Lipski Kowalkiewicz KSW

Podczas wczorajszej transmisji na żywo, w rozmowie z fanami Martin Lewandowski zahaczył o temat zawodników, którzy odeszli z KSW i którym nie wiedzie się najlepiej w organizacjach, dla których obecnie walczą. Konkretnie odniósł się do sytuacji Karoliny Kowalkiewicz oraz Ariane Lipski:

Karolina to jest trochę taki przykład jak z Ariane Lipski. Jeżeli u nas są zawodnicy i zawodniczki, którzy święcą triumfy, po czym jadą gdziekolwiek zagranicę żeby walczyć dla innych federacji i wracają po przegranych, to nie jest dla nas jakaś gratka, że bierzemy kogoś po dwóch czy trzech porażkach. Oczywiście może nadarzyć się taka sytuacja, ale na tą chwilę, ktoś zwolniony z UFC to nie jest dla nas super kąsek.

Kowalkiewicz ma obecnie trzy porażki z rzędu. W zeszłym roku została znokautowana przez obecną mistrzynię Jessicę Andrade a w tym roku nie dała rady na pełnym dystansie z Michelle Waterson oraz Alexą Grasso. Polka jednak nadal jest wysoko w rankingu bo na #13 miejscu, a w 2016 roku była pretendentką do tytułu mistrzowskiego. W starciu o pas przegrała jednak z Joanną Jędrzejczyk.

Lipski po serii 9 zwycięstw z rzędu (w tym 5 wygranych w samym KSW) przeszła do UFC. W największej na świecie organizacji MMA nie idzie jej jednak najlepiej a ostatnio zaliczyła drugą przegraną. W debiucie nie poradziła sobie z Joanne Calderwood, a tydzień temu przegrała z Angielką Molly McCann.

63 KOMENTARZE

 1. Jego sprawa.

  Natomiast jeżeli ktoś w KSW "święci triumfy" a potem gdzie indziej dostaje "bęcki" to chyba świadczy o różnicy w poziomie organizacji, co nie?

 2. Taaaaaa jakos grabe wzieli z pocalowaniem reki , tak wiem że on nie był w KSW , ale w UFC w porównaniu z Karoliną zaprezentował się o wiele gorzej , więc nie widzę tu logiki

 3. A jakie kąski obecnie ma KSW w dywizji damskiej? Kojarzę tylko Panią Owczarz, ale ona chyba nie jest w stanie walczyć z Ariane lub Karoliną…

 4. No tak, bo macie ultratalent w postaci Owczarz. Haba nie, Rola też nie, przecież nie śmigają w owczarzweight. Chojnoska? Tak. Płaćcie ppv kurwy, patrzcie jaki poziom sportowy jest dzięki temu.

 5. A jakie kąski obecnie ma KSW w dywizji damskiej? Kojarzę tylko Panią Owczarz, ale ona chyba nie jest w stanie walczyć z Ariane lub Karoliną…

  Pani Owczarz skutecznie walczy z moim dobrym samopoczuciem.

 6. Pewnie bo łakomym kąskiem jest Akop, który podbija serca kibiców swoją postawą w klatce i poza nią. Mają dziewczyny moment gorszy w karierze, ale zacznijmy od tego kto z całego KSW obecnego dałby radę w UFC oraz z USADA. UFC na ten moment i to się nie zmieni w najbliższym czasie gwałci KSW całą otoczką i może Dana też gada od rzeczy czasem jednak nie wyobrażam sobie żeby kto inny to ogarniał. W przypadku KSW czasem taka nowa krew by się przydała.

 7. Jeżeli u nas są zawodnicy i zawodniczki, którzy święcą triumfy, po czym jadą gdziekolwiek zagranicę żeby walczyć dla innych federacji i wracają po przegranych, to nie jest dla nas jakaś gratka, że bierzemy kogoś po dwóch czy trzech porażkach. Oczywiście może nadarzyć się taka sytuacja, ale na tą chwilę, ktoś zwolniony z UFC to nie jest dla nas super kąsek.

  To oczywiste. W końcu ci zawodnicy robią waszych gladiatorów jak chcą. :beczka:

 8. Całe szczęście Grabowski przełamał passę 3 porażek z rzedu na fenie czy innej almie i z czystym kontem i sumieniem może zawalczyć dla WŁODARZY.

 9. Lepiej przegrywać w UFC i wyciągać wnioski z  porażek, dzięki czemu można iść na przód i rozwijać się niż obijanie ogórków w KSW myśląc że jest się najlepszym .

