Po tym jak u Georgesa St. Pierre’a zdiagnozowano wrzodziejące zapalenie jelita grubego i jego walka unifikacyjna z Robertem Whittakerem została odwołana, w miejsce Kanadyjczyka wskoczył Luke Rockhold. Taki obrót sprawy nie spodobał się Kelvinowi Gastelumowi, który skomentował to na Twitterze:

Kelvin odniósł się w tym tweecie do tego, że o pas (tymczasowy) zamiast niego, walczyć będzie Luke. Przypomniał światu, że tak naprawdę to on ma kompetencje do tego by bić się o tytuł a nie Rockhold:

(O Luku Rockholdzie): Zawalczył raz na 18 miesięcy z kimś, kto jeszcze rok temu nawet nie bił się w UFC.

(O sobie): Zawalczył 4 razy w ciągu 12 miesięcy, 3 razy w walce wieczoru na przestrzeni 8 miesięcy, z byłymi mistrzami będącymi w TOP 10 dywizji. *Ale nie ma kariery w modelingu

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Tak, nie ma to jak dać TSa gościowi który zrobi wagę albo nie….. a po tym wszystkim puści sobie chmurę

  2. Grubcio ma rację. Ja w każdym razie chętnie zobaczyłbym najpierw jego z Rockholdem, a pasy niech się najpierw "zunifikują", bo dość już tych dwóch mistrzów na raz, z czego jeden nie walczy, jak walczy to gdzie indziej o co innego, byle nie w obronie pasa, a jak już, to byle nie z pretendentem.. A nie, wróć, w UFC nie robimy już takich dziwnych rzeczy jak "jedna kategoria wagowa i jeden mistrz, który broni swojego pasa".

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.