W czasach politycznej poprawności obecny mistrz wagi lekkiej UFC wbił kij w mrowisko. Podczas spotkania z fanami w Arabii Saudyjskiej, Khabib Nurmagomedov został poproszony przez jedną z kobiet o rady dla dziewczyn, które chciałyby spróbować swoich sił w MMA. Dla tych, którzy znają przekonania dagestańskiego „Orła”, odpowiedź nie była zaskoczeniem. Jednak w zachodnim świecie tego rodzaju komentarze mogą zostać uznane za seksistowskie.

„Mam bardzo dobrą radę dla kobiet. Bądźcie wojowniczkami w swoim domu” – powiedział Khabib.

Rozochocony pozytywną reakcją publiczności dodał:

„I jeszcze jedna rada. Zawsze kończ swojego męża. Bij go naprawdę mocno”.

23 KOMENTARZE

 1. szczerze mowiac… koles jest radykalnym islamista i nagle wywoluje "poruszenie" bo mowi o swoich pogladach?

  to jak sie ktos przyzna ze przykladowo jest neonazista to tez dopiero jak zacznie gadac o pogladach to bedzie poruszenie? przeciez z góry wiadomo co ma w glowie:D

 2. No ale gdzi. . . :awesome:

  Nie widzę nigdzie tego wywołanego poruszenia. . .

  :travolta:

  W piź…

  Ale się wybronił cwaniura:deniro:

 3. koles jest radykalnym islamista i nagle wywoluje "poruszenie"

  Gdzie radykalnym islamistą, jest zwyczajnym muzułmaninem z Dagestanu, niezmiękczonym przez zachodnie wpływy. No ale fakt, co za zaskoczenie, wow! Karim Zidan będzie o tym pisał przez następne pół roku, niezwykłe, koleś wywodzący się z kulturowej grupy z definicji tradycjonalistycznej nie przystaje do standardów zachodniej poprawności politycznej!!! Jak to, to nie wrzucił tęczy na swoje zdjęcie profilowe po zdobyciu pasa UFC??? Jak to?!?

 4. Widzę, ze kolejny pudelkowy artykuł z wyrwanymi z kontekstu cytatami. Nie widzę niczego złego w tej wypowiedzi, ale jak ktoś widzi, to te słowa padły po pytaniach czy córka Khabiba będzie trenować MMA i po części się do tego odnosiły.

 5. Gdzie radykalnym islamistą, jest zwyczajnym muzułmaninem z Dagestanu, niezmiękczonym przez zachodnie wpływy. No ale fakt, co za zaskoczenie, wow! Karim Zidan będzie o tym pisał przez następne pół roku, niezwykłe, koleś wywodzący się z kulturowej grupy z definicji tradycjonalistycznej nie przystaje do standardów zachodniej poprawności politycznej!!! Jak to, to nie wrzucił tęczy na swoje zdjęcie profilowe po zdobyciu pasa UFC??? Jak to?!?

  Jaka znowu poprawność polityczna? Na Zachodzie kobiety nie siedzą w domach i mają glosy wyborcze, bo zapieprzają w fabrykach od 200 lat. Zamknij kobiety w domach tak jak to robią w Dagestanie domach i gospodarka Zachodu upada.

  Rola kobiet na Zachodzie to nie wynik jakichś machinacji ideologicznych, prania mózgu itd.itp. tylko kapitalizmu i poprawy warunków bytowania. Jak ktoś mieszka w górach Dagestanu to niech tam się urządza jak mu się podoba, tylko niech nie poucza społeczeństw zachodnich, bo te ich normy cofnęłyby Zachód do feudalizmu albo czegoś jeszcze bardziej pokracznego.

 6. Gdzie radykalnym islamistą, jest zwyczajnym muzułmaninem z Dagestanu

  W sumie fakt, normalny muzułmanin z dagestanu = radykalny islamista na ogół. przez poprawnosc polityczna to traktuje sie to zacofanie szumnie zwąc "inną kulturą".

 7. Jaka znowu poprawność polityczna? Na Zachodzie kobiety nie siedzą w domach i mają glosy wyborcze, bo zapieprzają w fabrykach od 200 lat. Zamknij kobiety w domach tak jak to robią w Dagestanie domach i gospodarka Zachodu upada.

  Rola kobiet na Zachodzie to nie wynik jakichś machinacji ideologicznych, prania mózgu itd.itp. tylko kapitalizmu i poprawy warunków bytowania. Jak ktoś mieszka w górach Dagestanu to niech tam się urządza jak mu się podoba, tylko niech nie poucza społeczeństw zachodnich, bo te ich normy cofnęłyby Zachód do feudalizmu albo czegoś jeszcze bardziej pokracznego.

  Ja to wszystko rozumiem.  Ja się odnoszę do tego, że zdziwko jest, kiedy muzułmanin gada, jak muzułmanin podczas kongresu muzułmanów.

 8. W sumie fakt, normalny muzułmanin z dagestanu = radykalny islamista na ogół. przez poprawnosc polityczna to właśnie traktuje sie to zacofanie szumnie nazywajac "inną kulturą".

  Kolego, nie ma między nami niezgody, jest chyba nieporozumienie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.