Ostatnio coraz częściej słyszymy o emeryturze sportowej Karoliny Kowalkiewicz. Choć przed Polką w UFC czeka jeszcze sporo wyzwań i zapewne liczne sukcesy, to w kilku ostatnich wywiadach wspominała o macierzyństwie. Podczas wywiadów przed walką, Karola powiedziała, ze szanuję Michelle Waterson za to, że jest matką i nadal walczy w oktagonie. Na pytanie dziennikarza czy w jej przypadku nastąpi to samo, odpowiedziała, że w jej przypadku się to nie uda, bo ma już 34 lata i jeśli już zdecyduje się na dziecko, jej kariera zejdzie na dalszy plan. Zgodziła się, że obecnie walczy z czasem i musi już brać tylko walki, które ją przybliżą do walki o pas, ale też dlatego jest skupiona na celu jak nigdy.

Po pytaniu o nokaut, jaki zaliczyła z Jessicą Andrade, Polka odparła dziennikarzom:

Nie mogę zmienić swojej przeszłości, więc jestem skupiona tylko na przyszłości, na mojej kolejnej walce i nie myślę już o walce z Jessicą.

Po pytaniu czy zmieniła coś  w swojej grze wychodząc do walki z Michelle, odpowiedziała: „trzymam teraz wyżej ręce”.

11 KOMENTARZE

 1. Niech ona otwiera szerzej tego dzioba jak mówi,bo to wygląda jakby,kurwa,nie miała zębów.

  :joe::joe::joe:

 2. Niech ona otwiera szerzej tego dzioba jak mówi,bo to wygląda jakby,kurwa,nie miała zębów.

  :joe::joe::joe:

  Niby tak, ale spójrz na siebie. Gruby czipsożerco , hejterze.

  Probsuje swobodniejszy angielski. Amazing znowu było, ale w stronę oponentki. W pewien sposób szkoda że nie czyta cohones, bo mogła by skorzystać. Jej otoczenie z jakiś powodów nie zwraca uwagi na pewne kwestie . Z drugiej strony jak mamy tyle agresywnych wyp. jak ta powyrzej to może i lepiej. Karola lepiej by sie prezentowała gdyby przełamała nieśmiałość do pokazywania w uśmiechu zębów.

 3. Niby tak, ale spójrz na siebie. Gruby czipsożerco , hejterze.

  Probsuje swobodniejszy angielski. Amazing znowu było, ale w stronę oponentki. W pewien sposób szkoda że nie czyta cohones, bo mogła by skorzystać. Jej otoczenie z jakiś powodów nie zwraca uwagi na pewne kwestie . Z drugiej strony jak mamy tyle agresywnych wyp. jak ta powyrzej to może i lepiej. Karola lepiej by sie prezentowała gdyby przełamała nieśmiałość do pokazywania w uśmiechu zębów.

  Kiedyś zakochałem się w dziewczynę i napisałem do niej list,a ona go dała innemu…

 4. Niech ona otwiera szerzej tego dzioba jak mówi,bo to wygląda jakby,kurwa,nie miała zębów.

  :joe::joe::joe:

  To ja na szybko bez konsultacji lekarskiej dopomogę… Zalecam obranie za cel najbliższej ściany, konkretny rozpęd głową do przodu, po uderzeniu odczekać chwilę a następnie poświęcić się obserwacji czy cokolwiek uległo zmianie…

  A co do tematu to jak zwykle – DO BOJU KAROLINA! 3mam kciuki! POWODZENIA!

 5. Dziennikarze, którzy mówią po angielsku od urodzenia nie mają problemu z jej angielskim (wiem bo z nimi na ten temat rozmawiałem), wiec może dajmy już jej z tym spokój.Po za tym ja słyszę ciągła poprawę.

 6. Dziennikarze, którzy mówią po angielsku od urodzenia nie mają problemu z jej angielskim (wiem bo z nimi na ten temat rozmawiałem), wiec może dajmy już jej z tym spokój.Po za tym ja słyszę ciągła poprawę.

  To prawda. Mam wrazenie, ze krytykuja ja ludzie, którzy nigdy nie rozmawiali po angielsku ("one beer" do barmana na all inclusive w Egipcie sie nie liczy). Karolina, Aśka i Janek fajnie sobie radzą z jezykiem i nie widzę powodu, zeby sie  dopierdalac. Ogolnie Polacy sa strasznie zakompleksieni jesli chodzi o jezyki obce, a cały świat mowi po angielsku z dziwnym akcentem i uwazam, ze dajemy radę. Może tylko Islandia czy Skandynawia jest poza naszym zasiegiem w Europie, bo tam nauka angielskiego jest traktowana na równi z nauka jezyka ojczystego.

 7. Dziwna walka… Oceniajac umiejetnosci widzialem 54 do 46 dla Karoliny. Oceniajac taktyke bylo 55 do 45 dla Karate not so hottie. Kondycja… tu cos poszlo mocno w zlym kierunku 60 do 40 dla Karate dziewczyny… Podsumowujac, Karolina przegrala walke, ktora byla do wygrania ale czegos zabraklo (Kondycji!!!).

  Ps. Poczatek walki pokazal, ze Karate dziewucha miala duzo respektu dla Karoliny…. Mozna to bylo wykorzystac… szkoda. Najbardziej martwi brak kondycji…

  Ps 2: Do angielskiego sie wogole nie ma co dopieprzac. Karola jest w top 10% nieanglojezycznych zawodnikow mowiacych po angielsku… Zero problemow w tym temacie… Tylko zeby walki wygrywala… ehhhh 🙁

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.