Walka Karoliny Kowalkiewicz

Jak poinformował w nocy niezawodny dziennikarz ESPN Brett Okamoto, w przygotowaniu jest bój Karoliny Kowalkiewicz z Michelle Waterson.

Dla Karoliny będzie to powrót do oktagonu przegranej walce z Jessicą Andrade na UFC 228, które odbyło się 8 września 2018 roku. Porażka ta była o tyle dotkliwa, że w przypadku wygranej, Kowalkiewicz prawdopodobnie stałaby się z miejsca pretendentką do tytułu z Rose Namajunas. Mistrzynią, którą już raz pokonała. Zaszczyt ten jednak przypadł Andrade, która w tej ważnej dla obu zawodniczek walce, znokautowała naszą rodaczkę już w pierwszej rundzie starcia. Przed tym niefortunnym rezultatem, Polka miała dwa solidne zwycięstwa z rzędu. Pokonała Jodie Esquibel oraz Felice Herrig – od obu tych rywalek była lepsza na pełnym dystansie.

W zupełnie innej sytuacji jest Michelle, która ma dwie wygrane i dla której kolejne zwycięstwo, może oznaczać walkę o pas. Dla Waterson, 2018 był rokiem pełnym sukcesów. Na początku niejednogłośną decyzją wypunktowała Cortney Casey, a później jednogłośną decyzją okazała się lepsza od Felice Herrig.

Przypominamy: Michelle sama zabiegała o walkę z Kowalkiewicz!

Zarówno Michelle jak i Karolina, oprócz skuteczności w klatce, charakteryzują się również nieprzeciętną urodą i śmiało to starcie może rywalizować z Paige VanZant vs Rachael Ostovich o miano najpiękniejszej walki w UFC.

Walka Karoliny Kowalkiewicz już 30 marca!

Konfrontacja naszej rodaczki z Michelle Waterson odbędzie się 30 marca na gali UFC Fight Night on ESPN 2 w Filadelfii w stanie Pensylwania.

60 KOMENTARZE

 1. War Karola! Wierze, ze jeszcze nie powiedzialas ostatniego slowa w ufc. A a Michalina WodySyn do porobienia przez gnp runda 3!

 2. Dwie zamulaczki dające bezbarwne walki:olewam: . Kowalkiewicz łomotem od Jędrzejczyk osiągnęła swój szczyt, teraz jest już tylko zjazd w dół

 3. bedzie zamula, to pewniak. walka na pewno skonczy sie nudna decyzja

  I dobrze, niech trwa jak najdłużej :lizoremotmaly2:

 4. Nudna walka, decyzja 30-27. Zabor będzie szczęśliwy i znów powie że Karola jest gotowa na walkę o pas 🙂 bo przecież sto lat temu pokonała Namajunas.

 5. Nudna walka, decyzja 30-27. Zabor będzie szczęśliwy i znów powie że Karola jest gotowa na walkę o pas 🙂 bo przecież sto lat temu pokonała Namajunas.

  Zabor powie po walce, że Karola chce Andrade… w Brazylii.

 6. Walka dwóch laseczek, które nic wielkiego raczej już w MMA nie zwojują. Na pewno jednak będzie na co popatrzeć, bo dziewczyny ładne i zadziorne 🙂

 7. Może być dobra walka. Karola powinna wywierać presję w tej walce, walczyć twardo i zdecydowanie a ona tak potrafi. Oby nie przysypiała tylko zbytnio w pierwszej rundzie bo akurat tak też potrafi 😛 Powodzenia KAROLINA!!!

 8. Pojedynek o Intergalaktyczny Pas Stulejarzy, chociaż nie poczekaj… 7 kwietnia Rose traci pas – zgodnie z casusem DC(wiem – zrzekł się, choć od dziś ma jeszcze 11 dni na obronę… do 20 stycznia 2019, zgodnie z przepisami UFC – choć  Łysy powiedział. że mu zabiera 29.12.2018:???::facepalm:)…

  więc przy odpowiednim natłoku pup i cycków na insta… może interim:rofl: a co i tak 10 maja do odbioru – jak Colbiemu!

