Organizatorzy gali Olimp Extreme Fight już w tę niedzielę w Rzeszowie opublikowali listę piętnastu z szesnastu ciężkich, którzy powalczą w pierwszej rundzie turnieju wagi ciężkiej o tytuł Carpathian Primus Belt. Do rywalizacji staną m.in notowani w naszym rankingu Karol Celiński (MMA 7-3, 4 w Rankingu PL) z Arrachionu MMA Olsztyn, Piotr Piotrkowski (MMA 4-1, 7 w Rankingu PL) z Nastula Team, Szymon Bajor (MMA 6-1, 9 w Rankingu PL) i Hubert Lech (MMA 3-1) obaj Spartakus Rzeszów. Uczestnicy:

Open.: Karol Celiński (7-3)
Open.: Piotr Piotrowski (4-1)
Open.: Szymon Bajor (6-1)
Open.: Marcin Zontek (8-6)
Open.: Hubert Lech (3-1)
Open.: Marcin Tybura (2-0)
Open.: Bartosz Różycki (2-1)
Open.: Stanisław Ślusakowicz (1-1)
Open.: Michał Andryszak (1-1)
Open.: Stefan Krajci (0-1)
Open.: Norbert Piskorski (1-3)
Open.: Andrzej Kosecki (0-3)
Open.: Rafał Domalewski (0-0)
Open.: Vasily Kachan (0-0)
Open.: Vladimir Leonidovich (0-0)
Open.: Dawid Hlenda (0-0)

9 KOMENTARZE

 1. W sumie zwycięzca tego turnieju świetnie poprawi sobie rekord a zarazem będzie takim „naturalnym” kandydatem wartym wypromowania 🙂

 2. "SPORTY WALKI. MMA – I TURNIEJ CARPATHIAN PRIMUS BELT. Gościem specjalnym niedzielnej gali w Rzeszowie będzie aktualny internacjonalny mistrz federacji KSW Mamed Khalidov.

  16 zawodników, w tym dwóch reprezentantów Spartakusa Rzeszów weźmie udział w niedzielnym Międzynarodowy Turniej o Pas Najlepszego Zawodnika Karpat w Formule MMA (kat. wagowa +93 kg) w rzeszowskiej hali na Podpromiu. Poszczególne walki odbywać się będą w 8-kątnej klatce, tzw. „oktagonie”, co zapewnia niepowtarzalną atmosferę oraz widowiskowość.

  Głównym punktem imprezy będą poszczególne walki, ale nie zabraknie m.in. występów zespołu „Wataha” czy grupy raperskiej “KS76”. Całość poprowadzi doskonale znany z tego typu imprez Jacek Lenartowicz – zapowiada organizator niedzielnej imprezy, prezes Polskiej Federacji Mieszanych Sztuk Walki Spartakus Rzeszów, Krzysztof Bańkowski, który dodaje: – Gościem specjalnym niedzielnej imprezy będzie m.in. Mamed Khalidov, światowej sławy zawodnik MMA. Nie zabraknie także przedstawicieli innych dyscyplin. Swój przyjazd do Rzeszowa zapowiedział m.in. były reprezentant Polski w piłce nożnej, Mirosław Szymkowiak. 

  Ważenie i prezentacja w sobotę
  Niedzielny turniej w Rzeszowie ma zapoczątkować serię zawodów, której finał zaplanowano na przełomie maja i czerwca przyszłego roku. – Rywalizacja toczyć się będzie o tytuł najlepszego zawodnika Karpat w formule MMA w kat. wagowej powyżej 93 kg. Kolejne turnieje planujemy m.in. w Rzeszowie i Lublinie. Zwycięzca całego cyklu otrzyma specjalnie przygotowany na tę okazję pas oraz czek na 10 tys. dolarów – informuje Bańkowski. Przedsmak niedzielnym emocji kibice będą mogli poczuć już dzień wcześniej. – W sobotę (godz. 18) w pasażu Galerii Graffica zaplanowaliśmy prezentację zawodników, oficjalne ważenie i losowanie par na niedzielnym turniej. Kibice będą mogli także zobaczyć mistrzowski pas, o który walczyć będą zawodnicy w cyklu turniejów “Carpathian Primus Belt” – kontynuuje prezes Spartakusa.

  Rzeszowska dwójka
  Podczas niedzielnej gali w hali na Podpromiu kibice obejrzą osiem walk. W gronie zawodników, którzy zaprezentują się przed rzeszowską publicznością jest dwóch przedstawicieli rzeszowskiego Spartakusa: Szymon Bajor i Hubert Lech. – Oprócz tej dwójki, wystąpią także zawodnicy z całej Polski m.in. Damian Grabowski, sklasyfikowany w Polsce na 1. miejscu w kat. ciężkiej będzi  sędziom głównym turnieju Carphatian Primus Belt, a także zawodnicy ze  Słowacji, Białorusi oraz być może Litwy, wywodzący się z różnych sztuk walki m.in. brazylijskiego jiu-jitsu, zapasów – kończy Krzysztof Bańkowski.

  I TURNIEJ CARPATHIAN PRIMUS BELT
  Rzeszów – Hala Podpromie

  Niedziela, godz. 19 (wstęp na halę od godz. 18)"

  zródło : http://www.supernowosci24.pl

 3. Też tak zrozmiałem, że Grabowski będzie sędziował.

  A tak w ogóle…

  sędziom

  „He’ll be back. (…) we haven’t seen the last of BJ Penn in the Octagon. I’m sure of it, even if he isn’t.”

 4. "Początek niedzielnej imprezy zaplanowany jest na godzinę 19. Na rozgrzewkę organizatorzy proponują dwie przedwalki, w których zobaczymy m.in. zawodników rzeszowskiego Spartakusa, a także występy grupy freestylowej Wataha i hip-hop KS76.

  Później w klatce pojawią się już zawodowcy. Zobaczymy, aż 8 pojedynków w wadze ciężkiej. Wśród uczestników nie zabraknie przedstawicieli naszego regionu. Hubert Lech i Szymon Bajor reprezentować będą barwy Spartakusa Rzeszów. Obu mieliśmy już okazję oglądać podczas wcześniejszych gal MMA w Rzeszowie. Obaj prezentowali się znakomicie. Zarówno Szymon jak i Hubert w ubiegły weekend stoczyli pojedynki podczas gali MMA na Słowacji. – Wygrali swoje walki przed czasem, liczę że przed swoją publicznością zaprezentują się nie gorzej niż tam – mówi trener Bańkowski.

  – Porozbijałem trochę nogę w tamtej walce, ale na niedzielę będę zdrowy i na pewno zrobię wszystko, by wygrać, chcę zdobyć ten pas, taki mam cel – wyjaśnia Lech. – O rywalach wiem niewiele, ale nie powinna to być przeszkoda w wygrywaniu.

  Szymon Bajor bardzo liczy na możliwość walki z Piotrem Piotrowskim, z którym niedawno walczył na gali w Koszalinie. Wtedy wygrał Piotrowski. – To było na terenie Piotrowskiego, teraz Szymek będzie walczył u siebie, przed swoją publicznością jeszcze nie przegrał – mówi Bańkowski.

  W gronie 16 zawodników znaleźli się Białorusini, Słowacy i Litwin.

  Oficjalne ważenie odbędzie się dziś o godzinie 18 w pasażu centrum handlowego Galeria Graffica przed sklepem Olimp, obok hotelu Forum, w którym będą zakwaterowani zawodnicy."

  zródło: http://www.nowiny24.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.