marcin-wojcik-konr

Marcin Wójcik (MMA 8-4, #6 w rankingu MMARocks) na KSW 35 skrzyżuje rękawice z Karolem Celińskim (MMA 12-6-1, #3 w rankingu MMARocks) – tym samym zawodnikiem, którego proponowaliśmy w naszym artykule po ostatniej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Informację o zestawieniu przekazano oficjalnie na sobotnim Forum MMA.

„Cebula” powraca po porażce przez poddanie z Tomaszem Narkunem. Zawodnik Berkutu Arrachion Olsztyn kilka miesięcy wcześniej zastopował ciosami w trzeciej rundzie Tomasza Kondraciuka. By wrócić na dobrą drogę do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej, będzie musiał pokonać Marcina Wójcika.

Wójcik ostatnio idzie jak burza. Zanotował sześć zwycięstw z rzędu. W ostatniej walce, która była jego debiutem w największej polskiej organizacji, rozprawił się z Tomaszem Kondraciukiem w drugiej rundzie.

Gala KSW 35 odbędzie się 27 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. W walce wieczoru Mamed Chalidow będzie bronić pasa mistrzowskiego dywizji średniej w boju z Azizem Karaoglu.

17 KOMENTARZE

 1. Dobry test zarówno dla jednego, jak i dla drugiego. W takim razie co z Veghem – bo szkoda byłoby pominąć takiego zawodnika – walka z Barbosą?

 2. Fajna waleczka. Dwa mocne chłopy. Wójcik chyba ciągle niedoceniany przeze mnie więc mam mętlik w głowie kto wygra.

 3. Tak jak pisałem wcześniej MEGA zestawienie. Cebula powrót po roku zobaczymy co pokaże po treningach w Stanach, jak wygra to ponownie włącza się do wyścigu i walkę po pas. Wójcik szybkie tempo walk, w przypadku mamy gotowego pretendenta moim zdaniem. Szkoda, że właściciele zapomnieli o Veghu, bo miałem nadzieję na walki Celiński – Vegh w Gdańsku i Wójcik – Relic na następnej gali.

 4. Na tej karcie brak jakiegoś mega hitu, ale prócz Pudzian/Różal to każde zestawienie sportowo co najmniej solidne i interesujące. Zacieram ręce!

  Spike

  W takim razie co z Veghem – bo szkoda byłoby pominąć takiego zawodnika – walka z Barbosą?

  Osobiście dałbym mu McSweeneya. Zwłaszcza jeżeli KSW planuje ponownie wybrać się na Wyspy

 5. Spike

  W takim razie co z Veghem – bo szkoda byłoby pominąć takiego zawodnika – walka z Barbosą?

  Może Gułaś?

 6. Moze Vegh przywita Muniza w szeregach Konfrontacji, to by było ciekawe, potem przegrany z Barbosa a wygrany z triumfatorem zestawienia Celinski – Wójcik

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.