 9. Ostovich

  Jej bliżej do Nunes i Krysi niż do kobiecej Karoli czy WodnegoSyna… ale co kto lubi!

  Umaluj brwi i sprawdź!

 10. Pojedynek o Intergalaktyczny Pas Stulejarzy, chociaż nie poczekaj… 7 kwietnia Rose traci pas – zgodnie z casusem DC(wiem – zrzekł się, choć od dziś ma jeszcze 11 dni na obronę… do 20 stycznia 2019, zgodnie z przepisami UFC – choć  Łysy powiedział. że mu zabiera 29.12.2018:???::facepalm:)…

  więc przy odpowiednim natłoku pup i cycków na insta… może interim:rofl: a co i tak 10 maja do odbioru – jak Colbiemu!

  Czy ta walka Namajunas/Andrade jest oficjalna? Teraz coś czytam o stadionie na 45 tys. ludzi…Namajunas walczyła kiedyś poza USA?

 11. Czy ta walka Namajunas/Andrade jest oficjalna? Teraz coś czytam o stadionie na 45 tys. ludzi…Namajunas walczyła kiedyś poza USA?

  Od trzech dni nikt nie zaprzecza a info jest z ćwierkania wiarygodnych dziennikarzy mma.

  teraz wynalazłem

 12. Jej bliżej do Nunes i Krysi niż do kobiecej Karoli czy WodnejSyna… ale co kto lubi!

  Umaluj brwi i sprawdź!

  Właśnie ilość silikonu i szpachli w pojedynku warunkuje poziom jego stulejarności.

  Stuleja nie równa się atrakcyjność. Stuleja musi mieć dodatkowy bimbofactor.

  :roberteyeblinking:

  P.S. Też uważam, że Rachel wygląda trochę jak trans.

 13. Jej bliżej do Nunes i Krysi niż do kobiecej Karoli czy WodnegoSyna… ale co kto lubi!

  Umaluj brwi i sprawdź!

  JESUS IS LOVE GYM?

  :frankapprove:

  a tak na marginesie prohejt:

  Pojedynek o Intergalaktyczny Pas Stulejarzy, chociaż nie poczekaj… 7 kwietnia Rose traci pas – zgodnie z casusem DC(wiem – zrzekł się, choć od dziś ma jeszcze 11 dni na obronę… do 20 stycznia 2019, zgodnie z przepisami UFC – choć Łysy powiedział. że mu zabiera 29.12.2018:???::facepalm:)…

  więc przy odpowiednim natłoku pup i cycków na insta… może interim:rofl: a co i tak 10 maja do odbioru – jak Colbiemu!

  UFC ma jakies przepisy?przecież rudzielec nie bronił przez ponad rok, chyba, że walkę z Floydem mu zaliczyli jako "mistrzowską aktywność".

 14. Czy ta walka Namajunas/Andrade jest oficjalna? Teraz coś czytam o stadionie na 45 tys. ludzi…Namajunas walczyła kiedyś poza USA?

  JESUS IS LOVE GYM?

  :frankapprove:

  a tak na marginesie prohejt:

  UFC ma jakies przepisy?przecież rudzielec nie bronił przez ponad rok, chyba, że walkę z Floydem mu zaliczyli jako "mistrzowską aktywność".

  Znowu pomyliles tematy :tiphatb:

 15. UFC ma jakies przepisy

  obecnie obowiązuje DanaLaw! Jeszcze jedna akcja jak z JBJ i mam wyjebane… cyrk to nie moja bajka…

 16. ::really::

  VanZant vs Ostovich

  Co Ty porównujesz… A zresztą – statystyki nie kłamią, większość woli normalne panie. Co komu smakuje. Jeden woli stopy, drugi woli kobiety w całości. Kurwa, mam wrażenie, że w tym treningu akceptowania rzeczywistości dojdę do dziwnych wniosków jeszcze…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.