Informacje prasowe organizatora:

Znamy kolejną walkę, która została zakontraktowana na gale Runda Zero Fight Night: Konfrontacja Styli Walki. W walce wieczoru o pas Mistrza Świata UFR zmierzy się Mistrz Europy i Świata w Kung Fu Hossam Eldin z Łukaszem Makarewiczem reprezentującym Polskę.

Hossam Eldin reprezentuje Egipt, jest wielokrotnym gościem na Polskich ringach. W zeszłym roku zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wygrywając na gali w Pułtusku a już 19 listopada stoczy kolejną walkę podczas Gali Sportów Walki WKN (Iron Warriors Night), która odbędzie się w Świebodzicach.

Łukasz Makarewicz swoją karierę zawodniczą rozpoczął w Polsce w Ełku, później przeniósł się no Norymbergi gdzie kontynuował treningi pod okiem znanego zawodnika i trenera niemieckiego Krystiana Bauera w klubie Frankonia. Od 2007 roku był zawodnikiem Kadry Narodowej Niemiec. Karierę za granicą Łukasz rozpoczął w formule full-contact, następnie od 2006 kontynuował ją w zawodowych walkach w regulaminie K-1. W 2008 roku znalazł się na 2 miejscu rankingu Niemiec. Makarewicz jest dwukrotnym Mistrzem Bawariim, Zawodowym Mistrzem Niemiec oraz Międzynarodowym Mistrzem Polski K-1.

2 KOMENTARZE

  1. delikatny pastisz nazwy :/ może nadrobią jakością

    ps.
    nie pisze się czasami konfrontacja „stylów” walki ? 🙂 żaden ze mnie polonista ale jakoś dziwnie brzmi „styli” 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.