Agencja menadżerska J-ROCK która zajmuje się wszystkimi sprawami Nakamury odpowiedziała na zarzuty CSAC (California State Athletic Commission).

Firma wypuściła oświadczenie Nakamury w którym Kazuhiro zaprzecza że palił trawę i ma zamiar odwołać się od decyzji komisji. Poddał również pod wątpliwość sposób testowania zawodników na obecność narkotyków który wg. niego może mieć wpływ na błędne wyniki.

J-ROCK dodało również że wcześniej zdarzały się przypadki błędnych wyników jeśli chodzi o testy na obecność dragów przeprowadzanych przez CSAC.

Przypominam że Kazuhoro został potraktowany bardzo lajtowo przez komisję ponieważ 3 miesięczny ban na walki i kara 500$ dolarów to naprawdę drobiazg. Problemem w całej sprawie jest jednak to że w Japonii ludzie palący maryśkę są postrzegania bardzo negatywnie, może nie są na równi z kimś kto bierze heroinę ale uwieźcie mi opinia o palaczach trawki jest bardzo bliska ciężkim narkomanom.

W takim wypadku image Nakamury bardzo ucierpi w jego własnym kraju stąd więc pewnie próba obrony wizerunku Kaza ze strony J-ROCK.

Anyway Nakamura zachowywał się trochę dziwnie podczas UFC 76 🙂

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.