zawodnicy chcą walczyć. Moi ludzie chcą pracować. Każdy kto uczestniczy w tym procesie ma ogromne chęci do działania.

Prawda jest taka, że moi zawodnicy mają najlepszą lekarską pomoc jaką tylko mogą dostać. Lepszą niż to co mogą dostać w swoich domach. Kontaktowałem się ze wszystkimi, z pracownikami i zawodnikami. Jeśli ktoś ich bliski potrzebuje pomocy, jestem tutaj. Zrobię wszystko żeby im pomóc i o nich zadbać. Tak zawsze było. Ta walka się odbędzie.

Sporo ludzi z mediów to pier*olone szuje. Jak tylko powiem im co robimy to próbują to sabotować. Powiedziałem więc im wszystkim żeby się pier*olili i nie zamierzam nic mówić o tej sytuacji. Walka odbędzie się 18 kwietnia, gdzieś na tej pier*olonej planecie i jak tylko będziecie musieli o tym wiedzieć to dam wam znać.

Według informacji jakie podał wczoraj Ariel Helwani z ESPN, organizacja zaoferowała alternatywną walkę Tony’emu Fergusonowi. Khabiba miałby zastąpić Justin Gaethje. Jak jednak widać, prezydent UFC nie zamierza zrezygnować z zestawienia Rosjanina z „El Cucuy”. Do UFC 249 pozostało nieco ponad 2 tygodnie, a nadal nieznana jest lokalizacja tego wydarzenia.

29 KOMENTARZE

 1. Ja tam nadziei już nie mam, ale jeśli łysol by serio doprowadził do tej walki to wysyłam list motywujący beatyfikację

 2. Takiego Dankę lubię. War Danka.

  Moim zdaniem Khabib gra na to, żeby UFC przeniosło wydarzenie do Rosji.

  Podróże do Rosji są dozwolone?

 3. Ja tam go podziwiam i kibicuję. Jeśli doprowadzi do tej walki to dla mnie będzie pierdoloną legendą.

  To będzie SZALONE, a Dana będzie PIERDOLONYM GANGSTEREM

 4. Fajny mem! Czy to Koreanki śmiejące się z żartu Kim Dzong Una? Tak jakos mi podchodzi

  Opłakują śmierć starego Kima

 5. Dana ty się tam nie wychylaj, Kelner powiedział, że teraz gal się nie robi a wiadomo, że trzeba się liczyć ze zdaniem 2 największej federacji na świecie.

 6. W 20-letniej historii tego sportu, odkąd tu jestem i jeszcze przede mną, nie było nigdy śmierci czy poważnego uszkodzenia na zdrowiu.

  Nie no, wyjmowane oko Bispinga to w sumie fajna sprawa.

 7. Słuchajcie, jestem kur*a zawzięty i jak powiedziałem, że to się odbędzie to się odbędzie.

  najbardziej prawdomówny człowiek w tym biznesie :beczka:

 8. Nie no, wyjmowane oko Bispinga to w sumie fajna sprawa.

  No nie w oktagonie, co nie? Później sobie wyjął…

  :DC:

 9. Fajny mem! Czy to Koreanki śmiejące się z żartu Kim Dzong Una? Tak jakos mi podchodzi

  One akurat placza na pogrzebie Kim Dzong Il-a. Widzialem to dawno temu w TV a ktos zrobil z tego mema.

 10. One akurat placza na pogrzebie Kim Dzong Il-a. Widzialem to dawno temu w TV a ktos zrobil z tego mema.

  Dałem się nabrać, myślałem że Kim dzong Un pocisnął jakiś suchar

 11. Jak mało wiem o ludzkich emocjach

  Wuj nie uczucia – za zbyt małe opłakiwanie wielkiego wodza lub pracę w dzień pogrzebu trafiało się do łagru

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.