Serdecznie zapraszam na wywiad z wielokrotnym mistrzem Polski w Muay Thai i K-1 Rules, reprezentantem Gdyni Piotrem Kobylańskim (Kobe Team)!

Poniżej informacja o miejscach w których można kupić bilety na galę BOTE Gdynia 2

Rozpiska BOTE 2 Gdynia + poniżej informacje organizatorów:

Piotr „KOBI” Kobylański vs. Łukasz Rajewski.

Piotr „KOBE” Kobylański 27 letni fighter zapisany w historii polskiego kick-boxingu jako PIERWSZY OFICJALNY MISTRZ ŚWIATA K-1 rules w kat.wagowej do 67 kg z 2007 roku federacji WAKO.

„Obecnie trenuję w swoim klubie „KOBE-GYM” za swoimi adeptami – którzy dają rade 🙂 … również korzystam z pomocy Rafała Kałużnego i jego klubu Duetu Gdańsk. Przygotowania toczą się bardzo dobrze z tygodnia na tydzień i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Serdecznie zapraszam wszystkich do mojego klubu KOBE-GYM który znajduje się w GDYNI ul. MORSKA 89 można te sprawdzić rozkład zajęć na KOBE-TEAM.PL

Przy okazji pragnę podziękować  Rafałowi Kałużnemu za pomoc w przygotowaniach jak i również  świetnemu fachowcowi Jarosławowi Popiołkiewiczowi za pomoc w naprawianiu mnie 🙂 od strony medycznej.”

Łukasz Rajewski to także mistrz świata K1 jednak federacji WKA.

Łukasz Rajewski reprezentuje Rajewski Team Płock. 178 centymetrów wzrostu  67 kilogramów.  Pomimo młodego wieku(21lat), jego osiągnięcia imponują. Zdobył tytuły mistrza Polski w low kicku, wushu, zawodowego mistrza Europy w low kicku, srebro na mistrzostwach Europy seniorów w wushu, mistrzostwo kraju w wushu, zwycięstwo Pucharu Świata i otwartych mistrzostw Estonii w low kicku. Ma też na koncie brąz mistrzostw Europy juniorów w low kicku.

Bilety i zaproszenia VIP wkrótce do nabycia w:

  • GDYNIA – Sklep PITBULLCITY, ul. Świętojańska 110-112
  • POZNAŃ – Sklep HOOLISHOP, ul. Półwiejska 42
  • SIEĆ SPRZEDAŻY EVENTIM.PL

Wybrane punkty sprzedaży:

  • Salony EMPIK
  • Salony KOLPORTER
  • Sklepy MEDIA MARKT
  • Salony PRASA BAŁTYCKAPełna lista na EVENTIM.PL

10 KOMENTARZE

  1. Mam okazję trenować z dobrym przyjacielem i „wychowankiem” Kobiego, mistrzowskie muay thai, można się tylko cieszyć, że mamy okazję tutaj u nas w Gdyni potrenować na najwyższym poziomie. Będę 12 czerwca na gali, więc na żywo będę trzymał kciuki za Piotra 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.