Puncher_polsat

Jak informuje serwis Polsatsport.pl, wiele gwiazd zasiądzie w poniedziałek w studiu magazynu sportów walki Puncher. Gośćmi Mateusza Borka będą m.in. Karol Bedorf, James McSweeney i Krzysztof Włodarczyk.

Bedorf i McSweeney zmierzą się podczas sobotniej gali KSW 34. Stawką pojedynku na warszawskim Torwarze będzie należący do Polaka pas mistrza KSW wagi ciężkiej. Przed Bedorfem zadanie niełatwe. O tym, jak niebezpiecznym zawodnikiem jest Brytyjczyk przekonał się w październiku Marcin Różalski, którego McSweeney pokonał już w pierwszej rundzie. Gościem Mateusza Borka będzie także jeden z czołowych trenerów MMA w Polsce – Piotr Jeleniewski.

W poniedziałek w studiu zasiądzie także gwiazda boksu, a mianowicie były mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk. „Diablo”, który po raz ostatni 1,5 roku temu, wróci między liny już 4 marca. Jego rywalem w Sosnowcu będzie Walery Brudow. Włodarczyk magazyn Puncher odwiedzi razem ze swoim promotorem Andrzejem Wasilewskim, który opowie więcej o organizacji piątkowej gali.

Prowadzący: Mateusz Borek
Goście: Karol Bedorf, James McSweeney, Piotr Jeleniewski, Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Wasilewski, Janusz Pindera.

Początek programu w poniedziałek o 20.00 w Polsacie Sport News!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.