 10. Karolina to jest trochę taki przykład jak z Ariane Lipski […] na tą chwilę, ktoś zwolniony z UFC to nie jest dla nas super kąsek.

  Zacznijmy od tego, że twoja i Kawulskiego pseudo fEDERACJA nie jest łakomym kąskiem dla tych dziewczyn!

  W ogóle nie jest kurwa żadnym kąskiem!

  Z kim niby miałyby tam walczyć. Z karłami? ::clintdis::

  #jksw

 11. Kto jeszcze bierze na poważnie zdanie tego przebierańca? Przecież na tym zdjęciu ogląda swój wywiad a później leci do domu zwalić konia. Środowisko na szczęście stawia opór i gówno zaczęło się wylewać na leviego. Niestety będzie trzymał się Kmity i tylko dzięki niemu może dokończyć wszystko ze stowarzyszeniem. Oby Miras i spółka na wesoło wytykali wszystko tej dwulicowej mendzie

 12. Jak ten koleś pierdoli

  Kreują siebie na Bogów tego sportu a prawda jest taka ze każdy Polak walczący w ufc w przypadku zwolnienia będzie bardzo porządany przez KSW

  Jebany hipokryta

  nienawidzę tego gościa za samo imię to po pierwsze a wywiady to po 2

 13. Zrozumiałbym takie gadki, gdyby faktycznie mieli z czego wybierać, a prawda jest taka, że w każdej dywizji jest totalna bieda. Nie wiem co oni chcą udowodnić taką postawą, ale sami sobie robią pod górkę.

 14. Jego sprawa.

  Natomiast jeżeli ktoś w KSW "święci triumfy" a potem gdzie indziej dostaje "bęcki" to chyba świadczy o różnicy w poziomie organizacji, co nie?

  A gdzie tam , po prostu w Ksw byly młodsze i miały forme :beczka:

 15. Zrozumiałbym takie gadki, gdyby faktycznie mieli z czego wybierać, a prawda jest taka, że w każdej dywizji jest totalna bieda. Nie wiem co oni chcą udowodnić taką postawą, ale sami sobie robią pod górkę.

  Jak to co, nie może być tak, ze odchodzisz z ksw jako mistrz, dostajesz trzy razy w dziąsło po czym wracasz na stare śmieci i zamiatasz swoją dywizję.

 16. Nie wiem co oni chcą udowodnić taką postawą, ale sami sobie robią pod górkę.

  Trzeba docenić ich postawę. W końcu wyciągneli rękę do Damiana Grabowskiego, który ośmieszył się w UFC przegrywając 3 walki z rzędu nie wygrywajac nawet jednej rundy. Teraz Damian stanie przed szansą ośmieszenia KSW. Jak zdobędzie pas, to przynajmniej Maciej Kawulski będzie mógł nakręcić film o tym jak jeden nowy materac może zdziałać cuda. Polak bohater pokona gladiatora z Anglii.

 17. Nie są już atrakcyjnymi kąskami? A to już zależy od punktu siedzenia. Gdybym stukał Edysię (widziałem ją kiedyś na żywo na lotnisku w jej prime – no kurwa, po tej akcji pukałem w jajko przez tydzień), no to rzeczywiście taka Karola czy Lipski to środkowa półka. Jeżeli to blondasek stukał Edysię to nie było tematu.

 18. Nosz kurwa , facet. Przecież wszyscy wiedzą o tym że dla ciebie i tego twojego mnicha kąskiem to jest Deynn Majewska a nie jakaś Lipski czy Kowalkiewicz.

 19. Lepiej przegrywać w UFC i wyciągać wnioski z  porażek, dzięki czemu można iść na przód i rozwijać się niż obijanie ogórków w KSW myśląc że jest się najlepszym .

  Ogólnie racja, ale akurat w przypadku Karoliny to nie mówiłbym o rozwoju i pójściu naprzód. Ja tu widzę takie wnioski z porażek, że robimy metodą "na materac", opracowaną przez Grabowskiego : jak najmniejszym nakładem jeszcze wyszarpać jakieś wypłaty i do domu.

 20. Najbardziej zabawne w kontekscie tej wypowiedzi jest to, ze mistrzami dwoch kategorii wagowych w KSW sa zawodnicy, ktorym niezbyt powiodlo sie w UFC. A za chwile prawdopodobnie dolaczy trzeci  :lol:.

 21. Jak to co, nie może być tak, ze odchodzisz z ksw jako mistrz, dostajesz trzy razy w dziąsło po czym wracasz na stare śmieci i zamiatasz swoją dywizję.

