Michał Głogowski to pierwszy polski zawodnik, który otrzymał zaproszenie do finałowej szesnastki najlepszych zawodników świata, walczących na zasadach K-1 w kategorii do 70 kg. Polak jest byłym amatorskim mistrzem świata w Kickboxingu, mistrzem Europy i finalistą turnieju K-1 MAX GP Europe z 2008 roku. W oficjalnych galach organizacji K-1 brał udział trzykrotnie.
Już jutro Michał wylatuje do Japonii by wziąć udział w końcowej eliminacji K-1 World MAX GP 2010 Final 16, który odbędzie się 3 października w Olympic Gymnasium 1st. w stolicy Korei Południowej – Seulu. Jego rywalem będzie niezwykle doświadczony i utytułowany mistrz Muay Thai z Tajlandii Sagatpetch, trenujący w gymie Ingram

6 KOMENTARZE

  1. Sagat to m. in. były mistrz stadionu Lumpinee… Gruuuubo ponad 100 walk, ale w tym i porażek kilkadziesiąt. Recenzując: jest niezłym popaprańcem, ale chyba do ogrania przez Michała. Trzymam kciuki.

  2. Michał, mimio że się nie znamy to trzymam mocno kciuki, bo Twoje podejście i chęć pokazania dobrego sportu poza granicą kraju jest godne podziwu. Szybkiej wygranej życzę!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.