Właściciel organizacji KSW, Maciej Kawulski zdementował na swoim Twitterze wczorajsze informacje portalu sport.pl dotyczącej walki Pudzianowski vs Bedorf. Według szefa KSW, walka jest planowana ale jej termin na gali KSW 42 nie jest jeszcze potwierdzony. Pewne jest jednak, że stawką w walce nie będzie mistrzowski pas KSW w wadze ciężkiej:

Dementujemy medialne plotki, że walka Pudziana z Bedorfem jest już potwierdzona, a jej stawką miałby być pas. Pierwszy w kolejce do tytulu będzie zwyciezca starcia Andryszak vs Rodrigues

 

Bedorf (MMA 14-3) był w KSW niepokonany od 2012 roku i ośmiu kolejnych walk. Gorycz porażki poczuł dopiero w grudniu ubiegłego roku, kiedy w walce z Fernando Rodriguesem stracił mistrzowski pas, który dzierżył najdłużej ze wszystkich mistrzów.

Pudzianowski (MMA 12-5) ma obecnie serię trzech zwycięstw z rzędu. Ostatnią walkę stoczył w październiku, na gali KSW 40 w Dublinie. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Jay’a Silvę.

 

8 KOMENTARZE

  1. Co Wy ludzie pierdolicie 😀 Bedorf na pewno jest w każdym elemencie lepszym zawodnikiem ale ten koleś ma kondycję na minutę rundy 😀 Gość pływa bardziej po półtorej minuty niż Mariusz po 3 z Silvą. Jak dla mnie taki Pudzian jak przeczeka Karola i pójdzie w parter to kto wie. Dla mnie Mario faworytem minimalnym.

  2. Bedorf w pierwszej rundzie. Nie ma możliwość żeby Pudzian czymkolwiek zagroził.

  3. Bawi mnie strasznie, kiedy ludzie wymyślają jacy to zawodnicy mieliby pokonać Karola :mjsmile: Słuchajcie, Karol w formie to jest czołówka kategorii ciężkiej na świecie, właściwie jedynym zawodnikiem, który byłby nieznacznym faworytem w walce z nim jest Stipe Miocic, cała reszta najprawdopodobniej zostałaby skopana po ryjach albo uwalona na glebę i bezlitośnie zależana. Ok – w ostatniej walce poległ w kiepskim stylu, ale to tylko dlatego, że wyszedł chory, nieprzygotowany i z kontuzją pleców. Wróci zdrowy, podrzeźbiony, z poprawionym cardio przejedzie się po Mariuszu jak walec. Jak walec kurwa, rozumiecie? A potem przejedzie się po każdym kolejnym przeciwniku jaki stanie na jego drodze.A jak juz wszystkich przejedzie walcem do pierdolnie reszte s3 do Szczecina…

  4. Co jak co, ale Pudzian tyle zrobił dla rozpromowania KSW i polskiego mma, choć czasem "mma", że szansa na walkę o pas mu się należy z powodu dokonań :)Dzięki Pudzianowi zacząłem sie powoli interesować mma, jak myślę dużo osób.

  5. Pudzian odbija ogóry, a w ostatniej walce prawie umiera. Dostaje TS. Przyjeżdża koleś z Afryki bez walki u nas. Dostaje TS. Przyjeżdża gość którego zwolnili z UFC. Dostaje TS. Przylatuje cała fawela brazylijskich królów nokałtów. Wszyscy dostają TSy. Legit.BTW, jaka jest oficjalna nazwa tytułu KSW? Mistrz Świata Federacji KSW, czy po prostu mistrz KSW?

  6. Przecież Pudzian ma lepszą kondycję niż Bedorf. Kondycja będzie w tej walce atutem Pudziana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.