  Po co oszukiwać siebie i fanów, że mistrzowie KSW w większości przypadków odstają poziomem od gości z UFC.

 22. Nie są już atrakcyjnymi kąskami? A to już zależy od punktu siedzenia. Gdybym stukał Edysię (widziałem ją kiedyś na żywo na lotnisku w jej prime – no kurwa, po tej akcji pukałem w jajko przez tydzień), no to rzeczywiście taka Karola czy Lipski to środkowa półka. Jeżeli to blondasek stukał Edysię to nie było tematu.

  Kawul pukał Edzię.

 23. Prawda jest taka, ze teraz taka Esmeralda czy inna sexmasterka robią większe ppv niż Karolina i Arianka razem wzięte..

 24. Przecież to co mówi ML to się w głowie nie mieści. Czy on wierzy w to co mówi?? W tym wywiadzie mówi że zawodnicy po porażkach go nie interesują a w następnym pytany o Akopa mówi że nie rezygnują z niego bo on ma możliwości. jestem pewny że gdyby POPEK dziś chciał wrócić to ML i MK zrobiliby wszystko żeby tak się stało. ZAWODNICY KSW (prawdziwi zawodnicy) którzy to czytacie przypadkiem ZASTANÓWCIE SIĘ czy chcecie walczyć tak gdzie liczą sie lajki i obserwujący wasze konta a nie umiejętności sportowe. W obecnej chwili 90% ZAWODNIKÓW MMA w organizacji KRS1 są to zapychacze gali takie suporty przed 1 -2 walkami medialnymi które kosztują tyle co reszta karty walk. Bez was KRS1 stanie się takim FFF .

 25. Kawul pukał Edzię.

  Rozumiem, ale tak naprawdę nie ma to znaczenia bo postrzegam ich jako jeden wspólny byt. Jeden nie może egzystować bez drugiego, coś jak Conor i Artem, jak Hitler i Bormann, jak pośladki jednej dupy gdzie odbyt stanowi ich wspólny aparat mowy. Gdy zaczynają te swoje pokrętne wywody (jak na przykład ten powyżej) to wyobrażam sobie jak pośladki lekko się rozchylają i spomiędzy nich zaczyna wydobywać się kau.

 26. W obecnej chwili 90% ZAWODNIKÓW MMA w organizacji KRS1 są to zapychacze gali takie suportyprzed 1 -2 walkami medialnymi które kosztują tyle co reszta karty walk. Bez

  z was KRS1 stanie się takim FFF .

  Teraz FFF będzie dla nich taką kuźnią talentów. Martin z Maciejem zawsze się śmiali jak ktoś nazwał KSW cyrkiem. Teraz największa organizacja w Europie zmuszona jest do organizowania gal pod szyldem FFF. Przecież prawdziwy sport sam się obroni. Po co im teraz  te freaki? Kawul pewnie odpowiada za ten projekt FFF, a Lewy za Stowarzyszenie, które w przyszłości ma przekształcić się w Związek. Wszystko w trosce o polskie mma.

 27. Gościu jest beznadziejny, nie zrobi na mnie nawet złotówki, będę kurwa jak na złość jeździł na aca,feny i inne i w tym samym czasie kupowal ppv, wiesz Martin pajacu dlaczego? Bo tam kurwa walczą sportowcy a włodarze tych organizacji nie są definicją kurestwa, z głową tak głęboko zainstalowaną w dupie, że jebany sam sobie językiem prostatę masuje. Życzę ci typie źle, po prostu najzwyczajniej mam nadzieję że ci to jebnie karma wróci etc.

 28. Kurwa taka Karola czy Arianka wracaja do krs1 i rozkurwiaja wszystkie ogorzyce jakie moga im cyrkowcy sciagnac. Rynek jest tak przebrany ze nawet przecietne laski sa juz w UFC a taki cyrk moze sciagnac im co najwyzej jakas cukinie tak wiec lewi:najmancoty:

 29. Nie lubię hejtować KSW, ale Lewandowski uważa się chyba co najmniej za Danę White, a KSW wchodzi w okres kryzysu i to chyba nie jest moment na pokazywanie jaki to ja nie jestem zajebisty. Logiki oczywiście żadnej w jego wypowiedzi nie ma, bo zatrudniają najgorszych ogórów, ale jest zwyczajna złośliwość w stronę zawodniczek, które miały ambicje walczyć na wyższym poziomie. To ja już wolę lekko odklejonego Kawula.

