Karo Parisyan (18-5) miał się w sobotę zmierzyć w ciekawie zapowiadającej się walce z powracającym po kontuzji Dustinem Hazelettem (12-4). Do tej walki nie już nie dojdzie. Dana White, najwyraźniej tak zaskoczony jak wszyscy inni, na twitterze nie przebiera w słowach:

Karo Parisyan wydymał znowu UFC, fanów i swojego przeciwnika!!! Nie będzie walczył w sobotę ani też nigdy więcej w UFC!!

Z Ormianinem skontaktowali się przedstawiciele mediów ale Karo nie odpowiadał na pytania poza potwierdzeniem, że istotnie nie wystąpi na gali. Walka Hazeletta została kompletnie odwołana ale, jak dalej ćwierka Dana, McLovin' dostanie pieniądze za pokazanie się i za wygraną.

UPDATE: Według Sherdoga powodem wycofania Parisyana mogła być niezdolność do zapłacenia grzywny nałożonej na niego przez Komisję Sportową w Newadzie po tym jak został złapany na dopingu po walce z Dong-Hyun Kimem na UFC 94. Grzywna, wynosząca $32,000, miała być pokryta z wypłat Parisyana. Ketih Kizer, dyrektor NSAC, wspomniał również, że zawodnik kontaktował się z nim w ostatnich tygodniach z pytaniami dotyczącymi dozwolonych środków na leczenie urazów odniesionych w treningu. Również wygląda na to, że piątą walką na PPV będzie pojedynek Paulo Thiago z debiutującym Jacobem Volkmannem.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

18 KOMENTARZE

  1. No Dana to się ma z tym Karem, ciekawe jaki powód jest bezpośrednią przyczyną jego wycofania się…

  2. Szkoda że nie dostanie kogoś innego bo również czekałem na walkę Dustina :/

  3. Wsadziłbym go ->Dana White’a z Lesnarem do klatki, tak go nienawidze tylko kasa i kasa burak cholerny .

  4. „Karo Parisyan wydymał znowu UFC, fanów i swojego przeciwnika!!! Nie będzie walczył w sobotę ani też nigdy więcej w UFC!!” AMEN

  5. goro69 to Dana po raz drugi wycofał się z walki na kilka dni przed galą czy Karo Parisyan?

  6. Tak mnie przy okazji kolejnej polskiej gali/organizacji zastanowiło czy jak wygląda w polsce sprawa z dopingiem w MMA, zakazany, testowany, co o tym sądzą trenerzy, promotorzy i zawodnicy.

  7. Jego kuzyn – Manvel Gamburyan wygrał swój pojedynek, więc miał od kogo porzyczyć. 🙂

  8. Problemem nie były pieniądze, Karo miał dostać za walką 40+40 tys. $ i był umówiony, że jeśli przegra oddaje komisji 16, a jak wygra 32. Na koncie zostałoby mu 24 lub 48, a tak ma zero.

  9. Moze po telefonie do dyrektora NSAC, zorientowal sie ze znowu wzial zbyt mocen proszki i wolal sie wycofac, niz znow sie narazac na grzywne? Albo po prostu Karo psychicznie juz nie wyrabia. Liczylem na dobry pojedynek z Hazelettem, a tak pozostal tylko niesmak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.