Na dzisiejszej konferencji prasowej w jednym z warszawskich hotelów sieci Ibis organizatorzy przyszłotygodniowej gali ogłosili ostateczną rozpiskę wraz z drabinką turniejową. Po jednej stronie drabinki znajdują się pary reprezentanta Polski Izu Ugonoha z Litwinem Martynasem Knyzelisem oraz estońsko-bułgarski pojedynek Daniila Sapljoszyna z Kirilem Pendjurowem. Po przeciwnej stronie drugi Polak w turnieju Tomasz Sarara zawalczy z Białorusinem Iharem Buhaenką oraz Ukrainiec Dmitrij Bezus zmierzy się z Holendrem Rowanem Tolem. W walce rezerwowej zobaczymy Daniela Omielańczuka przeciw reprezentującemu Holandią Dwightowi Harkisoonowi. Zwycięzca tego turnieju dostanie przepustkę do kolejnej rundy europejskich eliminacji K-1 zaplanowanych na maj w Bukareszcie.

Oprócz turnieju ogłoszono trzy superfighty. O walkach Pawła Słowińskiego z Konstantinem Głuchowem i Michała Głogowskiego z Remigijusem Morkeviciusem już pisaliśmy. Oprócz tego zobaczymy Igora Kołacina, który ogłosił, że w tym roku zamierza zakończyć karierę, w walce przeciwko Niemcowi Marco Aschenbrennerowi i Mariusza Cieślińskiego przeciw Deivdasowi Danyle z Litwy. Całą galę będzie można obejrzeć na żywo w telewizji Orange Sport. Wreszcie goścmi honorowymi na gali będą Ernesto Hoost oraz Artur Kyszenko. Dla Ukraińca ma to być pierwsza z dwóch wizyt na galach K-1 w Polsce w tym roku, z tym że następnym razem wystąpi w roli zawodnika. Rozpiska.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

  1. Pytanie – ile osób ma Orange Sport i co myślą o jakości obrazu? Mam nadzieję, że ktoś wrzuci to na serwer….

  2. Powodzenia dla Igora Kołacina!!! Miejmy nadzieje, że ta walka będzie podsumowaniem kariery tego świetnego trenera i sportowca.
    @Dyrma nagrywanie jest załatwione już 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.