 30. Martin ,,Grzegorz Lato" LEwandowski: to przez Ciebie człowieku hejtuje się zawodników.

  Ktoś z redakcji pisał, że z komentarzy wynika, że wszyscy się cieszą z porażek zawodników KSW na UFC: cieszą się raczej, że drugi Dana WHite doznaje porażki.

  Tak wszystkie firmy mówią o sobie, że są ,,liderami rynku".

  Tylko Polska to nie USA: bycie chamskim, aroganckim i narcyzem powoduje krytykę i czekanie na porażkę. Pośrednio niestety dostaje się zawodnikom.

  Po takich tekstach czego można oczekiwać:

  Różala bał człowiek uduszony cyc choke?

  Czy zajmowanie sie jajami człowieka walczącego z THiago Silva w Prime? Od razu bedą teksty jaki bilans w UFC mają wszyscy przeciwnicy Mameda razem wzięci.

  Boże jakie to żałosne

 31. Martin ,,Grzegorz Lato" LEwandowski: to przez Ciebie człowieku hejtuje się zawodników.

  Ktoś z redakcji pisał, że z komentarzy wynika, że wszyscy się cieszą z porażek zawodników KSW na UFC: cieszą się raczej, że drugi Dana WHite doznaje porażki.

  Tak wszystkie firmy mówią o sobie, że są ,,liderami rynku".

  Tylko Polska to nie USA: bycie chamskim, aroganckim i narcyzem powoduje krytykę i czekanie na porażkę. Pośrednio niestety dostaje się zawodnikom.

  Po takich tekstach czego można oczekiwać:

  Różala bał człowiek uduszony cyc choke?

  Czy zajmowanie sie jajami człowieka walczącego z THiago Silva w Prime? Od razu bedą teksty jaki bilans w UFC mają wszyscy przeciwnicy Mameda razem wzięci.

  Boże jakie to żałosne

  To, że ktoś ma kasę nie oznacza że ma też klasę; czego doskonałym przykładem są panowie z ksw.Megalomania, hipokryzja, oraz zwykłe chamstwo bije od tych panów na kilometr. Od dłuższego czasu nie dokładam się do interesu w postaci wykupu ppv. Ich produkt nie spełnia moich oczekiwań jakościowych a sprzedawca jest osobą delikatnie mówiąc niemilą, mająca klienta za debila i generalnie ma go w dupie.

 32. Prawda jest taka, ze teraz taka Esmeralda czy inna sexmasterka robią większe ppv niż Karolina i Arianka razem wzięte.

  Zgoda, ale kto do tego doprowadził? Kto wychował takiego widza?

  Kiedyś KSW było bliżej do MMA, dziś są bliżej do Fame.

  Mieli Pudziana, mieli Mameda, wprowadzili PPV i obiecywali inwestowanie w jakość sportową. Jak wyszło?

  Jeździli na nich jak na kobyłach, jednego zajeździli, a na drugiego dają sobie dwa lata. Wprowadzili za to w tym czasie na salony MMA Stracha, Popka, Szostaka i to nie jest ich ostatnie słowo. ::clintdis::

  :jimcarreyvomit:

 33. I właśnie dlatego później ''rykoszetem'' dostają zawodnicy których weryfikuje UFC, czy chociażby odpady z tej organizacji. Taka Ariane jest w sumie bogu ducha winna, UFC to za wysokie progi i tyle. Ale takie porażki pośrednio uderzają w wizerunek tych pajacy z KSW. I dlatego wielu raduje się z nieszczęść ich obecnych czy byłych zawodników. I czytając takie wypowiedzi właścicieli KSW, człowiek mimowolnie raduje się z nimi:dance:A i niektórzy zawodnicy tejże organizacji sami dokładają do pieca głupimi wypowiedziami.

 34. I właśnie dlatego później ''rykoszetem'' dostają zawodnicy których weryfikuje UFC, czy chociażby odpady z tej organizacji. Taka Ariane jest w sumie bogu ducha winna

  Rzekłbym nawet, że Kavulson jest winien porażek Lipski. Ściągał dla niej ogórzyce i to musiało powodować regres. W połączeniu z zakłamywaniem rzeczywistości o chujowości przeciwniczek i mówieniem, że jKSW nie ustępuje sportowo UFC, to właściwie musiało dać taki efekt. Ariane za bardzo uwierzyła w siebie.

 35. Najbardziej mnie śmieszy to, że Grzegorz Lato polskiego MMA chce Szpilkę w KSW.

  Po kolei: sam sie dziwiłem, że Różal tak długo z nimi wytrzymał.

  Don King kiedyś dostał manto od Tysona.

