Znany jest już przeciwnik Kazuyuki Fujity na najbliższą galę Sengoku ! To australijski fighter i weteran K-1 oraz Karate Kyokushin Peter Graham (17-7 (9 TKO’s/KO’s), który słynie z twardości i nieustępliwości. Waży 114 kilogramów i mierzy 190 cm.

Do jego największych sukcesów należy wygrana przez efektowny nokaut z Badrem „Wielką Gębą” Harim na gali w Nowej Zelandii ale też przegraną z nim w ubiegłym roku na punkty. Ma też na koncie niezwykle ciężki choć przegrany 5-cio rundowy pojedynek z Semmym Schiltem. Pokonał go tez Polak startujący w barwach Australii Paweł Słowiński prze KO w 2006 roku. Jest to debiut w MMA Petera Grahama.
Rozpiska Sengoku I
Data: 5-ty Marca 2008
Miejsce: National Yoyogi Stadium in Tokio, Japonia

Walki:
Hidehiko Yoshida vs. Josh Barnett
Kazuo Misaki vs. Siyar Bahadurzada
Makoto Takimoto vs. Evangelista Cyborg
Takanori Gomi vs. Duane Ludwig
Ryo Kawamura vs. Antonio Braga Neto
Fabricio Monteiro vs. Nick Thompson
Kazuyuki Fujita vs. Peter Graham,

Source : www.ForumRing.pl

4 KOMENTARZE

  1. No dokładnie, dali dupy po całośći. Fujita to już wogóle poleciał sobie…

  2. Ciekawa sprawa. Graham był pewny, że stoczy walkę z Fujitą na gali Dynamite! ale nic nie doszło do skutku. Rzekomo Japończyk odmówił wzięcia udziału w tym pojedynku mimo, że był już w tym momencie wolnym agentem. Graham zjawił się na konferencji prasowej przed galą i domagał się swojego przeciwnika no, ale nic to oczywiście nie dało. Teraz wygląda na to, że walka nie dość że się odbędzie to może też być pierwszym krokiem w kierunku jakiejś współpracy między DREAM a WVR.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.