Bohaterowie KSW 33 typują walkę wieczoru: Bedorf vs Kita (wideo)

Michał Kita, który podczas gali KSW 34 stał w narożniku i wspierał Szymona Bajora, udzielił wywiadu serwisowi Onet.pl, w którym zapowiedział chęć powrotu do klatki i rewanżu z mistrzem wagi ciężkiej KSW Karolem Bedorfem. Aktualnie Kita czeka na ogłoszenie kolejnego przeciwnika, jeszcze nie wie kto może nim być, ale nie ma to dla niego większego znaczenia.

Ja podpisałem kontrakt na cztery walki, nie tylko na jedną, więc jeszcze mam parę walk do wypełnienia. Jak już to powiedziałem na początku przy podpisaniu kontraktu, podpisałem go na cztery walki, a nie na nazwiska. Dla mnie to nie ma znaczenia. Ja będę i tak trenował i jak powiedzą, że mam walczyć z tym, albo z tym, to bijemy się. Ja tylko chcę znać datę.

Kita zapytany o to czy nadal wspomina i analizuje przegrane starcie z Karolem Bedorfem na KSW 33 w Krakowie, powiedział:

Na pewno wspominam. Nikogo na pewno to tak nie boli jak mnie. Walka totalnie pod moje dyktando. Całkowicie zdominowałem przeciwnika. Jeden błąd. Wykorzystał go. Kopnął, trafił, był lepszy, ale uwierzcie mi, że nikogo nie boli to tak jak mnie.

Zapytany natomiast o możliwy rewanż z mistrzem przyznał, że:

Bardzo chętnie. Ja w każdej chwili, nawet dzisiaj bym z nim zawalczy rewanż, ale żeby dostać rewanż też muszę się pokazać, wygrać z kimś żeby na to zasłużyć. Czekam po prostu na kolejną walkę, ale jeżeli zostanie mi zaproponowana walka jeszcze raz z Karolem, to tak jak przy pierwszych negocjacjach kontraktu powiedziałem – na tego zawodnika dajcie mi 5 dni żebym się nie zakwasił i jestem gotowy walczyć.

30 KOMENTARZE

 1. Wg mnie Kita powinien walczyć z … Różalem. Różal zawsze powtarzał, że wychodzi żeby sie napierdalać, a nie przeleżeć. Stylistycznie właśnie pasowałby mu Kita. A tak Różalowi dali Pudziana. Kto dla Kity? Bajor? Oli Thompson? Michał Włodarek? A może jakiś zagraniczny?

 2. No ja też bym dał Różala a dopiero potem któryś z dwójki Graham – McSweeney, ale może następna walka Różala, po tej z Pudzianem będzie z Kitą 😛

 3. Tak naprawdę to nie wiadomo z kim można by zestawić Bedorfa teraz. Może z braku laku faktycznie druga walka z Kitą – chociaż i tak uważam że Kita przegra znowu przez KO.

 4. Bartass89

  Wg mnie Kita powinien walczyć z … Różalem. Różal zawsze powtarzał, że wychodzi żeby sie napierdalać, a nie przeleżeć. Stylistycznie właśnie pasowałby mu Kita. A tak Różalowi dali Pudziana. Kto dla Kity? Bajor? Oli Thompson? Michał Włodarek? A może jakiś zagraniczny?

  gdzie z Bajorem , jak był w jego narożniku na KSW 🙂 Najbardziej logiczne zestawienie to z McŚwinią albo z Olim.

 5. zestawianie teraz Bedorfa z Kitą nie ma sensu. jak już ktoś dobrze napisał Kitę można ustawić z Grahamem albo z McSweeneyem. to miałoby sens. dla Bedorfa koniecznie ktoś nowy i ze znanym nazwiskiem

 6. Ahhh…. KSW 33… Gdybym tylko mógł oddałbym wszystko żeby cofnąć się do tego dnia… Czwarta gala prosto z hali, a lepsza niż wszystkie trzy wcześniejsze razem wzięte ( 29,30,31 ), nie do opisania jest to co tam przeżyłem, atmosfera i te emocję… Naprawdę oddałbym wszystko żeby jeszcze raz móc to przeżyć. Najpiękniejsze chwile w życiu, żadna inna gala nigdy tego nie przebiję, rewanż tych Panów również na pewno nie bo to już nie będzie to samo :/https://www.facebook.com/100010461191447/videos/vb.100010461191447/149881555370550/?type=2&theater

 7. Kurde, dominował całą walkę, tylko dał się trafić, ja w rewanżu będę pewny wygranej Kity, który, teraz napewno będzie bardziej uważał na High Kicki Bedorfa, bo to była jedyna rzecz jaką miał Bedorf na Kitę, bo dostawał bęcki całą walkę. Według mnie 2-3 walki jak ktoś wyżej pisał to za dużo, to nie był gwałt na Kicie, to był lucky shot poprostu, więc myślę, że 1 walka i mogą ponownie zawalczyć.