  Szpilka to nie jest ten zawodnik, który uderzył promotora?

  Oj Grzegorz jeszcze dostanie, bo Szpilka prędzej czy później zawsze się z kimś pokłóci xD

 36. Ogólnie racja, ale akurat w przypadku Karoliny to nie mówiłbym o rozwoju i pójściu naprzód. Ja tu widzę takie wnioski z porażek, że robimy metodą "na materac", opracowaną przez Grabowskiego : jak najmniejszym nakładem jeszcze wyszarpać jakieś wypłaty i do domu.

  Mówiłem ogólnie, nie na przykładzie Karoliny i Ariane.

  Wiadomo, Karolina już kilka razy wspominała o zakończeniu kariery, więc ciężko tutaj mówić o jakimś progresie.

 37. Spoko! Dla mnie KSW to nie jest żadna gratka i żaden kąsek.

  Ps: w sumie szkoda, bo dobra pod względem sportowym rodzima federacja by się przydała! Taki dobry polski produkt mma… jednak to co odp***dalacie min zwalniając mega solidnego Koike, a zatrudniając i promując bałkańskiego buma/modela to dziękuję… co to ma być?!?

 38. liwaj ty podraboańcu, w życiu nie wydałem na twoje krs ani złotówki, jak widać słusznie nie dałem się omotać obiecankom o rozwoju i poziomie sportowym. Kłamcy!

 39. Co za pitolenie. Jemu się już z megalomanii totalnie poodklejało. Karolina ma sporo fanów w Polsce z racji jej miłej aparycji, ma bogatą sportową karierę (pomimo średniej końcówki uważam, że udaną) i mogłaby być dla KSW wsparciem nawet jeśli nie jako zawodnik, to jako gwiazda MMA, ambasadorka sportów walki, ekspert światowego MMA.

  A Lewandowski jedzie po niej oniżając jej wartość. Tak, to prawda, KSW nie ma już z MMA nic wspólnego. Sami odcinają się od sportowców, bo takimi ludźmi sa zawodnicy walczący w UFC.

  KSW to dywizja frików, w której pozostało kilka dinozaurów umiejących się bić. Niestety za niedługo pozostaną juz tylko cyrkowcy, a KSW dumnie zjednoczy się z FFF i odpłyną w siną dal trzymając się za ręce.

  JKRS

 40. Rzekłbym nawet, że Kavulson jest winien porażek Lipski. Ściągał dla niej ogórzyce i to musiało powodować regres. W połączeniu z zakłamywaniem rzeczywistości o chujowości przeciwniczek i mówieniem, że jKSW nie ustępuje sportowo UFC, to właściwie musiało dać taki efekt. Ariane za bardzo uwierzyła w siebie.

  To tyczy się też i Mańkowskiego dostawał słabych gości i myślał że jest na poziomie top10 UFC nawet ludzie tak myśleli i podobnie stawiali Gamrota. A tu klops bo wystarczyło że odpad z UFC przyjechał i pozamiatał, podobnie z Materlą.

 41. Kurwa miałem Lewego za inteligentnego typa, bo że Kawul pierdoli kocopoly to każdy wie, ale po tym co przeczytałem pisze skierowanie na rezonans głowy, żeby sprawdzić czy coś tam jest

 42. Wystarczyłoby je dodać do karty walk. Przeciętny widz krs nawet nie wie że one w  jakimś ufc były. Kawul by trailerze popierdolił że to walka o miano polskiej królowej mma itp. Takie oszukiwanie siebie i udawanie że serie zwycięstw w polskim cyrku mają jakiekolwiek znaczenie

  :najmancoty::DC:

 43. Nie są już atrakcyjnymi kąskami? A to już zależy od punktu siedzenia. Gdybym stukał Edysię (widziałem ją kiedyś na żywo na lotnisku w jej prime – no kurwa, po tej akcji pukałem w jajko przez tydzień), no to rzeczywiście taka Karola czy Lipski to środkowa półka. Jeżeli to blondasek stukał Edysię to nie było tematu.

  Stukanie nie usprawiedliwia pierdololo :razz:utinlaugh:

 44. Kurwa miałem Lewego za inteligentnego typa, bo że Kawul pierdoli kocopoly to każdy wie, ale po tym co przeczytałem pisze skierowanie na rezonans głowy, żeby sprawdzić czy coś tam jest

  :juanlaugh:

 45. Tak, ale temu też się należało.

  Każdemu po równo, aż spuchną! Inna sprawa, że to chyba jednak Levulson jest większym szmącicielem. W sumie to jeden chuj :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.