Rameau Thierry Sokoudjou znany jako Afrykański Zabójca przed walką z Kazuhiro Nakamurą podczas gali UFC 84 w tą sobotę powiedział :

 

W walce z Machidą po prostu zadusiłem się w klatce. Za każdym razem kiedy przegrywasz chcesz poprawić to co nie zadziałało. Byłem trochę zaskoczony walką w parterze. On przecież głównie jest karateką. Nie robiłem tego co powinienem. Po prostu rzeczy nie szły po mojej myśli. Teraz najważniejsze jest aby wyjść i grać w swoją grę. Mentalnie jako fighter muszę być zawsze gotowy. Wiem że Nakamura to doświadczony fighter, dobry we wszystkim aspektach gry i wiem że wywodzi się z judo.

Trener Quintona “Rampage” Jacksona do którego często porównuje się Sokoudjou ze względu na siłę i dynamikę powiedział że w walce Soko – Nakamura siła będzie mieć znaczenie:

Myślę że Sokoudjou jest dużym, silnym dzieciakiem. Miał kilka sukcesów w Pride. Oni tam go po prostu rzucili wilkom na pożarcie ale on odniósł sukces. On ma naprawdę dużą siłę, niewiarygodną siłę.

Source : http://nbcsports.msnbc.com/id/24756810/

Przypominamy że Sokoudjou zaraz po sobotniej walce wybiera się w podróż do Polski aby pomóc Pawłowi Nastuli w przygotowaniach do jego walki na gali MCC oraz aby udzielić seminarium MMA o którym więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.