Były mistrz UFC wagi ciężkiej, Kevin Randleman (17-12-0) zmierzy się z weteranem IFL, Mikem Whiteheadem (23-6-0) na gali Strikeforce: Lawler vs. Shields. Będzie to pierwsza walka Kevina po ponad rocznej przerwie, kiedy to w maju, 2008, wygrał z Ryo Kawamurą na gali Sengoku – Second Battle.

Kevin w 2006 roku stoczył swoją ostatnią walkę w organizacji PRIDE. W 2007 przebywał w Japonii, gdzie występował jako pro- wrestler na galach HUSTLE i IGF. W 2008 roku nastąpił upragniony powrót „Monstera” do MMA, jednak jego walka z Kawamurą była nieprzekonywująca. Jak będzie tym razem? Zobaczymy.

4 KOMENTARZE

  1. Co w takim razie z walką Overeem vs Rogers/Werdum? Strikeforce ma już 5 potwierdzonych walk na głównej karcie, tyle ile doszło do skutku na poprzedniej gali. Nie wiem dlaczego jeszcze nie podpisano tego pojedynku, mimo że Alistair mówił o tym, że 6 czerwca ma bronić pasa, a Brett wyraził na niego zgodę, Werdum także chce rewanżu.

  2. Też mi się wydaje, że do tego nie dojdzie. Czy w takim razie możliwe jest, aby to on był tą niespodzianką DREAM? Czy postanowił zrobić sobie dłuższą przerwę?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.