 8. Dawać go z Olim na następnej Gali…Później zwycięzce walki Pudziań/Różal i raz jeszcze z Bedorfem.

 9. walka Kita vs Graham ma sens, a dla Bedorfa to ciężko teraz kogoś w KSW znaleźć chyba będą musieli kogoś nowego ściągnąć.

 10. Drabinkowo teraz Kita vs McSweeney, oboje po porażkach. Z tej walki mogłaby się wywiązać ciekawa bitka, a wygrany mógłby się z braku laku zrewanżować Karolowi.

 11. Bartass89

  Wg mnie Kita powinien walczyć z … Różalem.

  Madman

  No ja też bym dał Różala

  Ludzie, macie wy honor i godność człowieka? Różal to totalny kelner w perspektywie światowego, jak i z resztą rodzimego podwórka. Dlaczego więc ciągle się znajdują ludzie, którzy go widzą w walkach z polska czołówką?

 12. Saleta też chciał swego czasu rewanżowego boju z Malkhasyan'em i jakoś mu nie dali 🙁 Ahhh ten Kita – najpierw psioczył niemalże na całą scenę polskiego mma (głównie na KSW), potem ostatecznie po różnych perturbacjach trafił w końcu do czołowej organizacji w kraju, potem psioczył na Bedorfa, potem nie wykonał dobrze planu na walke (nie szedł za ciosem, mógł próbować chociaż wyraźnie kończyć Coco) a teraz chce rewanżu… lepiej niech – jak ktoś wspomniał – zawalczy z McSweeney'em… albo Augustowskiego Drwala mu ściągnąć ażeby ten mógł mu powiedzieć: "Let's rock" 😀

 13. Najbardziej jarałbym się zestawieniem Kity z Włodarkiem. Naprawdę jest to jedno z lepszych starć w polskiej wadze ciężkiej, które można na dzień dzisiejszy zorganizować.
  Nie obraziłbym się gdybyśmy zobaczyli to już w maju 😉

 14. Popieram- Kita vs Włodarek!

  Peter Graham vs Oli Thompson- Bo mało jest typowo zagranicznych walk w KSW.

 15. Ja też z chęcią zobaczyłbym Kitę z Włodarkiem z tym że o ile wiadomo z kim zestawić Kitę po wygranej to w przypadku wygranej Włodarka nic oczywistego nie przychodzi mi do głowy.

 16. Ja też z chęcią zobaczyłbym Kitę z Włodarkiem z tym że o ile wiadomo z kim zestawić Kitę po wygranej to w przypadku wygranej Włodarka nic oczywistego nie przychodzi mi do głowy.

 17. Viser

  Ahhh…. KSW 33… Gdybym tylko mógł oddałbym wszystko żeby cofnąć się do tego dnia… Czwarta gala prosto z hali, a lepsza niż wszystkie trzy wcześniejsze razem wzięte ( 29,30,31 ), nie do opisania jest to co tam przeżyłem, atmosfera i te emocję… Naprawdę oddałbym wszystko żeby jeszcze raz móc to przeżyć. Najpiękniejsze chwile w życiu, żadna inna gala nigdy tego nie przebiję, rewanż tych Panów również na pewno nie bo to już nie będzie to samo :/
  Jeśli ktoś kiedyś będzie potrafił cofać czas niech zgłasza się do mnie, oddam mu wszystko jak przeniesie mnie do 28 listopada…

  Ty serio tak – czy Ci za to płacą?
  [​IMG]

 18. Chetnie zobacze ten rewanz. Nie jestem zwolennikiem rewaznu tym bardziej trylogii ale w tym przypadku jest inaczej. Teraz Kita vs McSwenney i po wygraniu tej walki rewaz z Bedorfem

 19. dewutrn

  Najbardziej jarałbym się zestawieniem Kity z Włodarkiem. Naprawdę jest to jedno z lepszych starć w polskiej wadze ciężkiej, które można na dzień dzisiejszy zorganizować.
  Nie obraziłbym się gdybyśmy zobaczyli to już w maju 😉

  Ja akurta nie do konca widzialbym to starcie na ten moment. Teraz w wadze ciezkiej widze takie starcia w kolejnosci od najbardziej oczekiwanych: Kita/Wlodarek vs McSwenney, Bajor vs Graham, Mackowiak/Wlodarek (rewanz) vs Thompson

 20. Jestem na nie. Jak już to niech Kita walczy z Graham albo McSweeney lub np. z Włodarkiem. Walczyć chłopak ma z kim a jak wygra ze dwie walki wtedy może myśleć o rewanżu z Karolem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.