foto ufc.com

Jak informuje sherdog.com zwolniony niedawno z UFC Keith Jardine (MMA 15-8-1) juz 11 września rozpoczyna swą drogę, aby jak najszybciej powrócić w szeregi najlepszych. Tego dnia wystapi na gali Shark Fights 13 w Lubbock w stanie Texas, a jego przecinikiem będzie obecny mistrz tej organizacji w wadze półciężkiej (jednak walka będzie nie o tytuł), a zarazem zawodnik Strikeforce Trevor Prangley (MMA 22-6-1).

The Dean Of Mean wypadł z organizacji braci Fertitta po czterech porazkach z rzędu. Nie sprostał kolejno Quintonowi Jacksonowi, Thiago Silvie, Ryanowi Baderowi, jednak czarę goryczy przelała ostatnia przegrana z Mattem Hammilem na TUF 11 Finale, 19 czerwca. Jak było do przewidzenia przyjaciel Rashada Evansa będzie starał się poprzez mniejsze organizacje zapracować na ponowny kontrakt z UFC.

Jego przeciwnik jest aktulanym mistrzem LHW Shark Fights, a tytuł wywalczył pokonując Marcusa Sursę w listopadzie ubiegłego roku. Poza tym jeszcze niedawno miał bardzo dobra serię 5 wygranych z rzędu w mniejszych organizacjach, jednak gdy przyszło mu sie mierzyć w Strikeforce to passa ta została przerwana. Najpierw zremisował z Francuzem Karlem Amoussou, a nastepnie przegrał z Timem Kennedym.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.